Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SKSchema

MedvedXXL (33)|16.9.2006 22:39
Tady a tady jsem cetl o sikovnym programku na vytvareni planovanych uloh, spousteni scriptu v danem case a hafo jinych vecicek. Pouzivate to nekdo? Ma cenu do toho investovat 10$?
Zdenek Malinsky (9781)|16.9.2006 22:59
A to je opravdu takový problém si stáhnout trial verzi a vyzkoušet? :?
MedvedXXL (33)|16.9.2006 23:08
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]A to je opravdu takový problém si stáhnout trial verzi a vyzkoušet? :? [/QUOTE]
Toz neni. A uz sis nekdy nainstalil kdejakej bastl do PDA a skoncilo to HR??? Me jo. Proto se tak blbe ptam. A pokud s nim nemas zkusenosti, nechapu tvou iniciativu v tomto threadu :O
dort (1212)|17.9.2006 00:53
no, HR jsme každý zažil dostatek, ale s klidnou hlavou dodám, že stačí zálohovat a hlava Tě z toho bolet nemusí :D

a především by bylo dobré si uvědomit, že pokud Ti nedá reference někdo se zcela stejným PDA a hodně podobnou či spíše stejnou programovou skladbou, tak Ti ta informace bude stejně na dvě věci, prostě se smiř s tím co píše Zdeňěk - udělej zálohu, nainstaluj trial verzi a uvidís
beecher (9270)|17.9.2006 09:55
Aneb metoda pokus-omyl je ta nejzabavnejsi cesta, jak se neco naucit... ;) :yes:
MedvedXXL (33)|17.9.2006 12:17
[QUOTE="beecher"]Aneb metoda pokus-omyl je ta nejzabavnejsi cesta, jak se neco naucit... ;) :yes:[/QUOTE]
NJN, beru. Uz to zalohuju. Jen me zajimaly nazory na tento produkt a jeho zkusenosti s vyuzitim v praxi. O tom ale fora asi nejsou. Tak zkusim nekde jinde. Ale diky...
beecher (9270)|17.9.2006 13:23
Njo, ja jsem to kdysi zkousel, ale za chvili jsem tam mel tolik nastaveni, ze jsem se v nich ztracel... Navic, ja mam PDA vzdyt nastaveno tak, aby to nervalo, BT nevypinam, WiFi podle potreby, zalohovani si spousti backup program sam (ac na WM5 jsem nikdy zadny nepouzil)...
Ale jinak to dela to, co to ma delat...
MedvedXXL (33)|17.9.2006 13:50
Ja ted pouzivam na zkousku Chronos 2.8. Umi budit dle potreby a navic umi v danou chvili spoustet aplikace. Jeste ale bojuju s tim, kdyz mi nejakou aplikaci spusti (napr.FlexMail), aby ji zrovna zminimalizoval. Nebo je nejakej zastupce nebo link na zobrazeni ToDay? Pak by se to fsecko zminimalizovalo, ne? Hledal jsem nastaveni v zastupci *.lnk, ale tam to neni jako we WinXP. Myslel jsem, ze tam bude nekde k zaskrtnuti spustit minimalizovane a nicivo.... Napada me jedine aktivovat ToDay.

(to Moderator omluva)