Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TT6 - screen off problém

v.koutensky (97)|6.10.2006 19:46
Mám problém s TT6 - jsem zvykly jezdit s vyplym displayem a ridit se jen hlasovou navigaci aby dyl vydrzela baterka. Kdyz dam vypnout display v TT6, tak namisto aby se vypnul, cela obrazovka se rozsviti bile.

- nezavisle na tom jaky software k vypnuti pouziju (screen off, XP Shut, ...)
- mimo TT funguje vypinani dobre

Netusite nekdo kde muze byt zakutany cokl? Dik.
jaja01_ce4you (262)|9.10.2006 08:35
a klasickym zpusobem jsi vypnout display zkousel ? (dlouhe podrzeni vypinaciho tlacitka)

tt6 nemam, tak nemuzu testnout
toorek (251)|9.10.2006 09:05
Jezdit jen podle hlasu mi přijde dost odvážné, občas pokyny plně neodpovídají schématu manévru na displeji. Není lepší napojit PDA na zapalovač v autě? Můžeš mít zaplý displej a ještě se ti zařízení nabije...
v.koutensky (97)|9.10.2006 09:17
jaja01 - pokud se nepletu tk dlouhy stisk Looxe uplne vypne, kratky stisk ho "uspi", ale beh programu je pozastaveny - takze TT nenaviguje.

toorek - ja jsem taky odvazny chlapec :-), kazdopadne pri napajeni ze zapalovace mam problem, ze se mi PDA preci jenom vybiji (sice pomaleji ale baterka furt klesa). Mozna mam blbej adapter (nemam primo autoset, ale takovej srak co prevadi 12V na 5 a vyvadi je do usb konektoru), ale odber je proste vetsi nez to co jde ze zapalovace.

Ale je fakt ze carset by to mozna vyresil elegannejc
jaja01_ce4you (262)|9.10.2006 09:23
aha, n35 dlouhym stiskem vypne podsviceni displaye, ale aplikace bezi dal, tak nic
toorek (251)|9.10.2006 09:53
Když vezmu v úvahu, kolik šťávy je v autobaterii, tak musí být problém někde v tom šráku nebo (nedej Bože) v elektroinstalaci auta či alternátoru. Já jsem k MDAc přikoupil u t-mobile za věrnostní body a 1 Kč originál CL nabíječku a mám vystaráno, nabíjí se to opravdu rychle.
tortoise (546)|9.10.2006 11:12
[QUOTE="v.koutensky"]
Ale je fakt ze carset by to mozna vyresil elegannejc[/QUOTE]

Od [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] člověka jsem na eBay koupil dobíjecí [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], který mě i s poštovným vyšel na cca 300Kč, doručen byl do 3 pracovních dnů a funguje naprosto skvěle (tzn. stíhá i dobíjet). A to přesto, že jsem ho prodloužil 3,5m kabelem, abych ho lépe zabudoval do interiéru vozu.