Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vážný problém s Bluetooth

Naj_ce4you (183)|8.1.2007 15:21
Dnes jsem chtěl přijmout soubor přes BT, tak jsem ho zapnul, dal OK a nic se nestalo. Zkoušel jsem reset atd., nepomohlo. Prostě když zaškrtnu Zapnout Bluetooth, dám OK, znovu otevřu Bluetooth v nastavení, je zase vypnuté. Podívejte se co to píše když se snažím přidat zařízení. Nechápu to, vždy fungoval.
00191209_Screen001_fSPI.jpg
Naj_ce4you (183)|8.1.2007 18:52
Podívejte se ještě na tyhle screeny. Vypadá to jednoznačně. Jako kdyby někdo Bluetooth z Mia vytrhl.
Bohužel si nyní nemohu dovolit HR.
00191258_Screen002_stJL.jpg 00191258_Screen003_uO2.jpg
Surgical (2364)|9.1.2007 07:28
Nezkousel jsi nainstalovat nejakou super nej atd. ROMku? Nebo alternativni BT stack? Nebo nejaky programek pro komunikaci via BT, neurceny pro tvuj strojek resp. verzi OS?
Takto mi napada jedine reseni: HR, pokud bude BT inicializovat a fungovat dle predstav, dvakrat merit a jednou rezat pri instalaci jednotlivych utilitek, pokud nebude BT funkcni ani po HR, pak za predpokladu, ze je ve strojku originalni ROMka, reklamovat....v pripade ze ROMka neni originalni, zkusit flashnout jinou(nebo originalni) a zacit cyklus reseni problemu od zacatku popsaneho algoritmu.
ElSoft (1244)|9.1.2007 11:34
mě zaráží hláška "Problem with Bluetooth hardware"
což by mohlo být nějakou nekompatibilní lokalizací
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2007 12:39
Proč si nemůžeš dovolit HR? Stáhni si trial verzi některého Backup Manažeru (Sunnysoft, Spb, Sprite) a udělej si zálohu ve samospustitelném souboru. A tlamtadadááááá.
Ale možná to nepomůže a budeš muset udělat po HR čistou instalaci.
M66 (116)|9.1.2007 16:56
Jestli je BT životně důležité, tak bych s HR neváhal. Je to opruz, ale co dělat. Ta záloha je dvojsečná: jestli je nějaký problém v SW, tak se po obnovení dat ze zálohy také obnoví, ne?
Jinak mám pocit, že mi občas BT také stávkovalo. Nevím už, jestli to bylo s R45 nebo R65, ale po přepnutí na ON se nespustilo a stále bylo OFF. Ale pomohl softreset.

Nepamatuji si, že bych měl jediný problém, nebo nedej bože HR se ztrátou dat, u stařičké Nokie 6150. Holt, pokrok nezastavíš.
Naj_ce4you (183)|9.1.2007 18:16
Tak nové poznatky: Ostatní se mně ptali proč mám pořát zapnutý BT, já jim nemohl vysvětlit že to není možné, tak jsem se na to podíval a opravdu jsem se na jiném telefonu viděl. Dokonce mohu normálně příjmat soubory, přes Total commander mohu i posílat. Ale modrá ikonka nebliká a BT nejde vypnout(hlásí se jako vypnuté). A ještě něco: jsem pod jménem které používám k synchronizaci s PC.
Budu se snažit udělat HR co nejdřív, ale teď na to nemám čas. Myslim že to pomůže.
Naj_ce4you (183)|9.1.2007 18:48
Nakonec proveden HR a pomohl.
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2007 19:34
Já to říkám pořád, že mnohdy je rychlejší a účinnější HR a celá instalace na čisto, než zdlouhavě tápat, zkoušet....