Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SBSH iLauncher 3.0 - 14 novinek a vylepšení

Zdenek Malinsky (9781)|18.9.2006 20:43
Firma SBSH včera uvolnila novou verzi svého launcheru.


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Seznam novinek a vylepšení najdete [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], stahovat a nakupovat můžete [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Asi hlavní změnou je doplnění o task manažer, funkci Safe Mode, speciální funkce jako např. Screen Capture, Screen Rotation, Power Off...


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Cena produktu je 14,95 USD, upgrade z nižších verzí vás bude stát 4.95 USD. Pokud jste zakoupili předchozí verzi po 1. červnu 2006, máte upgrade zdarma.


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]



[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dominique (151)|18.9.2006 21:11
.. nedostanu to ted z technickejch duvodu do mdacka ..

.. tak prosim nekoho, kdo to vyzkousi, aby napsal dojmy, hlavne pak z rychlosti, ktera je pro me (a myslim ze pro vetsinu) stezejni..

.. jinak se mi moc zamlouva .. jen nevim, jestli to stoji za 5 babek, kdyz to bude pomalejsi (jak uz to u novych verzi vetsiny softu byva).. a tuplem kvuli taskbaru, kdyz mam wisbar ..

Ď
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.9.2006 00:03
Zaplaceno (upgrade za 5$), staženo, instalováno, čekám na registrační údaje od SBSH … zatím se prokousávám nastavením a mám dotaz na Richarda, kde je (resp. kdy bude k dispozici) slibovaný překlad? U PocketWeather nám překlad JP občas šoupnul v předstihu, nemůžeš ho napodobit? ;)
beecher (9270)|19.9.2006 05:33
Bohuzel jsem se z casovych duvodu k prekladani dostal az pred tydnem, ale preklad je uz hotovy a uz to jenom to procistuji. Dat to sem nemuzu, protoze se prekladaji ciste texty, pak jsou nutne kroky autora programu, aby ta cestina byla pouzitelna v programu. Jakmile dostanu potrebny pouzitelny soubor, dam ho sem...

Ale stejne si myslim, ze brzy bude 3.0.1, pac tech zmen je hodne a vzdy se najdou nejake brutalni chyby, ktere se musi opravit, takze cestina urcite bude v dalsi verzi uz v instalacnim balicku.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.9.2006 09:06
Já věděl, že to neprojde, já to jen navrhoval… :D
Jinak díky za info o stavu překladu. Hodinu po zaplacení na handango dorazil i registrační klíč od SBSH, maj to docela zmáknutý. Před časem jsem se zbavil WisBaru i phoneAlarmu, prostě jsem zjistil, že se bez nich obejdu (nic se neseká a vše je rychlejší) a nyní můžu vyhodit i taskmanager, když je nově zařazen do iLauncheru. Jen rozšířením o nové funkce mám zase něco duplicitně (vypnutí a soft reset mám i v XCPUScalaru). Zatím jsem si iLauncher nastavil tak, jak jsem byl zvyklý a budu se v nastavení prokousávat dál, zatím je vše funkční bez viditelného macka, pardon, bugu :D …
xRoman_ce4you (218)|19.9.2006 18:45
No podle mě se rychlost nezvedla .... Ještě dotaz. Nevíte kde vzít další ikony, hlavně k power metru, viděl jsem teda hezčí než jsou v základu. Přeběhl jsem od SPB .... pořád se mi stráceli ikony a ty co mám, tady nefachčí ... díky ...
uzivatel_oldd (180)|19.9.2006 19:42
sem asi dumbo, ale fakt nemuzu donutit iLauncher3, aby se mi objevil task manager, proste tap and hold mi nechodi a zavre mi to aplikaci.

