Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PC Anywhere

lekvi (17)|14.12.2006 10:31
Nainstaloval som program PC Anywhere od Sumyntec(u), len sa stale nedokazem z Varia dostat do PC cez internet, neviete mi niekto pomoct ako nastavyt router (Zyxel P334), alebo nejake nastavenia priamo v programe, aby som sa vedel do vnutornej siete a teda aj do PC dostat?

Dakujem.
JecminekMaselnik (464)|14.12.2006 10:46
musíš si na routeru nastavit překlad do vnitřní sítě pro službu. Toho zyxela neznám, ale snad to bude umět. To pravidlo by mělo vypadat tak, že komunikaci pro port, po kterém pc anywhere komunikuje, budeš dovnitř přkládat na interní IP adresu Tvého PC.
lekvi (17)|14.12.2006 11:51
[QUOTE="JecminekMaselnik"]musíš si na routeru nastavit překlad do vnitřní sítě pro službu. Toho zyxela neznám, ale snad to bude umět. To pravidlo by mělo vypadat tak, že komunikaci pro port, po kterém pc anywhere komunikuje, budeš dovnitř přkládat na interní IP adresu Tvého PC.[/QUOTE]

Ďakujem, ale ???????????? fakt nechapem, nieco podobne ja napisane aj v UserGuide, ale absolutne tomu nechapem a ani tomu, co si mi napisal.

Sorry, zabudol som napisat, ze som IBA "POVRCHNY" UZIVATEL :)
macula_ce4you (691)|14.12.2006 12:31
Řešil jsem něco podobného s VNC přes ADSL routr Xavi. Je třeba nastavit NAT (viz obrázek). Adresa 192.168.1.11 je v mém případě počítač na kterém běží server VNC a na portu 5900 VNC komunikuje. Pak je třeba povolit přístup z internetu, to je ten další obrázek. Ber to vše jen informativně. Na Zyxelu to bude nejspíše jiný, ale snad ti to pomůže.
00186920_nat_xm4G.jpg 00186920_ip_YXI3.jpg
lekvi (17)|15.12.2006 11:33
Dik moc, ale asi som fakt blby....:-(
Stale mi vyhadzuje, ze sa nedokaze spojit.