Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné zmizení wifi ikonky N50

Srbak (37)|20.10.2006 21:48
Tak už podruhé od doby, co mám N50, což je 3 měsíce mi opět zmizela ikonka wifi z lišty, ve složce startup najednou taky není, nevíte někdo, kde se ve windows nachází onen soubor, na kterého zástupce odkazuje??:oops:
Johny_G (384)|20.10.2006 22:10
Pokud ti k tomu ještě při startu PDA vyskakuje nastavení wifi, tak to tipuju na lokalizaci pro jinou verzi ROM.
Srbak (37)|20.10.2006 22:53
Tím je jako myšleno, že normálně to nedělá, vždyť to tam je po HR? S ROM jsem si nějak nehrál, nevim! Ale co já vim jak to tam je! Každopádně jsem udělal HR a je zase tam kde má být;)
Marek71 (91)|30.10.2006 11:29
Zdar, mne sa stalo to isté. Cez víkend som sa chcel pripojiť doma na internet cez WiFi a ikonka nikde. Doteraz problém nebol, žiadne zmeny v systéme som nerobil, nič... dá sa to vyriešiť nejako inak ako HR ?

Vďaka.
Marek71 (91)|30.10.2006 12:58
Tak som to vyriešil...

Urobil som HR, obnovil všetko zo zálohy a po SR mi hlásilo, že nevie nájsť swluce.exe. Zistil som, že to je práve utilitka na WiFi, odkaz na ňu bol vo Windows/Startup, ale keď som hľadal samotný spustiteľný program swluce.exe, sice som ho našiel, ale mal veľkosť 0B. To mi je záhadou...

Takže ešte raz HR, kontrola, swluce.exe som našiel v adr. Windows, zazálohoval som do ROM-ky, obnovil zálohu, soft reset, zase mi to kričalo, že nemá swluce, tak som to nakopíroval do windows z tej ROM-ky, kde som si to predtým odložil, posledný soft reset a už je to OK.

Zaujímalo by ma, kedy a prečo mi zmizla tá utilitka swluce ???
safa_ce4you (1)|8.10.2007 18:58
Mam stejny problem ale delat HR se mi nechce. Mohl bych poprosit nektereho n50tnika zda by mi PLS nezkopiroval a neposlal onen swluce.exe ?

mail: safa (zavinaz) list.ru nebo jak vidim se da pripojit i tady k prispevku.

Dik moc za pomoc... Safa.
Steven_ce4you (15)|17.10.2007 21:05
Tady to je, z poslední verze ROM

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
WrongASP (3)|14.11.2007 21:13
Zdravim... ja mam s wi-fi tiez problem, tiez som tam nemal ikonku, urobil som HR a pri vytvoreni spojenia si vzdy pyta meno drivera... Viete mi niekto poradit co s tym? Mam sice iba verziu Basic, ale aj v nej je wi-fi, pise ze karta SAMSUNG WLAN CF.... ale docital som sa ze to je cip od Marvelu. Prip. ako som uz pisal, vedel by mi niekto uploadnut oficialny ROM image, lebo Acer ma nefunkcne linky... Velmi vdaka... ;)