Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

samostatná InterWrite klávesnice?

radekhulan (315)|30.10.2006 15:00
Mám zakoupen HTC TyTN od SunnySoftu, tedy s licencí na InterWrite Pro 9.1 a CAB souborem v Extended_ROM. Existuje nějaká cesta, jak instalovat jen klávesnici, bez plné české systémové lokalizace? Jedná se mi zejména o doplňování slov při psaní..

Jinak řečeno, místo "Pro" verze bych chtěl "Small"..
radekhulan (315)|30.10.2006 16:31
Tak SunnySoft (pan David Svašek) zareagoval tak, že na službu pro své zákazníky ve formě downgrade IW Pro na IW Small "kašle", a mám tedy smůlu, přestože verze Pro již v sobě obsahuje, jako jednu ze tří částí, plnou verzi IW Small (jenže tato nejde instalovat v Pro samostatně).

Hezké, já tedy s*ru na Sunnysoft také, a neuvidí z mé strany ani 1 Kč za další nákupy.
kubisz (1054)|30.10.2006 17:26
mozna to je blbost, ale neda se teda z te pro verze vzit jen cab na klavesnici? nekde sem tu este videl figl, jak nekdo stahl trial a pak ho nezaplatil, cestina mu prestala fakcit, ale klavesnice zustala i bez registrace fcni...jen to nemuzu najit...ufff...
radekhulan (315)|30.10.2006 17:31
Ale jo, mám zde CAB pro licencovanou PRO verzi /1.2MB, iw_cz.armv4.cab/, a poté trial verze SMALL (580KB, small2005_Lores_IW91cz.armv4.cab), pokud přepíšu soubory se shodnými názvy z PRO do TRIAL, kromě _setup.xml, mělo by to fungovat. Neviděl bych to ani jako porušení licence...

Pořád to ale neřeší (dle mého názoru velice špatný) přístup Sunnysoftu.
Wuffi (1599)|30.10.2006 17:36
IW po pomerne kratke dobe letel takze si to uz presne nepamatuju, ale myslim ze nekde byla moznost odinstalovat soubory velke lokalizace a ponechat si pouze lokalizaci malou, snad se nepletu.
kubisz (1054)|30.10.2006 17:49
no, to bude to, o cem sem mluvil :) SS sou prapodivni, jednou je vsecko v poradku, pote se s Vami ani nebavi...je to holt tezky...ted sem este nasel nejakou CZ klavesnici FREE ;) https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=18607
ktera ovsem raduv problem s SS nevyresi v zadnem pripade :)
radekhulan (315)|30.10.2006 18:16
Tak jsem si vyrobil SMALL lokalizaci sám, na základě postupu uvedeného výše, a funguje :)
radekhulan (315)|30.10.2006 20:46
Sunnysoft mi poslat email, že v zařízení je OEM licence, tedy není možné "upgrade" či "downgrade" na FULL verzi Small IW. Také prý získám SMALL verzi tím, že lokalizaci vypnu, a smažu fyzicky veškeré *.405 soubory (cca 2MB). Je to funkční řešení :-)

Škoda, že toto řešení nezmínil technik v emailu dříve..