Poradte pls...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.9.2006 19:55
Já taky kolem task manageru trochu laboroval, ale potom jsem bodlo přidržel na místě, kde byla vždy ikona všech předchozích task managerů … a ejhle, zjevil se kroužek a následně se animovaně zobrazil task manager. Neručím za to, ale otestuj tento postup ;)

Edit pro xRoman: Jiné ikony, včetně těch měřáků, je nejlépe dohledat na fóru SBSH k iLauncheru [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], je tam i návod na jejich přidání či vlastní tvorbu. Zatím nejsou informace o tom, že by ikony nechodily pod verzí 3. Další ikony lze často dohledat v souborech ikon pro WisBar, které zahrnují mimo WB i PB, PW, iL a další programy (WisBar fórum).
00171521_before_FgaA.jpg 00171521_after_iMTp.jpg
xRoman_ce4you (218)|19.9.2006 19:58
Co ty ikony ... neví to nikdo ???
freewall_ce4you (476)|19.9.2006 20:31
Staci mrknout trochu vejš :D
xRoman_ce4you (218)|19.9.2006 21:04
Díky .... je to pro mě nový program a chtěl bych to mít do rána v pořádku, tohle je nejrychlejší cesta ... ještě jednou díky ....
Zdenek Malinsky (9781)|19.9.2006 21:07
V této diskuzi pište názory a komentáře k programu. Praktické zkušenosti, problémy a pod. řešte zde.
deltacarli (1)|29.10.2006 20:57
:yes: OK soft přidávám se k čekatelům na český překlad.Obdivuji všechny kdo do toho jdou.Přešel jsem z SX1 na MDA compact II dobrá volba.
Lutri_ce4you (143)|7.11.2006 15:44
Ahoj všichni! Už utekly skoro dva měsíce a update s češtinou pořád nikde :( Nevíte náhodou někdo v jaké fázi se to nachází??
Zdenek Malinsky (9781)|7.11.2006 16:28
Na překladu pracuje beecher, ale nemá to jako hlavní zaměstanání, takže jen ve volném čase, kterého má čím dál, tím méně. Takže buď čekat, čekat, čekat a doufat nebo se začít učit anglicky.
TheMelin (1642)|7.11.2006 16:46
No tot otazka jestli na tom pracuje. Zanevrel na PDA a netusim zda neukoncil i svou prekladatelskou cinnost. Zkusim se ho zeptat a dam vedet. Jinak co si pamatuji tak preklad pro tuto verzi mel hotovy a mel byt soucasti dalsiho update, ktere uz bylo, ale cestina se v nem neobjevila.
Zdenek Malinsky (9781)|7.11.2006 16:59
Bože, co jsem tam teď psal? Dodělává ten překlad, ale neživí se jako překladatel. Co na tom není jasného? BTW myslíš, že bych to sem psal, kdybych se beechera nezeptal?
TheMelin (1642)|7.11.2006 17:29
Boze, ja pisu ze preklad je hotovy a mel vyjit v dalsim update, ale nevysel, tak snad priste. ;)
Gapino (9)|15.5.2007 19:20
Tak ta čeština asi stále nic?? Ach jo......
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2007 14:58
Sorry, zjišťuji to, ale nebyl bych přehnaně optimistický.:? :(

Asi budeme muset najít jiné(ho) překladatele.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|16.5.2007 16:36
Osobně jsem se snažil rozpoutat nějakou debatu kolem nového překladatele programů od SBSH, více ZDE, ale zcela dle očekávání se to zvrhlo v plytkou debatu, tzn. potřubuju to, nepotřebuju to, já se toho ujmu, ty to neumíš, když neumíš psát ani příspěvky správně česky, já to píšu z GB na US klávesnici a mám novináře, který to opraví, novináři stejně neumějí česky… tzn. převážně hašteření místo snahy to někam společně dotáhnout. Prostě, zájemce o překlad (asi i fundovaný), byl přístupem odrazen, beecher z principu (???) nereaguje a celé to vyšumělo do ..... Škoda snahy o koordinaci našeho postupu, tak jako beecher i já na podobné aktivity hážu bobek.
freewall_ce4you (476)|16.5.2007 21:08
Chapu te a nedivim se ti. Akorat normalni clovek asi nechape proc nekdo odmita prijmout nabizenou pomoc, ze by az tak velke ego ?