Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vymazání položek programů z Spb Pocket plus

mln (17)|6.1.2007 11:39
Neumíte mi prosím někdo poradit jak vymazat položku odinstalovaného programu v Spb Pocket plus? Některé programy se tam vyskytují i vícekrát, ovšem zobrazení ikony na ploše mám zatrhnuto pouze u prvního výskytu. Nevím, jstli to nevzniklo odinstalováním a opětovním nainstalováním programů. Nemůžu to nikde najít a docela mě to štve...
ElSoft (1244)|6.1.2007 11:54
když na položce přidržíš stylus, vyskočí ti menu a tam dáš Remove Item, tedy jestli jsem dotaz pochopil správně.

Příště prosím podobné dotazy k nějakému programu vkládej do již založeného tématu :yes:
Wir2K (89)|6.1.2007 11:57
Nevím jestli to chápu správně, ale myslíte to tak že když chcete přidat ikonu do spb pocket+ programu například "malování" tak tam jsou dvě ikony stejného programu s tím že jedna patří třeba dřívější verzi kterou jste již odinstaloval a ta druhá je aktuální a funkční a chcete se te neaktuální zbavit?

Jestli ano tak podle mě jsou ty zástupci v pocket+ provázáni se start - programy a když vymažete zástupce toho programu odtud tak zmizí i z pocket+. Takže stačí jít do zařízení/windows/start menu/programs a tam smazat zástupce toho neaktuálního programu.

Alespoň u mě to tak funguje:yes:
mln (17)|6.1.2007 12:15
To wir2k: Jo! To je přesně ono! Jak prosté! Jen vědět jak na to :) Mockrát dík!!!