Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zasekavani Microsoft® Windows® Powered Pocket PC 2003 (česká lokalizace)

Banana_ce4you (58)|12.1.2004 22:25
Je normalni, ze se v mojem pocket pc acer n10 kazdou chvili zaseknou Microsoft® Windows® Powered Pocket PC 2003 (česká lokalizace) , neni den, kdyby se nezasekly. Tlacitko reset by melo byt velke a na prednim panelu.
Je to normalni????
Neexistuje nejaky software na spravu sytemu , neco jako na PC jsou napr.Norton utilites????????
PavelR. (2184)|13.1.2004 08:00
[QUOTE="Banana"]Je normalni, ze se v mojem pocket pc acer n10 kazdou chvili zaseknou Microsoft® Windows® Powered Pocket PC 2003 (česká lokalizace) , neni den, kdyby se nezasekly. [/QUOTE]

... normalni to samozrejme neni. "Poslusnost" PDA ale casto zalezi i na tom, jaky SW mate nainstalovan. I kdyz vetsina programu pro PPC2002 funguje bez problemu na WM2003, tak par vyjimek zpusobujici mensi ci vetsi problemy se najde.

Jakou lokalizaci pouzivate? K Aceru se myslim dodaval InterWrite. Jste si jist, ze pouzivate verzi pro WM2003?

PavelR.
Pavel Koza (4761)|13.1.2004 08:38
Souhlas, zasekavani neni normalni. Dost za to muze nejaka aplikace bezici na pozadi, jako jsou ruzni spravci uloh, Today Screen pluginy a dalsi. Zkuste nam vypsat vsechen instalovany soft.

Pokud mate trpelivost, udelejte zalohu, HW reset, a pak instalujte jednu aplikaci denne a testujte...
Milan Švec (938)|13.1.2004 09:46
Stejná zkušenost. Ne, že by to bylo tak dramatické. Ani mně se (na LOOXi 600) ne každý starý používaný SW na novém (výrobcem dodaném - první nutná podmínka!) systému choval hned zpočátku korektně. Znamenalo to postupně testovat do čistého systému pořád dokola jednu aplikaci po druhé. Znova nainstalovat obě verze systému (dodanou a pak opravenou), bez češtiny dotyčný SW (jenom jeden) a obvykle bylo jasno. Vždy to vyřešilo pořízení nové verze příslušného SW pro WM2003. Češtinu ve verzi pro WM2003 mám teď v pořadí jako druhou (po driveru pro WiFi), chodí i tak. Od té doby bez jakýchkoliv potíží. Samozřejmě jsem už taky dávno předtím přestal zkoušet, který SW co umí a instaluji a používám opravdu jenom to, co nutně potřebuji a co je už i jinde ověřené (a garantované pro WM/PPC2003).
Banana_ce4you (58)|13.1.2004 10:03
[QUOTE]... normalni to samozrejme neni. "Poslusnost" PDA ale casto zalezi i na tom, jaky SW mate nainstalovan. I kdyz vetsina programu pro PPC2002 funguje bez problemu na WM2003, tak par vyjimek zpusobujici mensi ci vetsi problemy se najde.

Jakou lokalizaci pouzivate? K Aceru se myslim dodaval InterWrite. Jste si jist, ze pouzivate verzi pro WM2003?

PavelR.
[/QUOTE]

Pouzivam lokalizaci co je dodavana na CD s acerem pri koupi, to by snad melo byt v poradku, mam dost programu, napr. s PocketMusic 2.0 se to vzdycky zasekne, kdyz chci ukoncit aplikaci. Myslite, ze by pomohla zaloha a pak ty programy naistalovat znova, to to bude prece zase stejne.
PavelR. (2184)|13.1.2004 10:09
[QUOTE="Banana"]Myslite, ze by pomohla zaloha a pak ty programy naistalovat znova, to to bude prece zase stejne.[/QUOTE]

Kdyz budete tyto aplikace postupne instalovat a zkouset (tak jak bylo zmineno v prispevcich vyse), tak alespon prijdete na to, ktera z nich zpusobuje problem.

