Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reader na CHM soubory

jkarasek_ce4you (22)|15.1.2004 13:14
Nevite nekdo jestli existuje nejaky pokud mozno free CHM reader na WM2003? Cena do 20 dolaru neni problem. Googlil jsem a nasel jsem asi dva. Ten prvni byl v profi verzi nehorazne drahej a v nizsi (take placene) verzi zobrazoval jen 15 clanku z toho chm souboru. Druhej reader mel dle reakci zase problemy s WM2003. Zkousel jsem i chm soubory dekompilovat pro prime cteni html souboru, ale u MSDN, ktere hodlam cist to nepripada v uvahu. Vetsina chm souboru z MSDN ma po dekompilaci vic jak 1000 souboru v jednom adresari. Kopirovat to surove na kartu neni prakticky ani mozne a zazipovane to nahravat na kartu a pak az ve stroji rozbalovat take neni reseni. Zkousel jsem to s balikem kde bylo asi 4000 souboru a u 35% rozbaleneho me to prestalo bavit. Delal to tak nehorazne dlouho az hruza.
Diky moc

Jirka Karasek
Pavel Koza (4761)|15.1.2004 13:19
Ta profi verze Team One's Readeru prijde jen na 25USD, coz mi proti 15USD za ten standard neprijde nijak extremne predrazeny... Obzvlast dneska, kdyz se dolar propada do netusenych nizin...
jkarasek_ce4you (22)|15.1.2004 15:13
Oh, sakrys ja se prehlidl. Opravdu tam je jenom 25 dolaru. Ja mel za to ze jsem tam vcera vecer videl cislo jine, vetsi. Tak to se omlouvam. Kazdopadne free by byl lepsi :).