Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchornizacia s dvomi outlookmi

elnik (6)|20.9.2006 09:33
Ahoj,
prosim o radu. Kupil som si FJS N560, aby som mohol mat svoj domaci a pracovny Outlook vzdy so sebou. Vyskusal som vsetko mozne, PocketMirror, Intellisync, XTNDConnect PC aj cisto synchronizovat iba s Activesync. Synchronizacia s jednym PC nie je problem, ale akceptovat data v druhom PC, ktore tam "nasypal" iny PC, tak to mi nejde. Som zufaly. Na Palme som s tym nemal problem. Mohol by mi niekto popisat, ako ma vyzerat spravny postup pri synchronizacii s dvomi outlookmi? Jednoduche nainstalovanie Activesync u mna nezabera :o(

A moja druha otazka - stretli ste sa so softom, ktory by dokazal synchronizovat na PDA flagovanie poloziek z velkeho Outlooku?

Vopred velke diky.

Miro

(Outlook 2003, cca 1000 kontaktov, 1000 poloziek v kalendari, AS 4.1)
Bobanovicz (511)|20.9.2006 19:49
Já synchronizuji s dvěma Otlooky bez problémů přes AS, jediné co nejde na obou je synchro pošty, musíš si vybrat jen jeden.
elnik (6)|20.9.2006 21:07
pre: Bobanovicz

zda sa, ze by v tom nemal byt problem. pretoze to tu nik neriesil. ale si tu synchornizaciu spojazdnil? pride mi logicke nainstalovat activesync na prve PC, synchornizacia, nainstalovat activesync na druhe PC, synchronizacia. pri synchronizacii kalendara mi to zacne vyrabat prazdne polozky pri asi stovke a potom sa to sekne. ked som nainstalobval pocektmirror, tak prve PC nespoznalo svoje povodne udaje a chcelo ich prepisat.
mam 1000 poloziek v kalnedari, ale to by snad nemal byt problem. alebo ano?
teraz testujem sync iba s jednou polozkou. a dopadlo to okay. zalozil som aj uplne novy pst file. skusim naimportovat udaje z kalendara. uvidime. ci sa navzajom nepobiju :oD
elnik (6)|20.9.2006 21:35
len potvrdzujem domnienku, ze ActiveSync si s vacsim mnozstvom poloziek v kalendari neporadi pri prvej synchornizacii. 1000 poloziek a po 50 umrel s hlaskou "v aplikacii activesync application doslo k problemu a je treba i zavrit". chyba je v wcesmgr.exe, appver 4.1.4841 modname:msvcr71.dll, offset:00010440.
da sa toto nejak vyriesit?
Bobanovicz (511)|20.9.2006 22:08
Pokud platí tvůj podpis tak vyzkoušej AS 4.2 a nebo tu novou 4.2 Beta 2.
elnik (6)|20.9.2006 22:25
no ju, skusal som aj AS 4.2. je to to same. uz som s tym stravil takmer tyzden, zase by som rad normalne zil a netravil veceri v praci, aby som to mohol testobvat priamo s pracovnym PC. je to mrzute, ale da sa s tym zit. je to len info pre ostatnych.

niekto ma nejake info o software, ktory dokaze synchronizovat "flags" z outlooku?