Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MASPware HandNotes

paja_1 (15)|23.10.2006 20:26
Tak jsem vyuzil body za nákup N560 a za ně koupil MASPware HandNotes 1.3. Potřebuji poradit od někoho kdo tento program zná. Když si tento program nainstaluji, tak se pořád tváří jako demoverze a tak mě to stále otravuje. Sice jsem dostal registrační kód, ale nevím co s ním, protože ho nemám kam zadat. Pořád to hlásí, ať navštívím www stránky, ale tam nevím co dál. Prosím o radu.
Dík
paja_1 (15)|27.10.2006 14:08
Koukám, že tenhle programam nikdo nezná, aby mi poradil.:((
Zdenek Malinsky (9781)|27.10.2006 14:15
Tohle nepomůže?
paja_1 (15)|28.10.2006 13:14
To jsem zkoušel, ale protože nejsem moc dobrej v angličtině, tak s tim bojuji. Snažil jsem se to vyplnit, ale asi špatně. Chce to po mě číslo účtenky, ale protože jsem to koupil za body, tak žádné nemám. Dál nevím co je "Supplied unlock key", předpokládal jsem, že to je to číslo co bylo napsaný u toho downloadu, jako reg.číslo. Když jsem to odeslal, tak mi po čase přišel od nich mail, že děkují a dál už tomu moc nerozumím. :(
Vlastislav Šťastný (275)|28.10.2006 18:42
Mám ten samý problém, taky jsem ho koupil za body, dostal jsem děkovný mail, na který prý nemám odpovídat. Od té doby čekám jak porodní bába na nějaké registrační číslo a nic.
ymir (42)|27.12.2006 12:30
[QUOTE]Mám ten samý problém, taky jsem ho koupil za body, dostal jsem děkovný mail, na který prý nemám odpovídat. Od té doby čekám jak porodní bába na nějaké registrační číslo a nic.[/QUOTE]

Cca postup pro oficialni registraci je nasledovni (odzkouseno, mam tenhle soft za 1 bod na pocketloox-choice):

- objednat ho za 1 bod
- zadat jmeno vlastnika licence
- download
- na pocketlooxu po prihlaseni v polozce my downloads je reg. cislo
- nastavit !presne! jmeno vlastnika licence jako uzivatele v PDA
- instalace programu
- zpusteni, tusim v about je polozka na vlozeni reg. cisla a pak vsechnobeha jak ma :D

Muj komentar: cekal sem mnohem vic, je to velice slabounky soft (mel by byt freeware, a to jsem tim nektere softiky zadara urazil :), dela to pouze rastrove obrazky, ktere se mi po ulozeni nepovedlo do nej zpetne nacist (nenasel sem takovou volbu) ... proste nacmaras, exportujes do souboru a pak se jenom divas... dalsi editace ulozeneho souboru uz dale v tomhle programu neni mozna :no: