Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P525 - Obecně

ElSoft (1244)|24.2.2007 19:16
nemůže to být jen taskmanagerem (např. i SPB Pocket Plus,....)
viz třeba zde
nebo tady
taky tady
a tady, tady, tady, tady
blinky (5)|25.2.2007 12:25
Díky za odkazy. Používám SPB Pocket +, zkusi l jsem to dát do vyjímek ten tmail.exe , jak jsem se dočetl, tak uvidím.

Asus P525, mini SD 1Gb
xentaur_ce4you (47)|2.3.2007 09:22
Vcera som vymenil Loox C550 za Asus P525, hlavne kvoli telefonnej casti, nechcel som nosit 2 tehly :). Co sa tyka spracovania som max. spokojny, v zariadeni je romka 3.35 ceska, 4.50 phone radio.

Velmi sa mi paci ako pracuje automaticky rezim pre procesor, sa mi zda ze je flexibilnejsi ako na looxe. Zatial som nepostrehol dake velke minus na tomto zariadeni. V asbise som kupil foliu Covertec s ktorou som spokojny, hoc predtym som mal na looxe boxwave anti-glare, tato covertec vyzera byt tiez z tych kvalitnejsich.

Na pocuvanie hudby pouzivam Koss porta pro + redukciu za 5 korun, ktora pri otoceni na eurotel sda prepinala mono a stereo :) tu to funguje uplne super, akurat skoda ze nemozem tym padom pouzivat handsfree, zisla by sa redukcia s handsfree nadstavbou, ak niekto o niecom takom vie nech da vediet, budem rad.

Vyhradu mam zatial k puzdro to riesenie cez opasok nie je 3x prakticke, akurat by som musel stratit opasok z nohavic aby som stratil aj zariadenie.
kultus (418)|4.3.2007 13:35
zdravim tak ani po mesici pouzivani jsem nezmaknul bez pouziti stylu nebo tapani na obrazovku jednu ze zakladnich cinosti...pres smartdial od carbika sice poodlne vytocim cislo ale vzapeti zjistim ze je spatne tak co ted pres SD se do kontaktu nedostanu resp dostanu ale dal uz musim hledat stylem nebo posuvnikem najit muj kontakt...nenasel nekdo nastroj pro kontakty podobny tomu co je v SPB mobile shell ten mi vyhovoval ale uz jej nepotrebuju tak nechci jej znovu instalovat jen kvuly kontaktum...diky

EDIT: addressbook je supr a resi to :)
wolwZz_ce4you (33)|4.3.2007 19:47
Jde nejakym softem pridat tlacitka do polozky Nastaveni -> tlacitka ? Jde mi o to ze jsou tam jen dva a treba pro wormsy potrebuju tri a on nevezme jine nez ty dva ktere tam jsou.
kultus (418)|4.3.2007 21:33
hehe ja tam mam o 4 vic akorat nevim jak se tam dostali resp. ktery soft to udelal...
kultus (418)|4.3.2007 21:36
[QUOTE="kubisz"]mohl bys prosim napsat plny nazev, dat odkaz, nebo alspon uvest vyrobce, diiiky,

kuba[/QUOTE]

je to Inesoft address book 1.66 spousti se trochu dele tak ji mam na pozadi a neni videt v task manageru takze to nezavru ;)
Lobo_ce4you (514)|5.3.2007 07:14
[QUOTE="wolwZz"]Jde nejakym softem pridat tlacitka do polozky Nastaveni -> tlacitka ? Jde mi o to ze jsou tam jen dva a treba pro wormsy potrebuju tri a on nevezme jine nez ty dva ktere tam jsou. [/QUOTE]
Programem AEButton Plus si můžeš udělat virtuální tlačítka a těm přiřazovat různé funkce. Program stáhneš zde:

[CODE]http://ae.inc.ru/aebplus.php[/CODE]
kubisz (1054)|5.3.2007 18:37
to kultus: spousti se tento adress book i pro psani SMS?

OT: copak ma asi pavel (koza) spolecneho s touto spolecnosti, kdyz ho maji v telefonnim seznamu, hehe :D

kultus (418)|5.3.2007 18:45
nespousti je to jen pro kontakty a zacina me pekne sr.t kdyz ho necham na pozadi po vyvolani pr soft tlactkem se mi objevi prazdna obrzovka a nemuzu hned psat kontakt resp hledat...nevim co s tim
Lobo_ce4you (514)|5.3.2007 19:22
Taky ho mám stále spuštěný na pozadí a funguje perfektně už nějaký ten týden.
kubisz (1054)|5.3.2007 20:04
a jak tedy resite pri psani SMS rychle vyhledavani v kontaktech? vyresil uz nekdo defaultni nastaveni "T9 vypnuto"?
Lobo_ce4you (514)|5.3.2007 21:06
Pro psaní sms také využívám Address Book. Mám v něm nastaveno, aby vždy zobrazoval číslo před vytáčením, i když mám u kontaktu jen jedno a pak jen zvolím sms místo vytáčení.
Druhou možností je přidat si všechny jména do slovníku T9 a při přidávání kontaktu při psaní sms, dát joystick nahoru aby ses dostal do políčka vyhledávání a pak píšeš klávesnicí písmena.
Třetí možnost je CeleDial, který je na způsot SmartDialu, ale má možnost v kontektovém menu u vyhledaného kontaktu odeslat sms. Dokonce si můžeš určit přesně skript nebo pořadí v tomto menu. Jediný co jsem u CeleDialu nevykoumal, je vyhledávání kontaktů s diakritikou. Psal jsem i autorovi, ale stále mě to nefunguje. Budu mu muset napsat ještě jednou.
kultus (418)|6.3.2007 06:48
a ten celedial se pousti misto tradicniho vytaceni nebo misto smartdialu???
z smartdialu od karbika se nedostanu tak nednoduse do kontaktu nebo neodeslu sms...
Freedom.Sonic (5)|6.3.2007 09:42
Zdravím všechny majitelé !!! ( sorry za čj)

Mám na vás vlastníky p525 dotaz. Vážně uvažuji o koupi ,ale potřeboval bych zodpovědět několik otázek.

1)Umí p525 načítat stránku např. www.webgame.cz ?
2)Umí zařízení surfovat přes WiFi na Pc kde je zdílen inet a k tomu poslouchat streemové radio ?
3)Umí zařízení přehrávat z Pc sdílené soubory z disku např. mp3(video) + inet ??
4)Jak je to s výdrží dá se spolehnout aspoň na 24h. ?

mooc dík Jenda :cool:
Hunter_man (213)|6.3.2007 09:59
[QUOTE="wehrwolf"]Nejde mi nainstalovat ta T9 - resp. nainstalovat jde , ale v telefonu nefunguje- kde dělám chybu: soubor .cab stáhnu do telefonu, spustím ho v telefonu , telefeon po instalaci se zrestatrtuje, a po znovu zapnutí T9 s češtinou není funkční , kde kurňa dělám chybu???[/QUOTE]
1/ Kamos ma stejny problem, nenasel jsem tu na to odpoved, tusi nekdo, v cem muze byt problem?
2/ Taky mu nejde synchronizace, po pripojeni to po pokusu o ni zahlasi chybu v pripojeni, pak uz to jakoby synchronizuje, ale jenom jako, nic se ve skutecnosti neudela.
Lobo_ce4you (514)|6.3.2007 11:11
[QUOTE="kultus"]a ten celedial se pousti misto tradicniho vytaceni nebo misto smartdialu???
z smartdialu od karbika se nedostanu tak nednoduse do kontaktu nebo neodeslu sms...[/QUOTE]
Mrkni sem: https://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/21794-celedial-v-cestine
http://www.yonsm.net/read.php?281&page=3
http://www.yonsm.net/read.php?289
kultus (418)|6.3.2007 11:22
rozsypany ryzi taky nerozumim a na prvni otazku jsem nedostal odpoved...jinak cestinu nepotrebuju mam kontakty bez diakritiky
Lobo_ce4you (514)|6.3.2007 12:26
Funguje to stejně jako smartdial (nahradí ho to) a vypadá to lépe. U smardialu mě nefungovalo podržení joystiku pro zobrazení kontextového menu. Začalo to vytáčet i na zmáčknutí i na podržení joystiku (jedině podržení stylusu mi zobrazilo menu). U CeleDialu funguje podržení joystiku stejně jako podržení stylusu a zobrazí se menu, který si můžeš sám definovat v nastavení programu. Umožňuje zobrazit všechna čísla u kontaktu a vybráním je vytočit, poslat sms, mms vybranému kontaktu. Poslat detaily vybraného kontaktu smskou. U sms a mms si můžeš předdefinovat číslo kam to pošleš, text sms zprávy a další věci.
kultus (418)|6.3.2007 14:44
tak to je supr presne to podrzeni joysticku mi vadilo...hned vecer vyskousim...

EDIT: je to supr smula ze nejde zmensit dialpad kdyz mam HW klavesnici nemusi byt tak velky radsi bych videl vic filtrovanych cisel jeste naskinuju dialpad a jsem:D

EDIT2:nepodarilo se mi skombinovat celedial se smartdialem od karbika takze mam celedial+zphone WM5 skin a jsem :D :D :D
hajnalka (25)|7.3.2007 00:39
Potrebujem poradit s GPS modulom.Ohladne GPS viem kulove takze prosim o rady co vsetko treba nastavit.Viem ze treba zariadenia sparovat.Potom som v diskusiach zbadal nieco o Sirftechu a refresoch na 1s Mam Asusa P525 a GPS I-tec SLIM co ma cipset Sirf 3.Mam navigacny soft Igo.Nieco som zastihol o statickej navigacii a o protokoloch Nmea,GSA,GSV atd..Mam z toho dokonaly gulas a neviem co su to za protokoly.Potrebujem navigaciu v aute a potom na pesiu chodzu v Prahe a v Blave.Kolko baudov treba nastavit?Dakujem za rady.
kubisz (1054)|7.3.2007 10:16
obecne staci jen spustit manazer na BT pres ikonu, dat nove zarizeni, najde ti to GPS, pak das sparovat, pak heslo, jestli to chce (vetsinou "0000") - tohle delas jen na poprve...pak vzdy, kdyz chces spustit iGo (navigaci), tak spustis BT, dvakrat tapnes na ikonu GPS, ono se ti to sparuje, pak pustis iGo, na prvni spusteni das prohledat porty zarizeni, najde to GPS a jede to...tom tom se pak chova jinak, tam staci mit jen jednou GPS naparovanou a on si sam pusti BT (pokud je tak nastaveno) a hned to jede...i Igo tedy pred jeho spustenim musis jeste pokazde GPS sparovat (dvakrat tapnout na ikonu GPS v BT manazeru...)
Freedom.Sonic (5)|7.3.2007 11:03
:sarcastic:

dokáže mi někdo zodpovědět tyto dotazi ??


1)Umí p525 načítat stránku např. www.webgame.cz ? (tedy rámce)
2)Umí zařízení surfovat přes WiFi na Pc kde je zdílen inet a k tomu poslouchat streemové radio ?
3)Umí zařízení přehrávat z Pc sdílené soubory z disku např. mp3(video) + inet ??
4)Jak je to s výdrží dá se spolehnout aspoň na 24h. ?

mooc dík Jenda
aeon101 (213)|7.3.2007 11:53
Tak jsem mel bohuzel prilezitost po mesici pouzivani tohoto skveleho PDA vyzkouset autorizovany servis ASUSU a musim vznest velkou pochvalu...z Prahy mi ho odvezli do Ostravy minule pondeli a toto pondeli se mi vratil opraveny. Vse hladce a bez problemu...to bych opravdu necekal...SUPER hosi!!!

Dan
kubisz (1054)|7.3.2007 12:22
mily jendo,
mozna ti nikdo neodpovida proto, ze musis hledat a mel by ses naucit spravne "ceski"... :D

[QUOTE]1)Umí p525 načítat stránku např. www.webgame.cz ?
2)Umí zařízení surfovat přes WiFi na Pc kde je zdílen inet a k tomu poslouchat streemové radio ?
3)Umí zařízení přehrávat z Pc sdílené soubory z disku např. mp3(video) + inet ??
4)Jak je to s výdrží dá se spolehnout aspoň na 24h. ?[/QUOTE]

1. zalezi na pouzitem prohlizeci, opera mini: ano, IE: ano, netfront: ano...
2. ano (jestli sem to spravne pochopil)
3. ano (s pouzitim napriklad PPC Total Commanderu)
4. ano, pokud nechces neustale pouzivat vyse zminene cinnosti...

Freedom.Sonic (5)|7.3.2007 16:58
to kubisz: mooc dik boužel čj je promě peklo :evil:
ad1)u prohlížeče mi šlo především o rámce které v IE v WM05 nešli
ad2)ano, měl sem vytypováno zařízení SE P990I a tam by při tomto vytížení telefon zkolaboval a restartoval se díky nedostatku paměti :mad:


V této chvili je promě toto zařízení favoritem, škoda že p990i nemá více paměti ;)
kubisz (1054)|7.3.2007 17:43
ja tedy moc nezkousel, o co v te strance de a co ma fungovat, ale stranka se proste zobrazila...a to druhe alepson na te P525 (ale i na variu, asus a730w a trebas na acer n50) jde...je sice nutne pocitat, ze asi IE bude zabirat s postupem casu vice a vice pameti, ale to se da vyresit i instalaci alternativnich prohlizecu (viz vyse jmenovane)...nicmene takto dlouhodobe (pochopil sem akorate, ze na te strance je nejaka stale bezici hra...) jsem zatim PDA netestoval, ale na webu bezne surfuju a k tomu si poustim MP3 a problemy se stabilitou a rychlosti jsem nezaznamenal ani na variu (a to mo podstatne pomalejsi CPU...)...

OT: a s cestinou si problemy nedelej, jen to tvoje "ceski" proste "bylo" do oka :D
Freedom.Sonic (5)|8.3.2007 08:10
:)) nevíte jestli lze v p525 vypnou gsm část a využívat Wifi nebo Bluetooth modul ?? :cool:
kubisz (1054)|8.3.2007 08:48
\WINDOWS\wrlsmgr.exe ...
aeon101 (213)|8.3.2007 08:49
Jasne ze to funguje i s vypnutym GSM. Dokonece bez problemu muzes pouzivat WIFI i bluetooth bez sim karty...

Dan
xentaur_ce4you (47)|16.3.2007 07:44
Ahojte, po 2 tyzdnoch pouzivania mi na Asus P525 prestala fungovat klavesa cislo 3, stisk klavesy funguje, len proste sa nic neudeje, skusal som aj hard reset co to neje softwerova chyba ale nic nepomoholo, vidim to reklamaciu, ale nechce sa mi to reklamovat kvoli jednej klavese :(
Lobo_ce4you (514)|16.3.2007 08:43
Mně tak přestala jednou fungovat klávesa číslo 2, ale naštěstí pomohl soft reset.
xentaur_ce4you (47)|16.3.2007 09:04
ja som skusal hardreset ale nepomohlo :( som z toho nestastny, kvoli takej prkotine to reklamovat, inak je to najlepsie zariadenie ake som mal :)
aeon101 (213)|16.3.2007 09:54
No to je mrzute...je to opravdu kravina, ale podstatna...nefunguje ani po HR kdyz neobnovis zalohu?
Jestli se bez te klavesy neobejdes (co asi nekdy ne), tak doporucuji servis, dle mych zkusenosti ho mas do tydne zpatky. Souhlasim, ze je to jeden z nejlepsich PPC strojku momentalne (kdyz nepocitam nejnovejsiho E- Tena...)

