Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 po roce

vario (441)|26.11.2006 21:25
Měl jsem MDA Vario, nyní (po roce od uvedení) jsem pořídil Qtek 8310. Zajímalo by mě, jak a kde Qtek nejvíce používáním trpí, odřeniny, barva pryč, popraskané plasty atd. Jaké máte zkušenosti, na co si dát pozor.
ipf (2136)|26.11.2006 21:42
Po několika (hodně několika ;) ) pádech je chudák dorvanej, jak od medvědů, ale rabótajet stále. I displej vydržel. Akorát džej styk :? občas zlobí a odmítá na některou stranu "mačkat".
spachal (12)|27.11.2006 17:14
Ja Qtek8310 nijak nesetim, taham po kapsach s klicema ci penezi, parkrat se uz proletl vzduchem a nedopadal zrovna do mekeho ;), proste vcelku zatez a navic jej mam uz z druhe ruky. Rohy lehce obouchane, jinak vse vcetne kryciho skla displaye pefektni. Kdyz mam pocit ze zacina zlobit joy, profouknu jej poradne stlacenym vzduchem a je klid, jedna z mala vyhod potapecu :) ..
deckmaster (6)|9.12.2006 18:50
Ahoj já nosím svého Qteca pořád v kapse a nejvíc dostává zabrat nahoře a dole ale jenom barva(ošoupání) řešení by mohlo být sehnat nějaké puzdro:)
Bohumil Stejskal (414)|9.12.2006 20:12
já ho mám taktéš rok a je v pohodě,akorát mi jednou spadl,tak je trochu bouchlej nahoře ale jinak jako novej,stačí sem tam profouknout joystick a jede furt jak po másle,tak myslím,že ještě rok snad vydrží :cool: :yes: