Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prográmek na zaznamenávání výdajů a příjmů

Tomáš B._oldd (0)|23.9.2006 10:12
Zdravím.

Snažím se najít program na Qtek 8310, který by umožňoval zaznamenávat jednoduše výdaje a příjmy, přiřazovat jim kategorie a poznámky. Dále aby pokud možno uměl udělat něco jako měsíční přehled a export nebo synchronizaci s PC.

Jsem vyzkoušel XS Finance a ten mi připadá pro mé účely překombinovaný a poté jsem zkoušel Expense a ten zase neumí vytvářet žádné přehledy.

Nemá náhodou někdo tip na prográmek, který by stálo za to vyzkoušet?


Zatím a děkuji za každý tip.

Tomáš B.
Madfather_ce4you (42)|23.9.2006 22:17
Několik let používám MS Money (v.14.0.120.1105), všechny statistiky jsou v PC, přehledné a jasné. V PPC (MDA Compact) je jen ta část, kterou si vybereš. PPC slouží spíše k zaznamenávání údajů o příjmech a výdajích v terénu. Synchronizace bez problémů, v AS vznikne další položka a synchro probíhá spolu s ostatními údaji. Pro PC je placený (nevím už přesně, asi 1000 Kč) a pro PPC je free.
zsadek (156)|24.9.2006 13:26
Cash organizer od Inesoftu. Super už 3 roky a dokonce zdarma nova registrace při přechodu z H5550 na Vario.
Tomáš B._oldd (0)|24.9.2006 17:40
Zdravím.

Děkuji za odpovědi. Na oba prográmky jsem se podíval a bohužel jsou podle mě pouze pro PPC, což znamená, že na Smartphonu asi nebudou fungovat.

Jsem našel ještě KeepTrack a Bankarama, tak to teď vyzkouším a uvidím, jestli alespoň jeden mě bude vyhovovat.

Zatím.

Tomáš B.