Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P525 - Obecně

xentaur_ce4you (47)|24.9.2007 12:37
Ahoj, ja sa dnes na ten preklad pozriem a dam vediet ako to realne vyzera, podla toho co som pozeral, misar by mal zajtra uvolnit aj anglicku verziu wm6 pre p525, vcera vysla ruska verzia, tak by som sa pustil do prekladu novej anglickej verzie wm6 do cestiny hoc som zo slovenska.
kozleek (32)|24.9.2007 18:18
[QUOTE="Treo 750v"]Me slova z T9 pres ten programek odstranovat jdou.. :)[/QUOTE]

A zkousel jsi to spustit po resetu?

Dotaz pro všechny: nevíte jak dostat pryč z kategorii v kalendáři a úkolech nepoužívané kategorie?
kultus (418)|24.9.2007 20:40
nejde to pres desktop outlook???
kozleek (32)|24.9.2007 20:52
no povazuju se za celkem znalce outlooku :) ale bud jsem slepy nebo to tam nikde neni. fakt netusim...

opravoval jsem kategorie a ted mam skoro vsechny dvakrat :(
kultus (418)|25.9.2007 06:43
no to byl jen muj napad protoze co mi neslo udelat ve WM udelal jsem na PC ...ted jsem na to koukal a da se kategorie vpohode vytvorit ale ne smaznout a zcela chybi i sprava kategorii takze nevim jestli je to nekde poradne zasity nebo udelali soudruzi chybu:cool:
maxtremek (88)|25.9.2007 12:18
[QUOTE="kozleek"][QUOTE="Treo 750v"]Me slova z T9 pres ten programek odstranovat jdou.. :)[/QUOTE]

A zkousel jsi to spustit po resetu?[/QUOTE]

jj i po resetu jdou odstranovat..
kozleek (32)|25.9.2007 12:45
[QUOTE="kultus"]...da se kategorie vpohode vytvorit ale ne smaznout a zcela chybi i sprava kategorii takze nevim jestli je to nekde poradne zasity nebo udelali soudruzi chybu... [/QUOTE]

No je to dost srandovni, opravdu jsem neprisel na to jak _vlastni_ kategorie smazat. seznam hlavnich kategorii jde menit ale svoje jedine tak ze musis odskrtnout vyskyt u vsech akci, coz je docela casove narocne.
kozleek (32)|25.9.2007 13:07
tak jsem googlil az jsem vygooglil...

http://www.slipstick.com/outlook/olcat.asp

a programek ktery byt je to demo verze vypada celkem schopne:
http://www.vboffice.net/product.html?id=2006063&cmd=detail&lang=en&pub=20

budu testovat, ale vypada to nadejne.
kubisz (1054)|25.9.2007 14:35
[QUOTE]...No je to dost srandovni, opravdu jsem neprisel na to jak _vlastni_ kategorie smazat...[/QUOTE]

co pomoci SPB diary, nebo SBSH (nazev ted nevim presne) papyrus?
kozleek (32)|26.9.2007 19:22
vyresil jsem to tou utilitou do outlooku co jsem popisoval v predchozim prispevku.

kategorie nejdou mazat ale pokud se odstrani vsechny vyskyty udalosti apod. z dane kategorie tak kategorie sama zmizi ze seznamu.

no reseni a celkovy koncept mi prijde dost krkolomny ale co ted uz :)
mishanek.pelc (14)|1.10.2007 02:03
No,tak po celodenním,intenzivním čítání této diskuse sem nenašel odpověď na to,jestli si můžu změnit melodi sms z jiných,než z těch co tady jsou.Z nudy sem si stáhnul z PC z ICQ melodii o-ouu a zkopíroval do windows v PPC a hle,fungovalo to.Tzn. že melodie na sms (a vystrahy) musí být ve formátu .wav a nic jiného(pokud je to .mp3 tak doporučuju Audacity pro import do .wav). Konečně spokojen :-):D
kozleek (32)|1.10.2007 07:41
[QUOTE="mishanek.pelc"]Tzn. že melodie na sms (a vystrahy) musí být ve formátu .wav a nic jiného(pokud je to .mp3 tak doporučuju Audacity pro import do .wav). [/QUOTE]

