Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN M600 - lokalizace, manual

Rose_ce4you (0)|3.1.2007 01:11
Dobry den,

dostala jsem darem E-TEN M600 koupený ve Španělsku má anglický software, je možné sehnat Windows mobile 5 česky i když to není verze + prodávána u nás? Jsem úplný nováček v PDA nevyznám se v tom zatím skoro vůbec, prosím o radu jak to chodí a kde najdu info jako manuál a další věci ke stažení případně Active Sync pro PC, CD v krabici je španělsky, díky za pomoc.

R.
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2007 08:25
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - vyber si typ zařízení. Nutno zakoupit (po skončení trial verze). InterWrite Pro=plná lokalizace, InterWrite=česká klávesnice. Veškeré podrobnosti na stránce výrobce, tj. Sunnysoft. Bude fungovat pouze v případě, že máš angickou ROM.

Návod


Servis a české zastoupení
Rose_ce4you (0)|26.1.2007 00:34
Dekuji za odpoved, manual sem uz vytiskla, vse mi zatim slape, ale nevim si ted rady s nastavenim na internet O2 tarif na mobil ten nejlevnejsi O2 Internet Mobil 384, aby mi to neslo pres klasicky gprs wap ale internet, jak to udelat - mozny je ze to mam spravne pokud vsak nekdo poradi budu rada,chci mit jistotu abych se pak nedivila, az mi prijde vyuctovani, E-TEN mam M600 anglicky, jinak jelikoz CD k E-TENU mam ve šp, takže pokud nemá někdo CD kde sou programy CZ nebo ENG, nevim co na něm je, nebo zda jsou stejný - pokud by na CZ CD byl nějakej další software nerada bych o něj byla ochuzena, tak pokud by někdo třeba mohl sdílet tyto info, děkuji R