reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

občasné zamrzání tlačítek

Chrono Leggionaire (187)|20.10.2006 20:47
čas od času mi po nějaké době mi přestanou fungovat tlačítka+ joystick..fungují jen tlačítka zprávy,kontakty a tlačítko k návratu na hlavní obrazovku..jenže když už tento stav,který přichází když mám zaplé programy,ale i když s telefonem nepracuju nastane, tak už se i po stisknutí tlačítka domů,kdy telefon normálně pracuje,zase za cca 30-40 sekund sekne, a tak to dělá pořád dokola..pomůže vypnutí,restart telefonu,ale bohužel jen na čas..po pár hodinách nebo dni se to vrátí..zkoušel jsem i Master Reset,ale po znovunainstalování programů,mi to začalo dělat opět..nemá s tím někdo zkušenosti? díky za poznatky
Chrono Leggionaire (187)|26.10.2006 21:51
podezříval jsem z toho program Right menu , protože po nainstalování se mi někdy sice ukázalo na pohotovostní obrazovce nad pravým tlačítkem Right menu,ale někdy tam místo toho byli pořád Kontakty...prostě to blblo, dnes jsem tento program komplet odinstaloval, a telefon funguje bez problémů, žádné zamrzání...zkusil jsem Right menu nahrát znovu,ale začlo to dělat zase to samé,co jsem popisoval o příspěvek výše :(( někde asi dělám chybu,nebo nevím.Tenhle program je fakt good,ale za to zamrzání to nestojí...neexistuje nějaká alternativa?
Lobo_ce4you (514)|27.10.2006 14:31
Mám s programem Right Menu podobný zkušenosti na MPx200. Musím někdy zmáčknout tlačítko Home, aby mi fungovala ostatní tlačítka. Je to jako by Homescreen zůstal v pozadí a pořád bylo aktivní Right Menu, i když už není zobrazené:(
Chrono Leggionaire (187)|27.10.2006 14:40
no a jak to řešíte? dřív to u mě bylo jen občas, nyní to je po nainstalování Right menu během chvilky, a to i když udělám restart,tak se to hned zablokuje, už jsem to odstranil nadobro..škoda, je to jinak parádní program:sarcastic:
Chrono Leggionaire (187)|27.10.2006 14:42
a ještě se chci zeptat..po zmáčknutí tlačítká Home, Vám to znovu během cca 30-40 sekund nezamrzne znovu? mě dřív pomohlo jedině vypnutí a následně zapnutí telefonu,ale i tak to bylo řešení jen na pár hodin..jak jsem psal dříve, ted´je to ještě horší
Lobo_ce4you (514)|27.10.2006 14:45
Zatím jsem se v tom moc nešťoural. Vím o tom, ale nebyl čas to nějak zkoumat. Pár dní jsem program nespouštěl, ale dnes jsem ho opět spustil a zatím v pohodě. Tak uvidíme. Jak něco zjistím, tak dám vědět.
Chrono Leggionaire (187)|27.10.2006 18:21
zkusil jsem jednu věc a docela mě překvapila, verze 1.16 funguje zatím bezchybně..problémy,které jsem psal výše mi dělala 1.65...poté co jsem ji zkusil přeinstalovat vyšší,tak to zase začalo,takže zatím zůtávám na té starší
pavel83 (69)|27.10.2006 20:53
kámo je to tak, je to right menu a jestli ho máš ze stejného fóra jako ja, tak je to tutovka......
Chrono Leggionaire (187)|27.10.2006 21:10
myslíž,že je to tím,že to máme oba z toho stejného zdroje,že to standartní verze nedělá? je pravda,že co mám tu 1.16,tak mám pokoj..zkusím to 1,65 stáhnout odjinud;)

EDIT: nepomohlo to, prodtě ta 1.65 mi zase během pár sekund začne kur*it telefon:(( od rána tam mám zase 1.16 a naprosto bez problému