Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace Excelu ve WM5

Jirka365 (2)|8.12.2006 07:37
Dobrý den. Mám dotaz. Existuje způsob jak ve WM5 provádět změny v Excelovských sešitech které je potřeba sinchronizovat s těmi v PC a totálně nezlikvidovat formátování v dokumentu který je v tom PC ? Před časem jsem přešel od zařízení s Palm OS který využíval DocumentToGo kde toto bylo bez nejmenších problémů. Jde mi o to jestli neví někdo něco o existenci něčeho jako je DocumentToGo pro Palma také pro WM5 ? Nebo nějakém jiném způsobu jak na úpravy v Excelu v PDA. Za info Děkuji. Jirka365 :?
Kocir (836)|8.12.2006 13:05
Zkus tohle. Umi urcite vice jak ten kram co tam dava primo Mksoft. Bohuzel nepodporuje heslo stejne jako nova verze Mobile Excel WM5. Coz schazi me.

Na http://www.byedesign.freeserve.co.uk/ je jednoduchý tabulkový kalkulátor do jisté míry kompatibilní s excelem (lze ukládat a číst soubory .xls pro excel 95/97). Je to shareware bez omezení.

Je určen pro několik platforem (PC, PDA). Umožňuje používat makra, na první pohled s excelu 4.
V PC Windows se nemusí instalovat, ale při práci používá registry Windows, zatím ho testuji ve Windows98.
Lze stáhnout soubor v češtině, počeštěné jsou pouze nabídky, funkce jsou v angličtině.

Rozbalený program má velikost 912kB + soubory help a readme 364kB.
Jirka365 (2)|9.12.2006 14:15
Jo, tak tenhle program je fakt vo něčem jiném. VELKÉ díky za tu radu. Dokonce je v češtině v něco podobnýho jsem ani nedoufal. Je to shareware nevíš ještě jestli mi za pár dnů přestane jít , nebo to jen hází tu hlášku abych mrknul na jejich stránky? Nikde jsem to nezjistil.