Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bt klavesnice freedom..

osc (1)|4.10.2006 18:57
Potreboval bych poradit dneska sem dostal bt klavesnice freedom, problem je v tom ze mi prijde ze to pise vsechno silene pomalu - to jest napisu normalni rychlost napr. "ahoj" a vznikne jen "aoj", obcas se klavesy vuebc neodeslou. Nenasel sem v seznamu na cd looxe n560 a pro 7xx nechtel ani jeden driver pod win 05 slapat. Tak jsem tam hodil driver pro Della x51v. S tim uz se to rozbehlo, nicmene s tim problemem popsanym vise,
Chci se zeptat jestli je to normalni jev ze bt prenos nestiha nebo jestli se s tim da neco delat, diky..
zapikz (18)|9.3.2007 22:29
Já myslím že to určitě normální neni právě jsem rozchodil bluetooth klávesnici freedom universal a neni žádný problém. jen tam nainstalovat čj. a budu spokojenej

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft
jojolaser (82)|10.3.2007 03:34
Ja tiez nemam s Freedom Universal klavesnicou ziadny problem. Obcas sa sice stava, ze sa text zobrazi tak 1-2 sekundy neskor, ale zatial sa mi nestratilo ani pismenko.

Ak mas Freedom Universal, tak driver na N560 na originalny MS BT stack mozes stiahnut z netu tuto. Alebo to mozes skusit bez driveru ako ja, viz thread Freedom Universal Keyboard + FS N560.
pepospi (33)|26.12.2007 00:05
CHtel bych se vas prosim zeptat, jak donutim Freedom Universal Keyboard komunikovat v češtině? Českou lokalizaci WM6 nainstalovanu mam, ale ceske znaky na klavesnici nefunguji:( Predem diky za rady...
zapikz (18)|26.12.2007 20:22
[QUOTE="pepospi"]CHtel bych se vas prosim zeptat, jak donutim Freedom Universal Keyboard komunikovat v češtině? Českou lokalizaci WM6 nainstalovanu mam, ale ceske znaky na klavesnici nefunguji:( Predem diky za rady...[/QUOTE]
Také vlastním tutu klávesnici a mám uplně stejný problém, který jsem vyřešil pomocí programu full screen keyboard 9.5, bohužel je ale jen na 30 dní, po vypršení doby mi již lokalizace nefungovala.
Tím, aby moje klávesnice psala české znaky jsem se zabíval strašně dlouho a jiné programy než tento a keyboard mapper jsem nenašel.
Ten keyboard mapper je dobrej, ale nevím jak se s ním dělá.
Pokud by tě něco nenapadlo tak písni díky.