myslim ze jsem nekde tady na diskusi cetl z jdou i mp3 sms pomoci nejake aplikace. mozna se pletu ale pro jistotu byt tebou trochu pohledam.
mishanek.pelc (14)|1.10.2007 11:19
No já sem tuhle diskusi četl celou a pokud to tu napsané bylo, tak už to je smazaný, páč sem pochytil 2 promazávky, je možný, že sem slepej... Ale takhle mi to víc než vyhovuje :-)
maxtremek (88)|1.10.2007 19:26
zdravim zkopiroval jsem si do slozky windows/font soubor s jinym fontem..ale uz ho nechci a nejde mi smazat.. jak na to?
maxtremek (88)|6.10.2007 14:54
Jak dostanu do WM6 do Asusu javu? je ta to nejaky soft? diky za odpoved.
goldo (21)|6.10.2007 14:56
Ahojte mam k vam jednu prozbu mam asus 525 a chcem cez internet si spustit nejake video lenze mi to nechce prehrat pouziva sa tam video codec MSMPEG-4 V3 kde by som ho mohol stiahnut pripadne nejaky prehravac aby sa to dalo spustit.Dik
Lobo_ce4you (514)|6.10.2007 15:14
[QUOTE="Treo 750v"]Jak dostanu do WM6 do Asusu javu? je ta to nejaky soft? diky za odpoved.[/QUOTE]
Používám Jeodek Javu. Rozipuj a nakopíruj na kartu.
htcjirka (1875)|6.10.2007 15:18
Zde je tez java manager,ktery pouziva HTC
eLKa_ce4you (189)|12.10.2007 10:30
Mám dva dotazy (nesouvisející spolu):

1, Používáte někdo v P525 větší než dvougigovou kartu?

2, nestává se vám zjevně bez důvodu, že ačkoli máte procesor v automatickém režimu, někdy zjistíte, že se sám přepl na turbo?
kozleek (32)|12.10.2007 11:17
[QUOTE="eLKa"]2, nestává se vám zjevně bez důvodu, že ačkoli máte procesor v automatickém režimu, někdy zjistíte, že se sám přepl na turbo?[/QUOTE]

ahoj, ne s timto jsem se nesetkal - mozna se do turborezimu nekdy prepne (coz by mel) ale urcite to neindikuje v te asus utilite na today screen.
maxtremek (88)|12.10.2007 11:52
[QUOTE="eLKa"]
2, nestává se vám zjevně bez důvodu, že ačkoli máte procesor v automatickém režimu, někdy zjistíte, že se sám přepl na turbo?[/QUOTE]

Mě se to párkrát taky stalo ale jen na WM5 ted s WM6 vse v pohodě
kultus (418)|12.10.2007 12:19
[QUOTE="eLKa"]Mám dva dotazy (nesouvisející spolu):

1, Používáte někdo v P525 větší než dvougigovou kartu?

2, nestává se vám zjevně bez důvodu, že ačkoli máte procesor v automatickém režimu, někdy zjistíte, že se sám přepl na turbo?[/QUOTE]

1. mam jen 2GB tak nevim
2. jednou jsem si toho nahodou vsiml lezl jsem do nastaveni pred hranim COD II ale po HR a zaloze systemu se to uz neobjevilo...
kultus (418)|14.10.2007 11:55
skousel jste uz nekdo tohle???
HTC Home plugin
eLKa_ce4you (189)|14.10.2007 15:10
Já jo, ale pak jsem se vrátil k rychlejšímu a dle mého přehlednějšímu SPB Mobile Shell.
kultus (418)|14.10.2007 17:33
no libi se mi ze je vzdy na today tedy nemusim se do nej prepinat jako v SPB MS 1.5 a neprisel jsem o jedno soft. tlacitko akorat mi dost vadi jedna vec polozky se nedaji aktivovat pres joystick ale reaguji pouze na dotek coz me docela stve nepouzivam folii a taky se mi nechce porad utirat display...jo a jeste me napad fungovali ti zmeny pres ten HTC Home custom. muzu menit vsechny volby ale na today plaginu se zmeny neprojevi ani po SR...
kultus (418)|18.10.2007 16:38
[QUOTE="kozleek"][QUOTE="mishanek.pelc"]Nějakou jsem si instaloval ze začátku této diskuze, ale vůbec mi nefachá... [/QUOTE]

