Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO 2006 - Recenze navigačního software

cibule_ce4you (39)|6.12.2006 14:15
Tak jsem si tu onehdá stěžoval, že se mi iGO za pár (desítek) minut navigování zasekne a řekne, že memory je full.

Už mne to štvalo, tak jsem udělal tvrdý reset, zformátoval externí kartu a začal vše instalovat znovu.

Nejdříve iGO, pak restart, pak mapy, pak všechno ostatní.

No, a pak jsem ještě pomocí Pocket Mechanic tu kartu defragmentoval.

Zatím se zdá, že to pomohlo. Včera po Praze šlapal jak hodinky.

Uvidíme, jestli mu to vydrží.
weszter (231)|6.12.2006 20:18
vpodstatě jakákoliv ze zde diskutovaných navigací mne vždy bez problémů dovedla k cíli a to je to, co já potřebuji, nevím, jestli jsem jel vždycky nejlepší trasou, ale vždycky jsem dojel a to je dobře. řešíme tu detaily a drobnosti, které můžou vyhovovat nebo prudit... ale když už jsme u detailů, u Igo mi vadí, že neumí upozornit na bod zájmu zvukem, u tomtoma jsem to používal ve spojení s POI radarů.... a taky mě točí to přehazování karet....

ještě bych poznamenal, že se mi nikdy u igo, dynavixu ani tomtoma nestalo, že by byl opožděný, padal, nebo se nějak zasekával, a to nemám bůhvíjaký nabušený pda a mám v něm nasypáno mraky všeho možnýho, používám ho často místo notebooku. Ani jsem navigace neinstaloval jako první, defragmentaci jsem nedělal nikdy, jen jsem se naučil všechny aplikace zavírat, pokud je nepoužívám... nevím čím to je, ale vše běhá perfektně... během prvních tří měsíců bylo mé pda 2x na výměnu MB, tak to vypadá, že ten třetí MB je prémiový :D
trellis_ce4you (8)|7.12.2006 09:11
[QUOTE="toorek"]Dal jsem si tu práci to najít za tebe:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=6967&dd=0&fi=500
příspěvek ze 4. dubna 2006, 17:30[/QUOTE]

Vdaka.
Zamyslal som sa nad tym - nie je lepsie prepnut na SiRF a bezat na nom? iGo ho podporuje. Kedze tento standard je novsi a podporuje plnu seriovu ryclost 115kbps je rychlejsi a teda by to mohlo pomoct (zatial som to neskusal).
qwero (104)|30.1.2007 21:06
snáď mi dovolíte malý offtopic: neporadíte mi ešte nejaké ďalšie forum o iGO?
Nie žeby toto nebolo dobré (asi je najlepšie), ale chcel by som pozisťovať niečo konkrétneho o plánoch na vydanie pre Symbian platformu - a toto forum je výlučne iba CE.
p.s. ale keby ste mi silou-mocou chceli odpovedať, nie som proti........ !
spike_ce4you (70)|9.9.2007 19:07
Měl bych dotaz na uživatele navigace IGO.
Dá se použít na zobrazování poloh keší (viz. Geocaching) ??? Třeba pomocí POI- bodů ? Nejsem zběhlý a dosud jsem k tomuhle používal javový TrekBuddy. Po výměně mobilu za PPC nějak tápu...
djelinek (60)|10.9.2007 15:48
Stačí si stáhnout na poi.cz cache v OV2 formátu a přes POIExplorer naimportovat jako novou skupinu do Moje POI. Na maximální zoom v pohledu mapy není problém se přiblížit na vzdálenost menší než je chyba určrní polohy.
Docent (1234)|13.9.2007 00:45
Jelínku Jelínku, podáváš zde zastaralé informace ;) . Cache nejsou na poi.cz k dispozici už nějaký ten pátek, ve fóru je rossiniho vysvětlení...
spike_ce4you (70)|13.9.2007 21:27
Děkuju vám oběma za informace a nezbývá dodat než "SAKRA". Čím teď budu lovit kešky, když mi TrekBuddy na Artemisu nejede.:(