Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Marlin MobileICQ

TheMelin (1642)|22.11.2006 08:30
Tak jsem objevil nove ICQ. Plna podpora WM5 i softkeys. Vypada velice schopne. Jednoduche avsak dostacujici. Bohuzel mi zobrazilo jen asi 6 kontaktu (mam jich pres 100). Nevim zda je to schalne nebo chyba. Nu coz vyzkousejte a dejte vedet.

Stahovat muzete [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
valdo_ce4you (182)|22.11.2006 12:56
kontakty aj skupiny zobrazil korektne, zial ked chcem poslat spravu nedokazem otvorit kontakt :(
zsadek (156)|29.11.2006 22:33
zdarec,
přišel někdo proč se nezobrazují všechny kontakty? Mě jede jen jedna skupina Rodina (česky tak jak píšu) a nenašel jsem žádnou souvislost proč zrovna tahle ano a jiné ne. Dokonce jsem se pokusil i všechny ostatní přejmenovat bez diakritiky a i kontakty v nich jsem zbavil háčků a čárek. NIC!!!
Tak fakt nevím..

Dík za odpovědi
Zdenda

MDA Vario Erortel O2
SDmini 2G Pretec
GPS Bluethoot
Martino2_ce4you (42)|2.12.2006 00:47
Já jsem si vypnul zobrazení skupin a taky jsem si vypnul zobrazování offline kontaktů ( zobrazuje to kontakty abecedně,ne podle toho jestli je offline nebo online) a všechno mi funguje OK. Mě se tento program celkem zamlouvá, mám rád maximální jednoduchost bez jakýchkoliv dalších zbytečností jako jsou obrázky smajlíky a nevím co ještě.
Jirkac_ (269)|2.12.2006 22:42
tak jsem mobileICQ zkusil a musim rici ze je to super klient. V jednoduchosti je sila. Bohuzel se mi ale nezobrazuji vsechny kontaky, a to ani pokud vypnu skupiny a offline uzivatele :-(
Ale libi se mi ten startupSound pouzity z QIPu. Koukal jsem, ze aktualne je program ve verzi 0.35, tak snad autor neusne na vavrinech a program bude vylepsovat, protoze tohle je pro me novy nastupce AgileMSN !
TheMelin (1642)|2.12.2006 23:50
Tak aleson, ze v to nesem sam. Ale porad nechapu kde muze byt chyba, kdyz nekomu se nactou kontakty v pohode a nekomu ne. Nastavenim programu to urcite nebude, tam neni co zkazit :D
glogloman (173)|3.12.2006 00:33
Kdyby někdo hledal více info o tomto prográmku, tak je spolu s jeho českou verzí v tomto topicu:

Software v češtině :: MobileICQ ;)