Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS A636 a zaseknutí GPS signálu

Sanour (15)|4.12.2006 20:18
Zdravím, mám ASUSe A636N a používám ho při geocachingu a autonavigaci... Na navigaci mám TomTom 6.0 a na caching VITO Navigator 2... V posledni dobe jsem si vsiml, ze pri pouzivani VITO navigatoru se mi vzdy po nejake dobe zasekne signal, at se hybu jak se hybu, tak mi ukazuje stale stejne souradnice, po nejake dobe se zase rozbehne, skoci na spravne souradnice a opet zamrzne. Stava se to i pri plnem signalu a 11 satelitech k dispozici. Nema s tim nekdo podobne zkusenosti? Jestli to mam hnat do reklamace, nebo jestli nekdo bude znat odpoved :)
Diky Sanour
PatrikL (383)|4.12.2006 20:20
možno to je zapnutou statickou navigáciou :D
gps-ko potom reaguje iba pri rýchlosti vyššej ako asi 4km/h ;)
freebird (61)|4.12.2006 23:40
Mě se to taky stává s programem GPSdash. Je pravda že když se pohybuju veětší rychlostí tak to funguje dobře. Kde přepnu statickou navigaci na dinamickou?
Sanour (15)|4.12.2006 23:44
Freebird: no, tedko prolejzam fora, kde se da a zatim se mi povedlo GPSku jeste vic rozhrkat, dneska uz na to nemam nervy, vyndavam baterku pro factory preset a rano se uvidi co a jak... vysledek sem napisu;)

PatrikL: tobe diky za inspiraci pri reseni poblemu, vypada to fakt na statickou navigaci ;)