Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instant SMS Sender - posílání SMS - WM2003 - WM5

iron side (253)|21.12.2006 14:54
tak sláva,nemam rad,kdyz musim instalovat dodatecne programky ,aby mi fungoval ten prvni,našel jsem program,který bez jakýkoli dalších programů,zvládne posílat SMS z našeho Axima.je to InstantSMS Sender (WM5) 3.1,
je dokonce s omezením 20 znaků free.
Funguje bezvadne,sice neumi precist dorucene SMS,ale to neva.
Vyzkousejte ho,treba prijdete na to,proc to nejde,anglicky moc :yes:

EDIT:
download a info zde


ElSoft
Docent (1234)|21.12.2006 20:45
Jestli to chápu dobře, tak to odešle SMSku přes telefon připojenej přes Bluetooth jako normální SMSKu, tj. podle sazby operátora... Existuje na PPC nějaký software pro odesílání SMSek přes internetové brány, něco jako pro PC EurotelSMS, Kubik SMS DreamCom apod.?
MilanO_ce4you (187)|21.12.2006 23:08
No já nevím, ale INDOVISI SMS zvládá i přečíst doručené sms a DELL funguje jako komunikátor.Kolikrát ani nevím kde mám telefon. Navíc zvládá i vytočit na telefonu číslo volaného, stačí jenom hovořit. Kontakty bere z databáze Outlooku, které se synchronizují s PC. Je to skvělý soft. Pravdou je, že není FREE.
iron side (253)|22.12.2006 09:11
indovisi jsem taky zkousel,ale aby fungoval,musis naistalovat novy BT soft a to mi vadi,pak mas nove ovladani BT,ktere mi pripada neprehledne.Nebo tobe to funguje se standartnim BT?
InstantSMS umi taky cist kontakty z telefonu,umi zobrazit potvrzeni o doruceni,ale neumi precist prichozi SMS.
MilanO_ce4you (187)|31.12.2006 18:38
Ne Indovisi pracuje jen s novým BT softem. Ale jeho instalace je naprosto triviální a bezproblémová. Navíc všechen provoz přes BT je bezproblémový. Funguje AS, GPS, telefony, sluchátka prostě všechno a napoprvé.