Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket EXCEL v WM5 a ochrana heslem

Kocir (836)|3.12.2006 18:42
S hruzou jsme zjistil ze Excel v WM5 uz nedokaze zapisovat v PXL formátu, ale jenom v XLS. Diky to jsou soubory vetsí (cert to vem), ale ve formatu XLS uz Pocket Excel nepodporuje ochranu heslem, coz me silne vadi.

Nevite nekdo o jine aplikaci ktera by dokazala pracovat s talbulkama Excelu (XLS, PXL) a podporovala ochranu heslem?
neooo666 (243)|29.6.2007 11:00
Zrovna to řeším - našel jsem PTab
Kocir (836)|29.6.2007 11:10
Diky za info.

Jak dopadlo testovani, samozrejme jak budu mit cas tak taky zkusim, ale skoda ze to je uz placene.
neooo666 (243)|29.6.2007 11:42
Zkoušel jsem na Artemisu s WM5 - šlape v pohodě, oproti standardnímu pocketExcelu obsahuje mraky funkcí navíc které defacto ani nevyužiju - viz odkaz s info výše, jde mi jen o to heslo a ochrana funguje tak jako to bývalo u .PXL ale má to menší háček - jelikož to .XLS nepodporuje tak si chráněný soubor ukládá ve vlastním nativním formátu .PT, v případě potřeby ale není problém přeuložit do libovolných z .XLS, .PXL., .TXT, .CVS, .DBF
Kocir (836)|30.6.2007 07:11
Tak jsem vyzkoušel. Není to vůbec špatné. Co mě však dost vadí je, že dole v informační liště není možnost vidět součty z označených buněk, velice často to používám.
Kocir (836)|30.6.2007 07:14
apropo, neví někdo jak v excelu udělat vzorec na výpočet výše splátky? zadáním je výše půjčky, delka zplácení a procentuální úrok. Výsledkem je pak měsiční splátka.