Tu ceskou t9 musis nastavit v registrech - tedy alespon moje P525 cpala vychozi anglickou i kdyz jsem mel nove nainstalovanou ceskou.

takze najdi si \\\registry\HKLM\T9 Input Method\ a klic Current LDB si nastav na 0405. melo by to fungovat. Podivej se pro jistotu do LDBs na klic s cislem 0405 jestli je v nem dll pro ceskou T9.


[QUOTE="mishanek.pelc"]Tak se chci zeptat, jestli neznáte nějakou již odzkoušenou t9 v češtině, aby podporovala rež. abc??[/QUOTE]

No s tim je problem - T9 si ABC rezim nepamatuje :( SMS se uz tady nekde resily, zkus pohledat.[/QUOTE]

...no jeden chlapek na modaco.com udelal programek pro input spec. pro P525 (myslim ze PTap) jsem mu psal at udela neco jako default abc input ale napsal ze to co udelal mu vic vyhovuje a ze default rezim se dela hur ale kdyby byl zajem a trochu jste ho pootravovali tak by to mozna udelal...

BTW: diky za ten register taky mi to neslo...
eLKa_ce4you (189)|25.10.2007 13:20
Už je venku nějaká stabilní WM 6?
mishanek.pelc (14)|5.11.2007 09:45
Zdarec lidičky. Mám malej, o to však větší,problém s budíkem. Po změně na zimní čas mě budík budí o hodinu dřív než ve stanovenej čas, pak ve správnej čas a občas i hodinu potom... Nevíte co se s tim děje???
Franky52 (186)|9.11.2007 01:34
[QUOTE="eLKa"]Mám dva dotazy (nesouvisející spolu):

1, Používáte někdo v P525 větší než dvougigovou kartu?

2, nestává se vám zjevně bez důvodu, že ačkoli máte procesor v automatickém režimu, někdy zjistíte, že se sám přepl na turbo?[/QUOTE]

Nedávno jsem si pořídil 4 GB kartu a bylo to bez problémů. K mému žalu my však po týdnu od nákupu karty odešla celá "pé pětdvapětka" Naštěstí mi vrátili peníze, protože to nešlo opravit. A tak mi zbyla 4 GB karta a ještě 2 GB, plus takřka nové luxusní kožené pouzdro a GPS modul Navibe. Případným zájemcům vše přenechám za rozumnou cenu...
Iehova (17)|9.11.2007 11:36
[QUOTE="mishanek.pelc"]Zdarec lidičky. Mám malej, o to však větší,problém s budíkem. Po změně na zimní čas mě budík budí o hodinu dřív než ve stanovenej čas, pak ve správnej čas a občas i hodinu potom... Nevíte co se s tim děje???[/QUOTE]

Tak to sa stalo aj mne, neviem ci to sposobila upravena ROM WM6 CZ, ale urobilo mi to len prve rano po prechode na zimny cas, zobudilo ma to o 4.50 aj ked som mal budik nastaveny na 5.50. Avsak na dalsi den a vlastne doteraz uz bez problemov. Takze naozaj neviem, co to sposobilo, ale stalo sa to len raz a potom uz to bolo v poriadku.
mishanek.pelc (14)|9.11.2007 13:01
To máš v poho, když se ti to stalo jen jednou, ale u mě to trvá pořád. Musel sem zprovoznit muj klasickej budík, páč sem to už nemohl vystát. Teď mě napadá, nevíte někdo, jest se asus WM5 přenastaví sám při změně času??
kozleek (32)|9.11.2007 20:09
[QUOTE="mishanek.pelc"]jest se asus WM5 přenastaví sám při změně času??[/QUOTE]

