Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pBar - task manažer

radekhulan (315)|13.12.2006 19:52
Narazil jsem dnes na pBar, a vypadá jako bezkonkurenčně nejlepší freewarový task manažer:
http://www.freewareppc.com/utilities/pbar.shtml
Janikkk (31)|13.12.2006 22:10
skusil si to?
Kája_oldd (759)|13.12.2006 23:18
Mé, minutové zkušenosti (nebyl čas a chuť testovat). Překvapilo mne, když se program po zaškrtnutí volby spuštění ze startupu a odsouhlasení vypnul. Nicméně, co mi dále vadilo, že se program neinstaloval a tak nešlo jednoduše v nastavení klávesových zkratek mu přidělit klávesu, tak jako je tomu u nainstalovaného vBaru. Určitě možnosti jako vypnutí displeje a převracení na mne udělaly dojem, i když popravdě by mne stačilo, aby vyšla už ta nová verze vbaru, co zvládá jinou než standartní barvu v prostředí wm5:)
Jirkac_ (269)|13.12.2006 23:35
nevypada spatne, ale pro me stale vytezi Magic Button
Bobanovicz (511)|14.12.2006 16:29
[QUOTE="Kája"]nešlo jednoduše v nastavení klávesových zkratek mu přidělit klávesu, tak jako je tomu u nainstalovaného vBaru [/QUOTE]

Kvůli tomu nemusí být program nainstalován, stačí si vytvořit zástupce a do "Programs"
Kája_oldd (759)|14.12.2006 22:11
A jo, máte pravdu, ani jsem si nevšiml, tak se omlouvám :oops: Nicméně stále nechápu to podání při pokusu nahrát do startupu
yasmeene2 (794)|15.12.2006 15:07
Já spokojeně používám Inclose mobile nevím jestli je nejlepší, ale rozhodně pěkně vypadá a funkčně mi dostačuje. Navíc "nehyzdí" startbar nějakýma ikonkama.
Jirkac_ (269)|16.12.2006 20:59
Tak svuj predchozi prispevek beru zpet... Kvuli zmene tematka (z modre na sedivou) jsem musel opustit MagicButton, jelikoz si z nejakeho duvodu s jinou barvou listy neporadi, a ve vysledku to vypada hrozne. Zkusil jsem znovu pBar, a musim rici, ze je fakt dobry. Urcite mu jde lepe zavirat aplikace nez MagicButtonu, kde vzdy obrazovka nekolilkrat problikne, nez se dana app ukonci. Takze Radku diky za tip na dobrou aplikaci !
flashman (1366)|16.12.2006 21:07
já používám handy switcher, který je podobný (ale placený) a je určitě mnohem lepší, než tyhle oba dohromady.
Mám nějakou starší free verzi a jediný bug je, že se mu nechce startovat po soft resetu
Jirkac_ (269)|16.12.2006 22:10
Koukam na ten HandySwitcher, a taky vypada velice zajimave. Zkusim pohledat po te freeware verzi, thx
flashman (1366)|17.12.2006 08:54
líbí se mi na něm, že i kontroluje běžící procesy a pokud nějaký neodpovídá, tak se vás otáže, jestli ho chcete "natvrdo vypnout" :-)
TheMelin (1642)|17.12.2006 09:07
ja pouzivam Wisbar Lite, sice neni free, ale ma vse co potrebuji. Hlavne v horni liste vidim spustene programy a mohu se na jedno tapnuti prepinat.
Miloš Strouhal (3997)|17.12.2006 17:03
Pro lidi s HTC Universalem vrele doporucuji "Alt-Tab" (soucast baliku SPB Plus ale lze jej pouzit i samostatne) namapovany na stisk tlacitka videohovoru kombinovany s funkcni "Close" namapovanou na tlacitko kontaktu, pricemz "Today screen" vyvolavam jak jinak nez stiskem "cerveneho telefonku". Za vic jak patnact mesicu co Uniho pouzivam se mi jeste nikdy nepodarilo ovladat jej tak pohodlne a bleskurychle.. Alt-Tab je ovsem nutne v registrech trosku poupravit, zejmena tedy dobu zobrazeni okna spustenych aplikaci, pak uz je to ale dokonalost.
xtonda (811)|6.4.2007 22:20
Tak jsem právě objevil tento softík (pBar) a musím říct, že to je bomba, je to vše co jsem hledal a v jednom, task manager, monitor paměti a baterie, launcher a utilitka pro vypnutí disleje a to vše zadarmo a v 50 kilobytech. To člověk překousne, že nejnovější verze je jenom vietnamsky :-)
xtonda (811)|7.4.2007 00:34
Tak s tím launcherem jsem to přehnal, vleze se tam jen sedm shortcutů a navíc se při automatickém spuštění to nabíhá moc brzo, v době kdy ještě není vidět karta a tak to u odkazů z karty nenačte ikony.
Marian Veselý (662)|12.8.2007 23:53
Nevíte prosím jaký soubor spouští poštu, chtěl bych si ho dát do Exception aby se mi nezavíral a nějak nemohu přijít na to, který to má na starosti. Myslel jsem že poutlook.exe, jenže když ho dám do exceprion a otevřu poštu, stejně ho pBar uzavře.
Marian Veselý (662)|13.8.2007 00:48
Už jsem na to přišel, je to tmail.exe :-).