Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3300 - Artemis, vše okolo ......

topekar (19)|2.3.2008 23:00
Kdyz uz se tu bavite o tech ROMkach... Nema nekdo Original CZ O2 ROM WM5? Pokud vim tak CZ O2 jeste nevydal ceskou WM6 rom nebo se pletu? BTW kdyz sem s WM zacinal, tak sem volal na O2 linku jestli si muzu na oficialnim O2 webu ale ne ceskym nybrz anglickym (my-xda.com) stahnout novou WM6 ROM a rekli mi, ze o zaruku neprijdu pokud si to stahnu a sam nainstaluju... kdyz sem pak psal e-mail na podporu a napsal sem tam ze tam mam ROM z my-xda, tak mi napsaly, ze sem prisel o zaruku. Opravdu, O2 je nejvetsi SHIT! Doufam, že se v ty vode utopi.

BTW dik za odpovedi :D
dbeer (17)|4.3.2008 16:24
tak dnes sem si koupil 4 GB SDHC kingstom a vše jede bez jakyhkoli ovladacu, kartu to hned načetlo parada. akorat je peklo tam kopirovat 2Gb mapu tomtoma :mad:
Shemik_ce4you (107)|4.3.2008 17:18
Dbeer:
A tos ji dal do Artemisu s Windows Mobile 5 a rovnou funguje :?:
dbeer (17)|4.3.2008 17:36
ne . ja tam mam ROM s win mobile 6. v pripade poskození , mám schovanou original vodafone ROM a nahraju ji zpet aby mi uznali zaruku
spike_ce4you (70)|16.3.2008 13:47
Zdravím vespolek, zkouším na Artemisce pluginy na obrazování času v obrazovce dnes a nejde mi zaboha nastavit, aby se zobrazovaly nahoře jako první... Nepustí je totiž nad sebe SPB Mobile Shell, jediný původní časový plugin jde posunout až navrch. Na foru jsem tu radu nenašel, mohli byste poradit? Díky
viz. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
PhSnake (872)|16.3.2008 15:36
Spike: sktools. tam treba pozret today pluginy a zrusit moznost locked. da sa to aj cez registre priamo, ale teraz neviem presne kde to je
spike_ce4you (70)|22.3.2008 17:55
Díky za radu, ale v záložce "Today Plugins" jsem žádnou volbu locket nenašel, akorát UP a Down, ale to ono určitě nebude že? Jinak jsem prošel i ostatní záložky a zas nic. Jestli je ta volba někde zašantročená, tak jsemm to přehlídnul. :oops:

EDIT: Zkusil jsem volbu UNPIN a funguje to...
Cabas_ce4you (23)|22.3.2008 19:25
Můžete sem někdo dát nastavení MMS na t-mobile ?Už z toho blbnu a nejde mě to nastavit. Mám WM6 Díky
-alf- (112)|22.3.2008 22:00
Nastavoval jsem to před chvílí :D
Vytvoř si v Start - Nastavení - Připojení - Připojení - Upřesnit - Výběr sítě ve spodní části nové síťové nastavení, pojmenuj MMS, záložka Modem - opět pojmenuj MMS, zadej přístupový bod mms.t-mobile.cz, uživ.jm. + heslo mms a v nastavení Proxy zaškrtni "Tato síť se připojuje k internetu"
Pak spusť ve zprávách MMS, zvol v menu Nastavení MMS (nebo Nástroje, Nastavení), volba MMS, záložka servery, nová konfigurace - opět MMS, brána 10.0.0.10, port 9201, server http://mms, připojit pomocí výše vytvořeného účtu, WAP 1.2, potvrdit, nastavit jako výchozí...
Cabas_ce4you (23)|22.3.2008 22:58
Fakt sem asi magor :evil: Pořád mě to nejede.
-alf- (112)|22.3.2008 23:49
Na čem to skončí? Začne se alespoň vytáčet připojení? Nebo jak se to chová?
jakamil (2)|10.4.2008 11:18
Dobrý den,
nevíte někdo jak přepnout zadní reproduktor do sluchátka ? "Artemis"
Ve skype a jinych aplikacich jde zvuk pouze do repro. :?
Díky moc za každou radu .
PhSnake (872)|10.4.2008 11:28
myslim ze v skype to ani nejde (a nie je to problem len Artemisu ale programu), jedina moznost je pouzit BT.
Cabas_ce4you (23)|10.4.2008 19:11
Zdravim tě PhSnake.

