Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

program pro otočení plochy o 90stupňů

maxchat (14)|30.12.2003 10:43
Chtěl bych se zeptat kde bych mohl najít(a stáhnout) free program na otočení pracovní plochy o 90stupňů. Komerční soft jsem našel. Nebo poraďte prosím nějakou fintu jak to udělat. Moc děkuji předem.
m.sachl (153)|30.12.2003 10:52
neodpovim sice presne na tvou otazku, ale neda mi to primluvit se za tvurce software :) (zvlast kdyz se da rici, ze me to zivi LOL)

zkus zkusebni verzi treba nyditot virtual display. pokud zjistis, ze to k zivotu opravdu potrebujes, IMHO tech necelych $20 je snesitelna castka - zvlast kdyz dolar je ted tak dole ;)

btw: jinak abych odpovedel alespon trochu k veci - IMHO takovato aplikace se ve free verzi pod win bude hledat tezko... (coz samozrejme nevylucuje, ze to nekdo udela/udelal) ;)

Martin S.
maxchat (14)|3.1.2004 22:49
Děkuji. Máte pravdu, ale já bohužel nemám takové platební možnosti. Našel jsem jeden program dokonce i jen za 10$, ale má platební karta mi neumožňuje platin přes internet v zahraničí:(( , budu muset změnit banku:D
m.sachl (153)|3.1.2004 23:15
[QUOTE="maxchat"]...budu muset změnit banku:D [/QUOTE]
...mozna by stacilo vyuzit nejakeho dobreho kamarada, pripadne se obratit na nejakou sprostredkovatelskou firmu a zaplatit to v Kc (zde se ale mnohdy musi pripocist k cene provize) - myslim, ze se tim zabyva napr. JIMAZ, s.r.o..

jeden muj kolega to dokonce resil s autory osobne s tim, ze jim posle penize v 'alobalove obalce', nakonec to tusim dopadlo tak, ze autor se spokojil s darem z Cech (tusim ze to tenkrat vyresilo darkove baleni becherovky) :)
Pepicek (25)|4.1.2004 18:08
Haha..tak Becherovka..to budu muset taky prubnout. :cool:
m.sachl (153)|4.1.2004 21:45
[QUOTE="Underground"]Haha..tak Becherovka..to budu muset taky prubnout. :cool: [/QUOTE]

hehe... :)
no uprimne receno, pokud bych mel vymyslet neco 'pouze' ciste ceskeho v cene software za $15-$20 tak bych to taky neco takoveho vymyslel :D

Martin S.
hybo (3107)|5.1.2004 07:48
Aplikaci je vice, dokonce snad i neco dost levneho, ale co vim,maji jeden spolecnej problem. Pred zmenou je potreba resetnout zarizeni a to je moooc neprakticke, pokud mi jde jen o to, kouknout si soubor s Excelu.
m.sachl (153)|5.1.2004 11:02
opravdu je to treba delat i v pripade zminovaneho nyditot displaye? z nekterych clanku jsem nabyl dojmu, ze umi menit rozliseni a nahledy libovolne behem behu programu?

...jeste jsem zkusebni verzi nezkousel, protoze jsem zatim bez toho vydrzel, takze beru jen co jsem slysel a cetl...

Martin S.

[QUOTE="hybo"]Aplikaci je vice, dokonce snad i neco dost levneho, ale co vim,maji jeden spolecnej problem. Pred zmenou je potreba resetnout zarizeni a to je moooc neprakticke, pokud mi jde jen o to, kouknout si soubor s Excelu. [/QUOTE]