Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy s Automatic Keylock - ScreenSaver

vpx (529)|20.11.2006 11:44
Ahoj, mam takovy problem, ktery jsem drive nemival. kdyz jsem mel stary automatic keylock a stary firmware v qteku, screensaver mi fungoval vzdy korektne a ukazoval zmeskane hovory a zpravy. Po flashnuti na novy firmware jsem si stahnul novy automatic keylock, ale ten mi funguje nejak divne. Kdyz mi nekdo zavola, nebo napise zpravu, neupdatene se mi to v tom screensaveru. Drive me stacilo zmacknout tlacitko a hned jsem videl jestli jsou zmeskane hovory nebo nejake nove zpravy.Zajimave ale je, ze kdyz telefon odemknu a zase zamknu, jiz to je i v tom screensaveru v poradku.

Nevite nekdo nahodou, co s tim ? Nevim, jestli je to fimrwarem nebo relativne novou verzi.

Diky za rady
VP
RadimK_ce4you (223)|20.11.2006 14:23
Ja uz od keylocku ustoupil, taky mi zacal blbnout. Mozna by to chtelo nejakou starsi verzi.
vpx (529)|20.11.2006 15:34
jojo, asi jo, zkusim starsi keylock na novym firmware. novejsi verze stejne neprinesla nejaky prevratny vychytavky..... a dam vedet
bagio (338)|20.11.2006 17:49
Dělá mi to samé, co tobě. Už jsem ho dal pryč. Kde by se našla starší funkční verze?

vpx (529)|20.11.2006 17:51
u mne na lokale :) proverim a kdyztak poskytnu
vpx (529)|21.11.2006 08:40
tak to vypada, ze funguje, zatim
je to verze 3.71
pokud budete chtit, muzu ji tady nekde vystavit, je to freeware, takze proti pravidlum by to byt nemelo.
Davex_ce4you (38)|21.11.2006 17:03
Používám poslední verzi AKL je to 3.9 beta 10 a funguji naprosto bez problémů na 8310 - poslední firm. Tato verze má oproti 3.7 mnoho vychytávek. Jen tak namátkou respektuje vybraný profil tzn. když máte v profilu vypnuté vibrace připomínač nevibruje ačkoli to má nastavené, pokud je telefon před hovorem uzamčen po hovoru se opět uzamkne a spousta dalších. Zkoušeli jste mrknout do maniacova fóra? Určitě se to tam řešilo...

http://maniac.fschreiner.de/component/option,com_joomlaboard/Itemid,2/func,showcat/catid,3/
vpx (529)|22.11.2006 13:12
...tak mam tu betu, vypada to, ze hovory se zorazuji spravne, libi se mi i velke mnozstvi novych funkci, ale zase to funguje trosku jinak, nez to fungovalo:

1) u stare verze mi stacilo zmacknout jakekoliv tlacitko a videl jsem screensaver, na kterem jsem si precetl pocet zmeskanych hovory a sms
2) u teto nove verze se mi to nedari nastavit, zobrazit obrazovku mohu pouze tlacitkem start (tlacitko pro unlock). Nevite nekdo, co s tim ?
Taky mi nefunguje InfoSharp tak, jak mi fungoval na starem firmware. kdyz mi prisla zprava, rozvitil se display a zprava byla ihned citelna (hned jak prisla se mi zobrazila). Nyni to funguje tak 50 na 50%, nekdy se display rozviti, jindy ne.