Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Music - prehrávanie mp3 cez bluetooth sieť

aclass (10)|27.12.2003 17:37
Skúšal som prehrávať mp3-ky cez Pocket Music a Bluetooth sieť. Máte s tým niekto skúsenosti ? Bluetooth ide dosť pomaly, ale na MP3-ky s menším bitrate by to malo stačiť a aj tak to každých pár sekúnd sekne.
Keby to išlo, bolo by to ideálne - namiesto nahrávania pár skladiem cez Active Sync a to niekoľko minút by človek po dome behal so sluchátkami a mal prístup stále k celému archívu na desktope.
tree (9)|6.1.2004 10:15
Ja jsem prehravat mp3 pres bluetooth nezkousel, ale bezne posloucham pres bluetooth internetovy radio s bitratem 128kbps. Mam FS Loox 600 s WM2003 a z bluetooth, pri spojeni s USB key adapterem MSI bezproblemove dostanu tak 200kbps (podle aplikace IP Dashboard). Takze na prehravani mp3 no problem.
aclass (10)|6.1.2004 13:14
Zistil som, ze Pocket Music je na to absolutne nevhodny, ajk ked ma zapnutu cache, stale seka. Cez Media Player to uz ide bez problemov, aj ked rychlost 200 kbps dosiahnem len v tej istej miestnosti a cez par stien na druhom konci domu to ide len okolo 1000 kbps, ale aj tak to zvlada 96kbps WMA, co je este na v dostacujucej kvalite na sluchatka.

Keby to niekto skusal, nasiel som dobru utilitku - zmapuje sietovy adresar na Pocket PC ako "storage card" a tym padom je mozne robit playlisty a ine veci so subormi ako keby ani neboli cez siet. A je spolahliva, nepada.

http://www.bizzdev.com/Download/NetUse/NetUse.Mrln_ARM.CAB

Pripadne by ju mohol autor stranok zaradit do Freeware, urcite sa zide.