Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartDial

Lobo_ce4you (514)|11.10.2006 11:13
Zakládám nový vlákno pro SmartDial, protože stávající je pro wizarda. Chci tady poprosit někoho kdo umí upravit soubor smartdialing.dll, aby tu napsal návod jak na to. Je možný, že pro lidi, kteří nemají zkušenosti s programováním to bude nad jejich síly, ale už hodně věcí jsem se naučil metodou pokus-omyl. Našel jsem nějaký návod na xda-developers, ale pár věcí tam vůbec nechápu. Byl bych rád, kdyby to někdo trošku objasnil a ne mi hned nadával. Když zjistím, že je to nad moje síly, tak toho nechám, ale určitě se najde někdo, kdo to pochopí. Z toho popisu na xda-developers mi to jasný není. Díky.

Tady je ještě ten návod z xda-developers:
[CODE]
the way to relocate the button

1
use hex tool to find out the offset of the each buttons begin [.
2
open IDA go to the offset u found.
3
right klick the line, where [ is.
4
jump to the relocate comman line.
5
u can see the relocate comman offset in IDA.
6
find the relocate commands offset with hex tool, u can see the Hexadecimal, wich is the relocate cammand.(should be the lines number in Hexadecimal. these lines numbers in Hexadecimal mean where to reloacte)
7
change the location of every [ by hex tool, and remenber the offset of [.
8
use ida to find the offset in 7, remenber the lines number.
9
go to the offset in 6, change the lines numbers in Hexadecimal to u chenged in 7.
10
save[/CODE]
Saman_ce4you (1451)|11.10.2006 13:22
A co presne nechapes z toho navodu?
Lobo_ce4you (514)|11.10.2006 19:10
Sice mám z angličtiny maturitu, ale u tohoto návodu bych bral překlad do češtiny a vysvětlění nějakých pojmů, např. IDA. S programováním žádné zkušenosti nemám, takže možná to nemám šanci zvládnout, ale někdo možná jo. Ve vláknu pro wizard je několik požadavků pro shrnutí postupu, ale žádná odezva. Jelikož je to super věc vyhledávat kontakty s diakritikou, tak si myslím, že pořád bude někdo, kdo bude chtít upravit knihovnu pro svůj typ ROM. Já si třeba plánuju koupit Asus P525 a byl bych moc rád, kdybych tam tu vlasnost taky měl (vyhledávat kontakty s diakritikou). Je mi jasný, že upravovat soubor pro všechny kdo si napíše není možný, ale když se napíšeš návod v češtině, tak kdo bude mít páru o čem to je, tak to vyzkouší a buď se jim to podaří nebo ne. Kdo nebude vůbec tušit o čem mluvíš, tak to jednou pro vždy vzdají a už tu nebudou dávat do fora požadavek na úpravu souboru pro jejich typ ROM. A nebo se nejde někdo, kdo bude ochotnej tu knihovu upravovat i pro ostatní.
hombre10 (21)|19.12.2006 16:00
Možná je to trochu mimo ale já používám program Addres Book kde jde jednoduchou upravou zadat český znaky a pomocí T9 vyhledávám kontakty i s diakritikou.Podle mě je to jednodušší než měnit Dialer.Používal jsem ho na Variu a teď ho mám na Asusu P525.
Mimo toho nabízí plno dalších funkcí.;)
Lobo_ce4you (514)|19.12.2006 21:39
Můžeš sem dát odkaz, kde jde Adress Book stáhnout? Díky.
ElSoft (1244)|19.12.2006 22:09
třeba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
hombre10 (21)|19.12.2006 22:25
;)
Lobo_ce4you (514)|20.12.2006 06:31
2ElSoft:
Díky. Na pocketgearu jsem to hledal, ale přesně podle zadání hombre10, tj. Adress Book s jedním "d" a ony jsou tam mršky dvě ;)