Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Náročné 3D hry na PDA

mr.Advice (33)|19.12.2006 21:52
Znáte někdo nějakou hezky graficky vyvedenou hru na PDA, nevadí mi vysoké HW nároky, chtěl bych vyzkoušet maximum.
(zkoušel jsem LARU, SPHERE online, Flux)
Dík.
PatrikL (383)|19.12.2006 21:59
Quake 3 ;)
CommanderZ (1798)|19.12.2006 22:22
To je na PPC zatim jen velice pekne provedena slideshow :))

Peknou (ale spustitelnou) grafiku ma treba Stuntcar Extreme nebo Quake 2. A pokud ti to nestaci tak si na pozadi pust treba hudbu z media playeru.
PatrikL (383)|19.12.2006 22:27
Stuntcar Extreme vyzerá dobre, škoda že nefunguje na WM5 :?
Kája_oldd (759)|20.12.2006 01:41
mr.Advice: Neřekl jsi na jaké pda:) A když nevadí hw nároky pak můžeš mít hry na dell x50/51v a jejích grafický čip, ty budou vypadat lépe, ale na jiných zařízeních (vyjma jednoho, co se tady ani neprodává) je nespustíš. V tom případě můžu jmenovat pro tento čip optimalizovaný Golf, pak Virtual pool mobile v upravené verzi, Quake Mobile, Geo Rally 2005..moc hezké hry.

CommanderZ: Neřekl bych, x50v je také v podstatě ppc (wm, nehodlam řešit) a podle vyjádření vývojářů z nějaké podlení verze se jim jej podařilo Quake3 rozběhnout na 20fps s botem (či dvěma? Každopádně asi méně náročná aréna-myšleno jako úroveň) {z čehož logicky vyplývá, že bez nich to šlo lépe :) } takže ano, mělo by to jít plynule...na jednom, dvou zařízeních nějaká verze:)

PatrikL: Nj, i když ne úplně, ale moc Vám tím nepomohu-u verze pro g2700 (tedy dell) udělali ještě novější verzi, určenou x51v s wm5, ale tuším, že na uživatele "obyčejných" wm5 zařízení se vykašlali, škoda :(

Jinak doporučuji adventury, jako např. Atlantis Redux -pravda, nejsou "tři-dé" :D
CommanderZ (1798)|20.12.2006 08:00
Atlantis je slideshow (doopravdy), neni na ni nic narocneho.

Jo, tady je neco o tom quaku.

Kdysi jsem nekde videl nejakou strilecku vyrabenou specialne pro Aximy, ale nevenoval jsem tomu zadnou pozornost.
van0 (25)|30.12.2006 22:51
Mě včera přišel můj axim x51v, zatím na něm mám ToyGolf, GeoRally a Virtual Pool Mobile, potom taky nfs a Tomb Raider, tu starší verzi. Zkoušel jsem hledat novější, Tomb Raider Legend, ale bezvýsledně. Všechny hry fachaj úplně skvěle bez sekání, pěkně plynule. Zítra ještě vyzkouším Tonyho Hawkse a Quaka
Thomas. (102)|31.12.2006 09:55
[QUOTE="CommanderZ"]Atlantis je slideshow (doopravdy), neni na ni nic narocneho.

Jo, tady je neco o tom quaku.

Kdysi jsem nekde videl nejakou strilecku vyrabenou specialne pro Aximy, ale nevenoval jsem tomu zadnou pozornost.[/QUOTE]
Nebylo to tohle http://www.cubeengine.com/screenshots.html