Dan
xentaur_ce4you (47)|16.3.2007 10:03
ako funguju reklamacie v asuse? su rychly? funguje to ako acer ze si po vyrobok pridu nejakou sluzbou alebo ako? dakujem, zatial sa viem zaobist bez tej klavesy ale ked vytukavam cislo, tak musim vzdy klepnut na displej
kubisz (1054)|16.3.2007 10:16
obcas na Asusu prestane fungovat cela klavesnice...ale SR to zatim vzdy vyresil, ufff...reklamace v SILu byly dycky teda docela dlouhe (a este je v ostrave), ale jak je to ted primo u ASUSu, to netusim...
Lobo_ce4you (514)|16.3.2007 10:23
Reklamace jsou rychlý a skoro o nic se nestaráš. Já si P525 odrovnal při flashováním, nešla vůbec vypnout. Volal jsem jim jak mám postupovat. Stačí na jejich stránkách http://rma.asus.de/rma_cz/ kliknout na PDA a vyplnit formulář. Pak se ti ozve jejich pracovník emailem buď s radou nebo ti rovnou přidělí RMA číslo s popisem jak máš dál postupovat. Budeš muset vyplnit formulář pro přepravní službu a pak už jen zabalit pda a čekat až se ti ozve řidič přepravní služby. Přijede k tobě domů, vyzvedne pda a na netu si budeš moct kontrolovat kdy bylo doručeno do servisního střediska. Podle toho čísla RMA si můžeš kontrolovat průběh opravy na stránkách Asusu. Po opravě ti ho zas ta samá přepravní společnost doveze až domů. Já jsem je kontaktoval ve čtvrtek a za 11 dní v pondělí jsem měl opravené pda doma. Měnili mi základní desku. Pda nechtějí poslat v originální krabici. Stačí jim jen pda. Nechtějí žádné příslušenství, pouze pda. Ověří si jen jeho sériové číslo. Já jsem ho kupoval v Německu. Když jim pošleš pda v originálním balení, tak hrozí, že ti tu krabici vyhodí. Mě řekli, že krabici ve které příjde vyhazují a zpět ho posílají ve svém balení. Takže jsem ho zabalil do normální krabice.
aeon101 (213)|16.3.2007 11:33
Me prestal fungovat mikrofon (cele PDA slapalo bezvadne, akurat druha strana me vubec neslysela...). Zavolal jsem do Ostravy (jedine misto kam se da zavolat i pro SK lidi...), pridelili RMA cilso, ridic prijel na druhy den a odvezl si ASUSe v originalnim baleni a za tyden (presne 7 dni) jsem ho mel zpatky v Praze (original baleni a jeste v jejich dalsi vetsi krabici). Docela me to prekvapilo, vse bez problemu a zadarmo...Nebal bych se toho. Akurat jsem tyden pouzival Nokii 6310, coz mi delalo TROSKU mensi problemy...:-))

Dan
B!mb0 (20)|16.3.2007 17:23
Ahoj mam takovy drobny problem. Prvne jsem se chtel zeptat jen na par malickosti, ale jsem donucen zmenit otazku :? Koupil jsem si Asus P525 na www.asus.as a koupil jsem si pochopitelne i 2GB kartu Mini-Secure Digital CORSAIR . No a asi po deseti dnech uzivani se mi stalo to, ze proste se karta v mobilu neobjevila a nenasel sem ji ani v PC. Tak to jakztakz prekousnu a dam to reklamovat. Ale asi ctyri dny po tom co mi mobil i s novou kartou vrati se mi to stane zase... Nevite co s tim je ? jestli to je spatna karta nebo delam neco spatne ja ?
Pls o radu tohle se neda vydrzet.
amazoon_ce4you (0)|19.3.2007 20:13
Zdravím pánové, potřeboval bych radu, možná se to už tady řešilo. Jak nastavit jiné vyzváněcí tóny, než standartní. Když vyberu jiné nakopírované na kartu v nastavení vyzvánění, tak po klepnutí na OK se to přepne spátky na Windows default. Kam jinam to nakopírovat, nebo jak jinak to načísta aby to fungovalo. Předem díky za rady.
Lobo_ce4you (514)|19.3.2007 21:23
Řekl bych, že tento neduh je chyba české ROM. V anglické to šlo v pohodě přenastavit. Já používám PhoneAlarm a tam si nastavíš všechny melodie. Nebo zkus jiný program na profily.
kotiba (9)|20.3.2007 13:53
[QUOTE="amazoon"]Zdravím pánové, potřeboval bych radu, možná se to už tady řešilo. Jak nastavit jiné vyzváněcí tóny, než standartní. Když vyberu jiné nakopírované na kartu v nastavení vyzvánění, tak po klepnutí na OK se to přepne spátky na Windows default. Kam jinam to nakopírovat, nebo jak jinak to načísta aby to fungovalo. Předem díky za rady.[/QUOTE]

Ahoj. Mam ceskou ROM (3.35.0). Jine nez standardni vyzvaneci tony mi funguji bez problemu.