Mám v artemisovi tvoji Romku a je super.Mám ale malej problém s foťákem.
Po SR se jednou až dvakrát spustí a po třetí už to hodí hlášku něco jako že to nemůže najít foťák.Po SR to zase chvilku jede.Čím to prosím je?
jakamil (2)|11.4.2008 09:10
To mě dělá taky a mam Romku co mi přehráli v servisu "V jámě"
PhSnake (872)|11.4.2008 09:21
Cabas, Jakamil: moze to byt nedostatkom pamate, moze to byt zacinajuci HW problem s doskou(moj arte bol qoli tomu na reklamacii, vymenili dosku) Pokial sa kamera nastartuje po SR vzdy je to v poho a len nejaky SW/pamat problem. Ak to robi take ze po SR raz ide raz nie je problem v HW
J85k2 (34)|11.4.2008 19:11
taky mám ten problém s foto , musí se buďto fotit pořád v kuse nebo holt jednou za čas udělat SR :) to je daň za "lepší rom".
Jen co mě ještě mrzí je ze mi nehraje rádio. Buď nalezne frekvence ,ale nic nehraje nebo to skenuje pořád dokola :(
Croacker_ce4you (19)|23.4.2008 21:47
Zdravím,mám problém s 8 gigovou kartou SanDisk. Verze ROM 3.13.405.1 WWE..prostě se nechytne a nechytne, 2 GB jede v pohodě. Patch od XDA snad mám, ale nevím esli správnej...díky

Vyřešeno, chvilka na Xda a problém vyřešen :)
combat2 (21)|1.5.2008 15:26
Problem s fotakom som mal aj ja, spravalo sa to presne tak,ako to tu popisujete. Po dlhom badani som zistil ze mu vadi pretaktovaie procaku. Ked ide na 200MHz, nezavesi sa nikdy.
Hunzek (15)|1.6.2008 13:40
Zdravím,kolega si koupil před 2 týdny Artemise u T-mobile.Po týdnu mu začli blbnout hodiny,samy se přehodí na -8 Ticomoří a tak,nastaví je zpět Praha-Budapešt a udělá mu to znova a mění se to i do jiných pásem.Za hodku i 3x,neví si rady.Pomuže hardreset??Jestli ano jak se provádí??Nechce jít do servisu protože už střelil předchozí fon tak by nebyl mobilní.Dík za případné odpovědi!!
PhSnake (872)|1.6.2008 14:27
nech sa skusi pozret v nastaveni (neviem ci je to pod telefonom alebo casom) ci nema nastavene automaticke casove pasmo
Hunzek (15)|1.6.2008 14:35
Díky,PhSnejku.Podíváme se na to a dám vědět jak jsme pochodili.:yes:
PhSnake (872)|1.6.2008 14:36
ak pockas 15min zistim presne kde to je len akurat robim WM6.1 CZ ROM a flashuje sa...
EDIT:
Hunzek ja to mam v Start\Settings\Personal\Phone a tam je zalozka time zones. ale nemusi byt....
Cabas_ce4you (23)|1.6.2008 14:44
Takže bude 6.1 CZ na artemise ? Kdy se to bude dát stáhnout ?
macula_ce4you (691)|13.6.2008 08:06
Nemáte někdo podobný problém? Ve firmě máme 3x XDA Orbit a u dvou začal problém se zdířkou pro USB. Koncovka se začala viklat a spojení se neustále přerušuje a zase obnovuje. :no:
PhSnake (872)|13.6.2008 08:19
ja som mal podobny problem s Universalom. Nakoniec to skoncilo zalobou na T-Mobil UK za neuznanu reklamaciu(potom zaplatili opravu)
Shemik_ce4you (107)|13.6.2008 08:42
No ja tu zdirku mam vyvyklanou i na Artemisu, ale zatim to neni tak hrozne, ze by se neustale prerusovalo spojeni.:)
PaTER_ce4you (69)|14.6.2008 11:55
[QUOTE="Hunzek"]Zdravím,kolega si koupil před 2 týdny Artemise u T-mobile.Po týdnu mu začli blbnout hodiny,samy se přehodí na -8 Ticomoří a tak,nastaví je zpět Praha-Budapešt a udělá mu to znova a mění se to i do jiných pásem.Za hodku i 3x,neví si rady.Pomuže hardreset??Jestli ano jak se provádí??Nechce jít do servisu protože už střelil předchozí fon tak by nebyl mobilní.Dík za případné odpovědi!![/QUOTE]
Tenhle problém jsme měl taky. Máš asi verzi WM5 - ideální řešení - stáhni si oficielné verzi od T-mobile s WM6 z této stránky: http://t-mobile.cz/Web/Residential/T-MobileMDA.aspx#T-mobileMdaCompactIii
A přeflešuj si MDA COmpact III - záruku neztratíš!
Nechceš-li přeflešovat - ciož doporučuji - stačí so n nastavení změnit obě časová pásma na jedno - na Prahu. A budeš mít klid.
Sako verife (476)|15.6.2008 12:07
tak jelikoz se chystam prodat sveho artemise (az si koupim novej stroj) a mam to preflashovany vanillu 4.02 tak me zajima jestli bude porad platit zaruka. Zakoupeno to bylo u Sunnysoftu.
Nebo jestli mam radsi shanet origo ROMku s WM6.0 CZ se kterou jsem to koupil. :?