PavelR.
Kleid (213)|13.1.2004 10:41
Zatim mi nejsou znamy problemy s IW a Acer, pokud byste jste shledal duvod zasekavani PDA v lokalizaci, tak se na mne obratte a problem se pokusime vyresit.

Mala poznamka:
K Acer N10 jsou dodavany dva druhy lokalizaci
Sunnysoft InterWrite Pro 7.6 (urcena pro system PPC 2002) a
Sunnysoft InterWrite Pro 8.1 (urcena pro Windows Mobile 2003)

prekontrolujte si zda pouzivate tu pravou :yes:
Banana_ce4you (58)|13.1.2004 16:04
[QUOTE="Kleid"]

Mala poznamka:
K Acer N10 jsou dodavany dva druhy lokalizaci
Sunnysoft InterWrite Pro 7.6 (urcena pro system PPC 2002) a
Sunnysoft InterWrite Pro 8.1 (urcena pro Windows Mobile 2003)

prekontrolujte si zda pouzivate tu pravou :yes: [/QUOTE]

Mám tam naistalovan InterWrite 8.0, byl dodan na CD pri koupi od Aceru s ceskou lokalizaci???
Magua (98)|13.1.2004 16:14
Myslím že byste měl mít zdarma možnost stáhnout 8.1čku tak bych to jako první zkusil...
Banana_ce4you (58)|13.1.2004 16:32
[QUOTE="Magua"]Myslím že byste měl mít zdarma možnost stáhnout 8.1čku tak bych to jako první zkusil...[/QUOTE]

Bohuzel zadnou takovou moznost nemam....
Kleid (213)|13.1.2004 18:31
Na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] si muzete stahnout verzi 8.1 registracni kod zustava stejny jako na 8.0

Banana_ce4you (58)|13.1.2004 22:42
[QUOTE="Kleid"]Na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] si muzete stahnout verzi 8.1 registracni kod zustava stejny jako na 8.0

[/QUOTE]

To sice lze stahnout, ale nejde naistalovat, pise to ze nektere soubory jsou pouzivany a kdyz dam ze je nechci prepsat, tak zustava stale stara verze.

PavelR. (2184)|14.1.2004 08:26
[QUOTE="Banana"]To sice lze stahnout, ale nejde naistalovat, pise to ze nektere soubory jsou pouzivany a kdyz dam ze je nechci prepsat, tak zustava stale stara verze.

[/QUOTE]

... a odinstaloval jste predchozi verzi?

PavelR.

Banana_ce4you (58)|14.1.2004 12:33
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Banana"]To sice lze stahnout, ale nejde naistalovat, pise to ze nektere soubory jsou pouzivany a kdyz dam ze je nechci prepsat, tak zustava stale stara verze.

[/QUOTE]

... a odinstaloval jste predchozi verzi?

PavelR.

[/QUOTE]

Neodinstaloval mel jsem za to, ze je to pouze upgrade, jelikoz velikost souboru je asi 500Kb a velikost predchozi verze temer 2MB, ale koukam ze je to zabaleni zip archiv...takze to souhlasi.Ale po instalaci se mi porad hlasi ze je to verze 8.0..., koukam, ze je to ten totozny soubor co je na instalacnim CD.
Kleid (213)|14.1.2004 18:30
Na webu je verze 8.1. Pred instalaci je nutno starou verzi odinstalovat. Velikost souboru je stejna jako na instalacnim CD, avsak na CD je verze 8.0

Lokalizaci odinstalujte a zkuste tu z webu.




Banana_ce4you (58)|14.1.2004 22:16
[QUOTE="Kleid"]Na webu je verze 8.1. Pred instalaci je nutno starou verzi odinstalovat. Velikost souboru je stejna jako na instalacnim CD, avsak na CD je verze 8.0

Lokalizaci odinstalujte a zkuste tu z webu.




[/QUOTE]

To jsem udelal, avsak naistalovala se opet verze 8.0 je tam chybny soubor v tom archivu na webu - stara verze, bohuzel, jinak si to nedovedu vysvetlit.