Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hry pro dva (WM5)

fahrus (75)|20.10.2006 11:12
Muzete mi prosim doporucit hry (konkretni nazvy) pro dva hrace na jednom PDA?

Od jednoduchych jako piskvorky a lode po nejake propracovanejsi? Hlavne aby se korektne zobrazovaly na VGA displayi a bezely pod WM5

Kdyztak mam dva stylusy, ale se dvema stylusy se asi dotykovy display nepopere, co? :)

Diky
atomion (1159)|20.10.2006 14:34
Hra kterou hraju od nedávna skoro pořád :D jsou Monopoly! Vyhráli i svou kategorii v Best Software Awyrds 2006 (viz. podpis). Fak super hra v češině známá, jako stolní hra "Business". Hraje se tahama jako třeba člověče nezlob se a fakt super! VGA by zvládat myslím měla. A diplay si se dvěma stylusy asi moc neporadí mno :))
dort (1212)|20.10.2006 15:29
někde jsem viděl AIR HOCKEY - docela legra
Johny_G (384)|20.10.2006 19:00
[QUOTE="atomion"]Hra kterou hraju od nedávna skoro pořád :D jsou Monopoly! Vyhráli i svou kategorii v Best Software Awyrds 2006 (viz. podpis). Fak super hra v češině známá, jako stolní hra "Business". Hraje se tahama jako třeba člověče nezlob se a fakt super! VGA by zvládat myslím měla. A diplay si se dvěma stylusy asi moc neporadí mno :))[/QUOTE]

Mno u nás se spíš hrají Dostihy a sázky ;-).

Jinak pro dva na jednom PDA je jednoznačně nejlepší Eleworia. S tím prostě nic nenaděláte :-D.
atomion (1159)|20.10.2006 19:03
Sázky a dostihy existují pro PPC? BTW "Business" je také česká hra.. Je to založeno na stejném principu jako Sázky a dostihy ale je lepší :) :cool:
Johny_G (384)|20.10.2006 21:03
[QUOTE="atomion"]Sázky a dostihy existují pro PPC? BTW "Business" je také česká hra.. Je to založeno na stejném principu jako Sázky a dostihy ale je lepší :) :cool: [/QUOTE]

OK, já jen, že kdyby neznal Monopoly, tak mu to spíš přiblížíš přes ty Dostihy ;-).
Mem__ce4you (485)|21.10.2006 09:54
[QUOTE="atomion"]Sázky a dostihy existují pro PPC? BTW "Business" je také česká hra.. Je to založeno na stejném principu jako Sázky a dostihy ale je lepší :) :cool: [/QUOTE]
No hlavně Dostihy a sázky jsou taky kopie Monopoly, tedy předchůdcem všech těchto her jsou právě Monopoly. (A "viz" se píše bez tečky ;))
Jinal Eleworii jsem chtěl taky doporučit, ale autor už to udělal sám (a pak že sebechvála smrdí :cool: )
Johny_G (384)|21.10.2006 17:54
[QUOTE="Mem_"][QUOTE="atomion"]Sázky a dostihy existují pro PPC? BTW "Business" je také česká hra.. Je to založeno na stejném principu jako Sázky a dostihy ale je lepší :) :cool: [/QUOTE]
No hlavně Dostihy a sázky jsou taky kopie Monopoly, tedy předchůdcem všech těchto her jsou právě Monopoly. (A "viz" se píše bez tečky ;))
Jinal Eleworii jsem chtěl taky doporučit, ale autor už to udělal sám (a pak že sebechvála smrdí :cool: )[/QUOTE]

Nesmrdí, zkoušel jsem to :-P. To jsem ani nevěděl, že už jsi Eleworii také zkusil :-).