Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Koexintence PDA a Smartphone

libb (56)|1.10.2006 18:55
Mám už skoro rok MPx220, přede 2 týdny jsem si koupil PDA. Nyní, samozřejmě, většinu věcí, které jsem dělal na MPx, dělám na PDA (MP3, video, plánování, knihy...). Na MPx už vlastně jenom telefonuju.
Zajímaly by mě zkušenosti lidí, kteří byli v podobné situaci, jak to řešili? Prodali jste Motorolku nebo si ji nechali? Jak s evám koexistence PDA s MPx osvědčila? Najdete použití pro obě zařízení?
Teoreticky je to fajn, všechno mám 2x, PDA neberu všude, ale telefon prakticky ano, takže pokud mám rozečtenou knihu v PDB na PDA, není problém si ji číst i na Motorole - ale ve skutečnosti: bavilo vás synchronizovat obě zařízení, nahrávat tam data atd.?
Jak alternativu jsem promýšlel, že bych střelil Motorolku kámošovi, který chce brát novou a sám koupil nějaký obyčejný telefon s rychlými daty a bluetooth, např. Nokii 6021 - šel někdo touto cestou (na konkrétním typu nopvého mobilu nezáleží)

Dík za zkušenosti, nerad bych se Mptprplky zbavil a pak zjistil, že mi chybí (i sentiment je někdy silný argument)
PatrikL (383)|1.10.2006 19:10
No, ja mám Loox N520 a T-Mobile SDA II...
PDA potrebujem na GPS, zábavu, písanie poznámok atď.
SDA mám hlavne na volanie, sms, "fotenie", mp3...
Zo začiatku som mal iba pda, ale skončil mi paušál, a mohol som si vybrať nový mobil (mal som našetrených cca 3500 - vybral som si SDA - dopredaj = super cena, funkčne vo svojej kategórií to najlepšie
Fungujem celkom dobre, aj keď takto iba od utorka :D
Do pda už nič nové nanahrávam, smartphone si len začínam upravovať podľa vlastných potrieb
Ničoho sa zbaviť nemienim ;)
weszter (231)|3.10.2006 22:03
já měl dřív mpx200, vlasně ještě mám, ale od té doby, co mám N520 od FS, tak z motoroly vlastně jen telefonuju, ale protože mi přestala zvonit, vyměnil jsem ji za starší mobil mé ženy (6610i) a jí koupil něco jiného... dokumenty a maily řeším z pda, telefony a sms z nokie... a nezvonící mpx200 mi leží v šuplíku...
Chrobu (25)|4.10.2006 19:38
Byt tebou predam aj jedno aj druhe a kupim si pda a telefon v jednom napr moja volba HP hw6510 neni to najlepsie co moze byt v tejto triede ale staci! mam tam vsetko v jednom mobil GPS a hlavne PDA a vsetko to mam v jednej masinke. Je to neuveritelne prakticke uz si neviem predstavit ze by som vlacil zo sebou dve krabicky!!! Teraz je na trhu viacero zariadeni co maju vsetko v jednom a vsetko je plnohodnotne v podstate tam niesu skoro ziadne kompromisi.....:)
atomion (1159)|4.10.2006 21:26
Osobně se mi líbila beecherova kombinace. Dell Axim x50(v) - výborné PDA (MDA takové neseženete) a Nokii E61 - supr telefon! Byla to uniQ kombinace! :)
ladin2 (57)|7.10.2006 21:03
já ted k aceru n50premiu ted koupill SE V630 a uvažoval jsem i o nokii e61 ale na mobil je trochu velká stejně jako pda a tak jxem od ni ustoupil ale SE M600 mě velice láká mužu ji mít za poloviční cenu než je běžná cena upotřebil bych oba dva