Jsou dve moznosti, jak pouzit jine, nez defaultni vyzvaneni:
- nakopirovat vyzvaneni do \windows\rings nebo pouzit utilitu "vyzvaneci tony"
- nakopirovat vyzvaneni do rootu na pametovou kartu

Jine postupy uvedene zde nebo v jinych forech mi nefungovaly. Po nakopirovani, viz vyse, lze toto vybrat v nastaveni vyzvaneni. Po klepnuti na OK se mi vyzvaneni ulozi a spolehlive funguje.
kultus (418)|20.3.2007 19:19
zdravo nevite jak zjistit znaceni vsech tlacitek na asusteku potrebuju to hlavne pro dosbox a jine predelavky diky
awk (13)|21.3.2007 10:59
používá někro z Vás externí GPS?jak to fachá?a jakej k tomu máte soft?
xentaur_ce4you (47)|21.3.2007 11:28
awk: mal som k p525 pripojenu nokiu ld-3w, fungovalo to uplne bez problemov, soft som mal igo 2006.
kotiba (9)|21.3.2007 12:41
Ja pouzivam externi navigaci Qstarz 818. Funguje dobre. Momentalne testuji smart2go (www.smart2go.com). Zatim je zadarmo. Je i pro WM5. Pomoci MapDownloaderu (k dispozici na stejnem webu) si lze stahnout mapy celeho sveta. Ceska republika ma kolem 23 MB.
Dobre zkusenosti mam take s programem TomTom.
dort (1212)|22.3.2007 17:27
diskuze opět promazána od OT příspěvků :-(

pánové, pánové - prosím o dodržování pravidel - platí pro všechny, ať máme PDA 5 let, nebo první den a pokud někdo začíná doporučím si nejprve přečíst starší články a pokud nenajde radu, tak zkusit tlačítko HLEDAT ve fóru a pak teprve přispívat

a ne vše dělat zcela absolutně v rozporu s pravidly ( ale především v rozporu s následovnou přehledností ) diskuzí, díky Petr
hajnalka (25)|22.3.2007 21:39
Uz je vonku novy firmware pre P525 Anglicku verziu. Ceska este nie je vonku.

Verze 3.43 2007/03/20 Aktualizace



OS WinCE



Popis Asus PDA Phone P525''s latest English firmware V3.43.0(Not for KSA, Russia, Isreal, Turkey)
**This upgrade is for those English units that are NOT bought from the countries mentioned above.

Additional features and improvements:
1. Improved occasional silence scenario during call out while using BT headset(HFP) and disabled "Standard Audio" function.
2. Improved silence scenario during recording while using BT headest in telephony.
3. Improved power consuming scenario during sleep mode while using BT headset(HFP/A2DP).
4. Improved occasional sound drop during playing of music while using BT headset(A2DP).
5. Improved security concerns of "My Secret Folder".

Caution:
1. Do not upgrade to different language or regional version onto your PDA Phone.
2. Please also install phone module firmware V4.6.0.
3. After the installation, previous information will be erased.
Please execute backup by using bundled backup software before installation.
4. After the installation, please go to "Start"=>"Programs" and restore back to default.

Please follow the below procedures to upgrade:
1. Please format your Mini-SD first.
2. Unzip the file and copy it to Mini-SD card''s root folder(Under Mini-SD''s root folder, there should only be folder 2577 and Galaxy.cap; In folder 2577, there should only be Autorun.exe).
3. Insert the Mini-SD with upgrade firmware into P525''s expansion slot and wait for firmware to setup automatically. If the firmware didn''t execute automatically, please execute Autorun.exe in Storage Card\2577\.
4. Follow steps indicated on screen until the installation is complete.
5. Please Confirm version in "Start"=>"Setting"=>"System"=>"System Information"=>"Version".



Velikost souboru 35.64 (MBytes)

hajnalka (25)|24.3.2007 18:44
Zacalo mrznut pda.Z nicoho nic, nic som neistaloval a zamrzne a do polhodiny vybije baterku.(Inac je PDA docela huruce ked je v zamrznutom stave)Uz sa my to stalo 3x a ani soft reset nepomohol,stale my to robi.Vzdy ked zamrzne tak sa da nastartovat len soft resetom alebo vybratim baterky.Asi my ostava len hard reset.Kua.Este ste sa s takym nestretli? To sa my nikdy nestalo na Eurotelu SDAcku(HTC Typhoon).
kultus (418)|25.3.2007 00:56
mne se to obcas stalo taky u SDA..a u asuse asi 2 krat neni to nic hrozneho jednou jsem se ale vylekal prvne kdyz zustala bila obrazovka s modrym pasem a po vybrati baterie porad na displayi neco bylo musel jsem hodne dlouho drzet on tlacitko aby se pristroj zapnul ale pak uz vpohode...