no nevim jestli je to standardni ale me se to nepreklopilo a pak mi nektere upominky dokonce blikaly o hodinu jinak. dost me to prekvapilo - to uz umely mobily par roku dozadu...
kocosh (0)|11.11.2007 15:37
Chtěl bych se zeptat, jakou boxwave antiglare fólii na P525 používáte, resp. sedí některá boxwave fólie na P525 přesně?? Hledal jsem, alé žádné ověřené informace jsem nenašel.
p.e.t.r._ce4you (33)|12.11.2007 17:33
Od minulého týdne pozoruji u mého Asusku P525 problém s ukládáním stylusu. Když ho do pda zastrčím, tak zůstane trochu povytažený a nejde dorazit na konec. Problém je ten že tím neni stylus uchycen v pda a povedlo se mi již dva stylusy stratit. Nemáte někdo návod jak Asuska rozebrat a nějak to uchycování vylepšit?
mishanek.pelc (14)|12.11.2007 18:45
kocosh: Mám Boxwave 2,8" ClearTouch Crystl, přímo od výrobce, někde na ce4you je návod...
kozleek (32)|14.11.2007 11:19
kocosh: Me sedi na P525 folie ClearTouch Anti-Glare, objednaval jsem to pres "JimmyhoJamese" tady z fora. Rekni mu ze chces folii na P525 a uz bude vedet :) myslim ze to byla folie na Vario ale nevim jestli si to pamatuju presne.

Folie pasuje relativne presne, na jedne strane mi chybi priblizene milimetr ale pokud ji pri lepeni umistis s pravemu okraji tak s tim neni problem (teda alespon ja nejezdim casto u uplne leveho okraje displeje)

ps: naprosta spokojenost jak s folii tak s domluvou s JimmymJamesem :)
eLKa_ce4you (189)|20.11.2007 15:27
Jde nějak vypnout ta dolní tray lišta, kde je Asus status, spouštění wifi a bluetooth?
eLKa_ce4you (189)|30.1.2008 10:52
Už je k dispozici nějaký stabilní "oficiální" firmware od kolegů z Ruska?
mishanek.pelc (14)|31.1.2008 01:16
Nazdárek, lidi. Páni, tady je nějako mrtvo... No, ale co sem to vlastně chtěl... Jo, kdybyste náááhodou někdo potřeboval stylus na svýho miláčka (P525), stačí napsat, mám ještě 2... Jen taková malá vsuvka... :D
eLKa_ce4you (189)|31.1.2008 07:04
Stylus už je prodán.
B!mb0 (20)|11.2.2008 20:36
no ja zrovna stylus shanim... ale osobni prevzeti urcite nebude mozne :P
jak by se to dalo poslat ?
mishanek.pelc (14)|12.2.2008 12:46
Ahojda lidičky... Sím mohl byste mi někdo napsat návod jak sporvoznim skype přes asuse?? Do dneška sem na to nějako nepřišel... :-)
mishanek.pelc (14)|12.2.2008 12:48
[QUOTE="B!mb0"]no ja zrovna stylus shanim... ale osobni prevzeti urcite nebude mozne :P
jak by se to dalo poslat ?[/QUOTE]
Je mi líto, ale všechny stylusy už jsou pryč...
squatter (2)|19.2.2008 12:57
Dobrý den, potřeboval bych poradit, na P525 mi z ničeho nic nejde volat, telefon mi vůbec nechce najít žádnou síť, zkoušel jsem do něho dát různé simky a nic. Pokaždé když chci v nastavení telefonu Najít síť tak se mi po chvíli objeví hláška ´Chyba sítě, nelze provést registraci do vybrané sítě. Zvolte jinou síť nebo odpojte datové připojení a opakujte akci´. Zkoušel jsem vyhledat síť i ručně a ono nic. Několikrát jsem vrátil původní nastavení od výrobce a ono nic. Vytáhl jsem baterku na 12 hodin a ono nic, už fakt nevím co s tím, asi to dám na reklamaci. Neporadí mi někdo co s tím? děkuji