Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ETEN M600+ nekorektní chování sim toolkit

proview (112)|14.11.2006 02:25
TEDA NEVI JAK KOMU... ALE SIM TOLKIT JE NĚJAKEJ DIVNEJ ---PROSTĚ TAK A JINDY ZAS TAK :-)))))))))))))))))
TAK PROSTĚ 2.3 KU A NIC VŠECHNO JINAK BOMBA --BEZVA STROJ
NEJDE DĚLAT OPERACE PŘES SIMKU...VYMĚNIT???
lika (23)|14.11.2006 21:02
a jakou mas verzi ROM?
Zdenek Malinsky (9781)|14.11.2006 22:58
Tak tohle je ukázka toho, jak nemá vypadat dotaz:

1. Nic neříkající titulek diskuze.

2. Text příspěvku psaný kapitálkami = porušení Pravidel i slušného chování. Proč na nás tazatel křičí? :?

3. O jaký model PDA jde?

4. Ze slov "divnej" a "prostě tak a jindy zas tak" se opravdu nedá nic poznat.

Co chtěl básník říci?:? :sarcastic:
proview (112)|18.11.2006 10:39
SIM TOOLKIT

Moc se omlouvám za příspěvek o sim toolkit.Ještě jsem docela vedle z Etena jak a co proč.Ale po instalaci IWPRO_CZ_91_10041 verze se najednou přestane korektně chovat toolkit.A druhý dotaz se týká opětovného přeflešnutí .Myslel jsem -jestli je vše OK a nejde to znovu rozjet.
Samozřejmě jsem flešnul na 2.30 což je asi o dost rozumější system myslím
ale s tou češtinou -nevim nevim.
Občas je toolkit funkční -občas ne.
Zkoušel jsem postupně vkládat prográmky a testovat a vychází mě evidentně
asi ta lokalizace.
Slovem divnej :-) jsem myslel že z obrazovky jednou jde spustit ale spíš ne a z programu spíš jo--to je tak nejpřesnější popis.
Dík
proview (112)|20.11.2006 22:19
Tak zase malinko poznatků z provozu ETENA M600+
Flash je již naprosto bezproblémová-proběhne bez chyb a sim toolkit korektní,následuje lokalizace-proběhne bez chyb ale již se při spuštění objeví hláška- tato karta nepodporuje STK ,pár utilitek-(Molski.Biz_Customizing_Tweaks,operátor elsoft eurotel,cleaner,M6XX_GSM_Audio_patch_AKU2_1_1).
Po vypnutí lokalizace a vyčištění a následně zresetování ejhle -žádná hláška o nepodpoře stk.
Vyzkoušel jsem hard reset a lokalizaci původní a to samé.Jinak s ničím nejsou sebemenší problémy nebo jakekoliv zádrhele.Wifi,BT,IRDA-všechno v pohodě. O aplikacích dodaných s romkou taky nemluvě .Přitom porovnávám s mojí bývalou MDA II 2003SE( rom 2.60,ext 1.13-uplně prázdnou,a radio 19)
Ještě kdyby byla ke stažení původní wwe 2.25....těžko říct-ale ta byla pomalá,sekající atd.

Tolik moje toška do mlýna pro etenovce.
michalsl (65)|22.11.2006 15:51
Dobrý den,

STK service nejde spustit pokud není při spuštění PDA vyžadován PIN SIM karty tzn. pokud má uživatel vypnutu volbu "vyžadovat PIN" tak se do STK service nedostane.

Uživateli odepíšu ať si zapne volbu "vyžadovat PIN", poté bude podle poznatků z testování všechno fungovat korektně.


Příjemný den

Ing. Petr Mahdal
Software Project Manager