Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém u rozlišení 240x240

OranzovejPomeranc (3)|30.9.2006 11:43
Nevíte někdo o nějakým prográmku, kterej by dokázal změnit rozlišení aplikací (hlavně je problém u her, ale nejen tam), aby se aplikace pro rozlišení 240x320 spouštěli třebaže menší a širokoúhle, ale zato celý na rozlišení 240x240 pro Win 5 phone? Pište klidně i placený programy, zkoušel jsem tady už zmiňovaný Nyditot Virtual display, ale ten me po nainstalovani hlasi jen chybu o platnych certifikacnich klicich. Diky moc za radu.
OranzovejPomeranc (3)|1.10.2006 10:43
Nikdo o ničem nevíte? :?
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2006 11:06
Promiň za OT, ale to jsi nevěděl, když jsi si toto PDA kupoval, že má čtvercový displej 240x240 a že na něj moc aplikací nebude plnohodnotně fungovat? Navíc je navrženo spíše jako komunikátor a stroj na práci, než jako game-boy na hraní her a sledování filmů.

Jinak je pár klíčových aplikací, které mají ve svém popisu, že podporují čtvercové displeje iPAQ série hw 6xxxx.
beecher (9270)|1.10.2006 11:11
A pokud nezabira ani Nyditot, tak mate smulu...
OranzovejPomeranc (3)|1.10.2006 12:19
Ale ano, věděl. A taky ho hlavně jako komunikátor používám. Ale to neznamená přece, že bych nechtěl několik aplikací pro 240x320 spustit i na tomdle zařízení. Rozhodně ho nemám jako game-boy. Ale nechápu, že není takovejch programů pro změnu rozlišení víc. Aplikací laděnejch pro 240x240 není moc, přitom by se mě hodil třeba lepší správce fotografií a textový editor. Ten nový LOOX má mít taky 240x240, všechny HP 6xxx to mají taky. Přece není jen Nyditot.
beecher (9270)|1.10.2006 12:51
Pokud ma aplikace napsanou podporu pro nejaky typ rozliseni, tak vase proste neumi. Nerozumim, co je na tom nejasneho.

Spravce fotografii - co takhle Resco Picture Viewer?
Textovy editor - co takhle TextMaker 2006?

Bohuzel, Nyditot je jediny, ktery na WM5 chodi.
bobby_ce4you (145)|12.10.2006 07:20
[QUOTE="OranzovejPomeranc"]Nevíte někdo o nějakým prográmku, kterej by dokázal změnit rozlišení aplikací (hlavně je problém u her, ale nejen tam), aby se aplikace pro rozlišení 240x320 spouštěli třebaže menší a širokoúhle, ale zato celý na rozlišení 240x240 pro Win 5 phone? Pište klidně i placený programy, zkoušel jsem tady už zmiňovaný Nyditot Virtual display, ale ten me po nainstalovani hlasi jen chybu o platnych certifikacnich klicich. Diky moc za radu.[/QUOTE]

nyditot nainstalovat do IPAQ 6915 lze právě jsem to udělal. Instalace se musí v pc spustit pod účtem administrátora a pak se normálně v pocketu potvrdí a je nainstalována. Jinak ale rozlišení moc neupraví pořád je to čtverec. :)