Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nevyužití prostoru u klávesnice naležato!

lukassvihel (31)|22.10.2006 16:31
Při přepnutí do režimu naležato (WM2003se a WM5) se u většiny klávesnic zobrazi dva nevyužité bíle pruhy po bocích .... což ale škoda.
Chtělo by to místo využít! ... nejideálnější řešení je že tam přibyde klávesnice numerická. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Používám Resco Keyboard ... jde tuto "funkci" nějak do zařízení dostat?
atomion (1159)|22.10.2006 16:38
Nějak nechápu smysl tohoto topicu.. Chápu správně, že se ptáte jak pomocí (asi registrů) dostat vedle defaultní klávesnice (se dvěma pruhy po stranách) numerickou defaultní? :?:
lukassvihel (31)|22.10.2006 16:42
Ne ne.
Ptám se jak dostat tuto možnost do zařízení. Třeba nahrání jiné klávesnice do Resco Keyoardu ... anebo mi zbývá jen ta možnost ... anistalovat InterWrite 9 pro ... v které je to implementované.

No ... je přeci škoda toho místa po bocích klávesnice ... nebo vám to nevadí??
atomion (1159)|22.10.2006 16:44
Ale vždyť Resco Keyboard, pokud se nepletu, tuto možnost má.. :)
lukassvihel (31)|22.10.2006 16:45
Tak o tom nevím ... skusím zkontrolovat jestli mám aktuální verzi ... a kdyžtak dám vědět jestli tu možnost má.
lukassvihel (31)|23.10.2006 23:30
Tak nainstaloval jsem nejaktuálnější verzi Resca Keybord 4.35 http://www.resco.net/pocketpc/keyboard/
a musím konstatovat, že i po přidání klávesnic z webu Resca mi ani jedna mé očekávání nesplnila. Takže!! Resco zjevně tuto možnost nepodporuje.

CO TEĎ?? ...skošel jsem tu klávesnici v Interwrite 9 ale je úděsně škaredá ... nedá se tam nějakým způsobem dohrát skin??