prosim piste pouze overena fakta, ne dohady.
Diky
Shemik_ce4you (107)|16.6.2008 11:06
Asi bude zalezet na prodejci, ja to kupoval od VF a me na tohle ve Vodafonu rekli, ze pokud tam nebude origo SW, se kterym mi to prodali, tak zaruka neplati.
PaTER_ce4you (69)|16.6.2008 12:21
[QUOTE="Shemik"]Asi bude zalezet na prodejci, ja to kupoval od VF a me na tohle ve Vodafonu rekli, ze pokud tam nebude origo SW, se kterym mi to prodali, tak zaruka neplati.[/QUOTE]
To je jiná, ale v předchozím příspěvku jsi psal o Artemisu od T-mobile u kolegy. proto jsem psal příspěvek. Samozřejmě Ti u Vopdafonu neuznají firmware od T-mobile... ;-)
PhSnake (872)|16.6.2008 17:31
ono ja osobne si myslim ze na HW xybu nema FW vlpyv. Som ochotny sa qoli tomu aj sudit. To je tak ako ked si kupis PC/nbook s hlistami a das si tam co i len warezove XP. Ak dojde k chybe HW je predajca povinny ju opravit. Len treba bud pravnika alebo par dni studia....
Sako verife (476)|16.6.2008 19:26
[QUOTE="PhSnake"]ono ja osobne si myslim ze na HW xybu nema FW vlpyv. Som ochotny sa qoli tomu aj sudit. To je tak ako ked si kupis PC/nbook s hlistami a das si tam co i len warezove XP. Ak dojde k chybe HW je predajca povinny ju opravit. Len treba bud pravnika alebo par dni studia....[/QUOTE]

tohle je presne to co si myslim i ja a na to jsem prisel uz dobu pred tvim prispevkem. Nejlepsi asi bude jit se zeptat rovnou do te prodejny. Stejne si chci koupit 8GB kartu, kterou pak pouziju do lepsiho stroje.

:$: ;)
kropac_ce4you (0)|28.6.2008 16:21
mohl by jste prosímvás někdo doporučit nějaký držák do auta? koukal jsem na sunnysoft na http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120968714/brodit-drzak-12-24-v-cl-htc-p3300-artemis.html ale jestli jsem dobře pochopil, musí k němu být přikoupen ještě http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/12233-F43/brodit-proclip-platform.html,... osobně se me nelíbí, že se to dá použít jen v jednom typu vozu :(
PaTER_ce4you (69)|28.6.2008 22:19
To je sice pravda - ale zase nestojí moc - mám ho v Chevrolet Lacetti zža 135,- Kč a jedna pefetkně sedí, jednoduchá jmonátž a vypadá naprosto profesionálně. Vřele doporučuji...
tomajs86 (2)|12.7.2008 08:29
Zdravim, mam takovy problém....mam t-mobile MDA compact III a chci ho odemknout pres ten uspl a dat si tam romku vanila 4.02, jenze nechapu jak ji tam dohrat kdyz po odemceni mi zustane telefon v jakemsi rezimu, kdy display sviti jen tak trosku a nic se nedeje, v tuto chvili se prece nemuzu spojit s activesynch a nahrat novou ROM, takze jak na to? a kdyz ho resetnu, tak vlastne jsem nic neodemknul, protoze to mi najede jen do 3% ten update ROM a pak to cosik vyhodi a resetene se zarizeni, poradte, mam tam ted WM6 od T-mobile a je to hrozne pomale....diky
David_ce4you (199)|12.7.2008 12:44
postup jak odemykám:
1) spustit uspl, proběhne příkazový řádek.
2) jakmile vyskočí win okno, udělám soft reset. to dělám proto, že se to někdy dostane do stavu černá obrazovka a nic.
3) počkám na nové připojení, pokračuji v odemykání nahráním zbytku
4) odkliknu blahopřání a soft reset.
5) pokud je spl 1.11.0000, tak je odemčeno.
mě tento postup fungoval. nyní již nemusím znovu a znovu odemykat, protože nahrávám romky, které po flashi zařízení nezamykají. aktuálně tam mám Touch 4.02 a spokojenost, doporučuji.
tomajs86 (2)|13.7.2008 11:11
[QUOTE="David"]postup jak odemykám:
1) spustit uspl, proběhne příkazový řádek.
2) jakmile vyskočí win okno, udělám soft reset. to dělám proto, že se to někdy dostane do stavu černá obrazovka a nic.
3) počkám na nové připojení, pokračuji v odemykání nahráním zbytku
4) odkliknu blahopřání a soft reset.
5) pokud je spl 1.11.0000, tak je odemčeno.
mě tento postup fungoval. nyní již nemusím znovu a znovu odemykat, protože nahrávám romky, které po flashi zařízení nezamykají. aktuálně tam mám Touch 4.02 a spokojenost, doporučuji.[/QUOTE]



a u toho 3) pokracuji v odemykani nahranim zbytku, tim myslis co??? jaky zbytek....
zhusak (24)|22.7.2008 22:27
Dobrý večer. Mám na Vás zkušenější dotaz.

V pda mám orig. romku s WM6 WWE + Ext_rom od Sunnysoftu. Pokud bych nainstaloval jakoukoliv jinou romku a pak chtěl to dát do původního stavu, budu mít nejspíš problém, protože v orig. romce od HTC nejsou soubory od Sunnysoftu (chybí CABy s Interwrite a soubor Settings_Artemis_WM6.cab).

Jde tedy po instalaci neofic. romky obnovit původní stav, jenž byl při koupi (tj. po HR, aby fungovala aut. instalace HTC WM6 WWE + Ext_rom s rozšířením od Sunnysoftu)? Nebo jen jde nahrát WM6 WWE z HTC?

