Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako vymazat Outlook E-mil ucet na Variu II

kuzelnik (20)|1.12.2006 18:10
Pri prvej synchronizacii s PC mi na Variu II vznikol Outlook E-mail ucet,ktory vobec nevyuzivam a zavadzia. Je nejaka moznost ako ho vymazat? Dik
Martino2_ce4you (42)|2.12.2006 21:51
Tohle je účet pro exchange server,taky týhle možnosti nevyužívam ale taky nevim,jak ho odstranit.
kuzelnik (20)|17.1.2007 22:36
Dalsia zvlastnost ktora sa mi s Emailami deje, je ta,ze mam presne take iste nastavenie (aspon v tom co sa da nastavit, lebo je toho u Pocket Outlooku ovela menej) ako na PC a s neho sa mi daju posielat a prijimat emaily, ale z TyTN to nejde. Problem robi SSL a autentifikacia pri odosielani emailu. Da sa s tym nieco robit?
stary_pes_ce4you (252)|19.1.2007 16:42
Skus ineho mailoveho klienta - napr. Profi Mail... Ten Pocket Outlook nie je uplne dokonaly, osobne mi tiez casto strajkuje...
PaŠa_ce4you (13)|20.1.2007 14:46
Nenapsali jste, jestli vám outlook e-mail vadí proto, že ho nechcete používat vůbec (pak stačí vypnout synchronizaci s PC), nebo že ho neumíte přenastavit. Podle mě je outlook e-mail nastaven defaultně a je určen pro synchronizaci s účetm outlooku v PC (standartně tedy nelze odstranit). Pokud máte zaplou synch. e-mailů s PC, a ve vašem PDA potom chcete odpovědět na e-mail, tak se odpověď automaticky ukládá do složky k odeslání (nelze tuto odpověď přesunout na jiný účet) a e-maily k odeslání si oděšlou až při další synch. s PC kde se přesunou do PC a odtud (z PC) je lze teprve odeslat z outlooku z PC) (nelze odeslat přes PDA). Vy ovšem, na PDA můžete založit nový účet na stejný e-mail, zde máte možnost nastavit připojení přímo na server vaší pošty a tak stahovat e-maily přímo do PDA a stejným způsobem je odesílat. Je pravda, že pak máte e-maily dublované (pokud stahujete poštu i do PC). Já problém s SSL nemám, nevím konkrétně co Vám to hlásí za chybu. U WM5 lze totiž u nového účtu získat pouze částečnou nebo úplnou kopii z poštovního serveru, nelze tedy poštu stáhnout a ze srveru po stažení automaticky vymazat (pak by se nemělo co stáhnout do outlooku v PC).
kuzelnik (20)|20.1.2007 16:08
Uz som to viac menej vyriesil. Chyba je u mojho providera, ktory ma nejaku chybu na sereru, takze uz na tom pracujem.

Co sa tyka toho vymazania Outlook uctu, chcem ho vymazat preto,ze ho nepouzivam, lebo mam vytvoreny novy ucet na stahovanie priamo zo serveru, pretoze na internet sa pripajam aj tak cez mobil, tak by namelo vyznam prenasat to na odoslanie zase do PC.
Synchronizaciu z Outlookom na PC som uz davnejsie zrusil, synchronizujem iba kontakty a kalendar, ale aj tak tam ten ucet ostal a neda sa vymazat.
PaŠa_ce4you (13)|21.1.2007 00:33
Kouknu se do registru, jestli to tam nejde vypnout.
klak (148)|4.5.2009 13:03
Nevím jak ve WM 5, ale řešil jsem právě stejný problém na WM 6.1 @ HTC Touch HD a jde to přes ActiveSync.

1) spustit Active Sync (Start / Programs / ActiveSync)
2) Menu / Options, vybrat řádek Microsoft Exchange, dole Delete a potvrdit

Tím se smaže veškeré nastavení Exchangového účtu Outlook E-mail a měl by být od něj definitivně pokoj.