Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Slovnik???

Chequer (4)|5.1.2004 05:35
Zdravim!
Pouziva nekdo cesko/anglicky slovnik?
Napr: http://czech.pocket-pc-dictionaries.penreader.com/SlovoEd_Czech-English.html
Nebo jaky by jste mi doporucili? (za trosku min penez ):D
Predem diky za odpovedi.

Chequer
PavelR. (2184)|5.1.2004 07:13
... krome slovniku Slovo-Ed znam jiz jen slovnik od spol. Lingea viz http://www.lingea.cz.

PavelR.
hybo (3107)|5.1.2004 07:36
Jo jo, Lingea je super, i kdyz priznam, ze ja radsi preklad A=B,B1,B2 a tak dale :-) Lingea je hodne propracovana, uceni a tak dale. Jen mi vadi trosku jejich "automaticke rozpoznavani jazyka".
váňa (242)|5.1.2004 12:35
LINGEA je dobrá, jen mi vadí, že nejde nainstalovat na kartu (zabírá moc paměti :(( )
Pavel Koza (4761)|5.1.2004 12:41
[QUOTE="váňa"]LINGEA je dobrá, jen mi vadí, že nejde nainstalovat na kartu (zabírá moc paměti :(( )[/QUOTE]

Nejde? No mne sla... A i kdyby ne, tak by to melo jit prostym presunutim folderu a aktualizaci vsech cest k souborum v registru. Fungovalo 100%, i kdyz jsem to zkousel jen na verzi 2000 a mozna na 2002...
Luke_ce4you (37)|5.1.2004 13:28
Měl jsem stejnou potřebu asi před půl rokem. SlovoEd se mi líbil - hlavně jednoduchostí, cenou a možností okamžitého nákupu na Internetu. Stáhl jsem demo a zjistil, že používá háčky a čárky a slova obsahující písmena s háčky a čárkami nevyhledá ! Obrátil jsem se na distributora (myslím, že Moravia Cons.), ten mě odkázal na výrobce a výrobce konstatoval, že je to skutečně tak a v nějaké další verzi, že se to pokusí opravit.
Takže doporučuji pořádně otestovat demo před nákupem a když tak prosím sdělit zkušenosti.
Lingea Lex je super - i ty blbosti jako učení někdy využiju, ale myslím, že má nesmylnou cenu - kdybych ho nedostal od známého, kterému klekl Ipaq a koupil si mininotebook, tak bych ho nekoupil.
MDA - PPC2002 - Lingea Lex 2002 - je na kartě bez problémů.
st.tom_ce4you (365)|5.1.2004 14:09
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="váňa"]LINGEA je dobrá, jen mi vadí, že nejde nainstalovat na kartu (zabírá moc paměti :(( )[/QUOTE]

Nejde? No mne sla... A i kdyby ne, tak by to melo jit prostym presunutim folderu a aktualizaci vsech cest k souborum v registru. Fungovalo 100%, i kdyz jsem to zkousel jen na verzi 2000 a mozna na 2002...[/QUOTE]


...kdo hleda najde :
http://www.lingea.cz/cz/faqce.htm
:yes:
Paullus_ce4you (400)|5.1.2004 15:44
Další varianta je mít na PDA nainstalován PocketDOS. Slkovníků pro MS-DOS a nejenom A-C/C-A jsou desítky. Já používám na angličtinu Lingeu a na ostatní světové jazyky DOSový Translat.
Luke_ce4you (37)|6.1.2004 01:42
Teď jsem koukal na ten SlovoEd na Handangu - je tam snad nová verze za
25$, která ukazuje jak vyhledává slova s háčkama a čárkama a Paragon píše, že nejlepší je s klávesnicí Interkey (30$):
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Nevím, jak se vám to zobrazuje, každopádně na jednom gifu je výzva:"Píšte česky!" A vo tom to je.
Jo - ten Slovoed má resident modul, takže, když vyberete slovo v nějaké aplikaci (třeba v PocketWordu), tak ho hned přeloží, což je velmi hezké.