Děkuji.
Geoffrey_ce4you (189)|23.7.2008 09:16
Musel by tu ROM někdo vypreparovat do stavu, že by šla znovu nainstalovat. Máme dvě Artemisky koupené od Sunnysoftu a obě byly na reklamaci a v obou nebyla původní ROM ( v jedné nechaná Vanilla a v druhé nahrána ROM z HTC serveru ). Naprosto bez problémů. U obou vyměnili základní desku.
Sako verife (476)|23.7.2008 09:57
[QUOTE="Geoffrey"]Musel by tu ROM někdo vypreparovat do stavu, že by šla znovu nainstalovat. Máme dvě Artemisky koupené od Sunnysoftu a obě byly na reklamaci a v obou nebyla původní ROM ( v jedné nechaná Vanilla a v druhé nahrána ROM z HTC serveru ). Naprosto bez problémů. U obou vyměnili základní desku.[/QUOTE]

s timhle musim souhlasit, i kdyz ne z vlastni zkusenosti. U sunny soft zatim zadny problem s neoriginalni ROMkou pri reklamaci nebyl. A i kdyz se s prodavaci bavim o tom ze tam mam vanillu misto ROM pri koupi tak mi na "plnou" pusu rekli ze by to nemel byt problem a ze u nich se zatim nestalo ze by s tim byl problem.
Proto si radsi kupuju pristroje u nich a ne nekde na netu, sice o fous levnejsi ale za ty problemy s priapdnou reklamaci mi to nestoji....


proste zatim z vlastni zkusenosti Sunnysoft :yes: :yes: :yes: , alespon teda Brnenska pobocka :)
zhusak (24)|26.7.2008 18:22
Tu Oops Balck jsem zkusil a nelíbí se mi kvůli všem těm nadbytečným aplikací. Tak jsem zpět na HTC WM6 WWE.

Existuje vůbec na Artemise nějaká stabilní čistá romka (WM6 WWE nebo WM6.1 WWE) bez nějakých rozšíření o aplikace typu HTC Home, Battery Status apod., či úprav vzhledu??? Byl jsem zvyklý, že na Propheta byly tzv. čisté romky (např. od Korana) a ty byly velmi rychlé a stabilní. Díky za radu.
spike_ce4you (70)|27.7.2008 13:41
co tohle?
[CODE]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27341[/CODE]

Samozřejmě Lite verze...
zhusak (24)|27.7.2008 23:07
Diky.Uz ji mam od vcera. Zdvojil jsem dotaz zde a na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=28027&fi=100#108,za coz se zdejsim moderatorum omlouvam.
Georg2 (23)|31.7.2008 23:25
Zdravím všechny.
Mám dotaz tak trochu z jiného soudku.

Pokoušel se již někdo z vás připojit přes GPRS na O2-active (zdarma).
Na normálních mobilech to samozřejmě funguje, ale co Artík?

Dekuji.
spike_ce4you (70)|1.8.2008 16:11
Osobně jsem na Artemisce wap nerozchodil, ale to je to, co hledáš. Nastavení wapu na htc 3300. Jinak chodit nebude. Ale nikde jsem to ani nezahlídnul. Co podpora O2 ???
Georg2 (23)|2.8.2008 00:04
Poddpora O2? Ale ano, bohužel placená. No-nic...
v rámci poznání budu muset investovat nějakou tu korunku.
David_ce4you (199)|2.8.2008 12:18
hmmm, to je tak těžký vytvořit nové modem připojení přes gprs a jako access point použít wap?
spike_ce4you (70)|2.8.2008 14:56
Snad by poradili na každém prodejním místě, když mají ten přístroj v nabídce (O2 Orbit).
Opravte mne jestli se pletu.
Georg2 (23)|2.8.2008 20:44
[QUOTE="David"]hmmm, to je tak těžký vytvořit nové modem připojení přes gprs a jako access point použít wap?[/QUOTE]

Pro mne to trochu problém je. jsem v tomto téměř laik.
Byl bych Vám velmi vděčen za podrobnější návod za který předem děkuji.
Já jsem si už totiž začínal myslet, že to na mém artíkovi už asi nepůjde.