Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc2 ROM by Johnnnnnnnnnny

flashman (1366)|19.10.2006 07:02
Tak se mi vás (kompakťáků) zželelo a vytvořil jsem pro vás ROM, podobnou té na Wizarda [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Napřed musíte ale naflashovat tuto ROM, protože v mé ROM není IPL/SPL, takže ho musíte tímto přehrát, aby se vám pak ROM nesesypala.
Jelikož nemám MDAc2, tak musí mojí ROM ozkoušet někdo jako první, aby se zjistilo, jestli je bezpečná (vlkodlak se toho ujal), takže hned, jak zjistí, že je OK sem dám link na stahování

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Flashování této ROM je na vlastní riziko a já nenesu jakoukoli odpovědnost

Pokud se flash z jakéhokoli důvodu nepovede, tak nejeďte v PDA do bootovacího módu (držet tlačítko fotoaparátu + udělat soft reset a držet tlačítko, dokud nenaběhne). Potom Připojit USB a spustit nějaký originální flash (viz link na ROM, která se musí flashovat před tou mojí).
Někdy se flash nechytne, tak je potřeba zrestartovat PC (někdy i 10x)
SpeedyTuning (240)|19.10.2006 13:22
dekujeme mnohokrat Johny.... :-) muzu se zeptat co je upraveno a jake jsou rzdily oproti variu?
flashman (1366)|19.10.2006 15:03
rozdíly víceméně nejsou, akorát jsou vyházené věci fungující pouze na wizardovy.
Pokud máte někdo nějaké vychytávky (patche na foťák, smartdialer apod.), tak to sem napište, abych to dal do další ROM
Houmr_ce4you (1)|25.9.2008 15:18
Dobrý den,

Při flashováni této rom jsme zjistili, že ji joohhnnyy ma na servru poškozenou a tudíž nejde na flashovat ak pokavad by jste nekdo měl nepoškozenou prosím napište mi na icq: 270-626-306 Předem děkuji
flashman (1366)|6.1.2009 19:16
tak odkaz je zase aktivní. O tý porušenosti souboru nic nevim a nemůžu ozkoušet. Pokud máte někdo neporušenou, tak mě zkontaktuje a já jí nauploaduju