Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA a ICQ

Dave.K (63)|13.9.2006 17:23
Ahoj všem. Spojuju se se svým Asusem 636N přes bluetooth a mobil k ICQ. Zkousel jsem Agile Messenger a ten mi chodi jen pres spojeni PDA-notebook,ale PDA-mobil nechce chodit. Tak jsem stahnul ICQ z jejich serveru verze 1.0...Když PDA restartuju,tak přihlášení do ICQ proběhne v pořádku,ale napíše jen informaci "memory is out", přesto mám RAM přes 32MB a ROM přes 50MB. No a když se odhlásím,tak už se nemůžu přihlásit znovu...to mi pak při přihlašování píše, že host nebyl nalezen a opět hláška s pamětí...musím pak PDA znovu resetovat,pak se opět přihlásím. Stalo se to už někomu?Možná,že je ta verze ICQ stará a není pro WM5, to bych docela pochopil,ale stejně...A proč mi ten Agile jede jen přes spojení s notebookem?Jaký používáte program pro on-line komunikaci pčes ICQ??

PS: Jestli už je o tomhle někde vedená diskuze,tak se omlouvám,ale na ce4you nefunguje vyhledávání...Vždycky mi to vybere všechny témata...
beecher (9270)|13.9.2006 20:59
Pokud je mi znamo, tak originalni ICQ klient na WM5 nechodi.
A Agile? Co to znamena "PDA-mobil nechce chodit"? Vyhazuje to nejake hlaseni? Jste pripojen pred spustenim Agile?

BTW Tady "Když PDA restartuju,tak přihlášení do ICQ proběhne v pořádku,ale napíše jen informaci "memory is out"" si trochu procirecite... ;)

A o nahradnich IM klientech je tady myslim dost diskuzi... Do vyhledavani zadejte ICQ, omezte vyhledavani pouze na Jen v predmetech a budete mit co cist...
Dave.K (63)|14.9.2006 10:08
[QUOTE="beecher"]Pokud je mi znamo, tak originalni ICQ klient na WM5 nechodi.
A Agile? Co to znamena "PDA-mobil nechce chodit"? Vyhazuje to nejake hlaseni? Jste pripojen pred spustenim Agile?

BTW Tady "Když PDA restartuju,tak přihlášení do ICQ proběhne v pořádku,ale napíše jen informaci "memory is out"" si trochu procirecite... ;)

A o nahradnich IM klientech je tady myslim dost diskuzi... Do vyhledavani zadejte ICQ, omezte vyhledavani pouze na Jen v predmetech a budete mit co cist...[/QUOTE]

Originalni ICQ mi chodi,pouze vzdy pred spojenim se musi PDA restartovat. Agile vyhazuje hlasku "All connections failed, switch to contactlist?" Přitom normálně ikonka připojení s mobilem je zobrazena, mobil je připojen a tečou přes něj data...

Přihlašení do ICQ opravdu proběhne v pořádku, jen se vyhodí ta hláška, ale to se týka paměti, což s přihlášením nemá nic společného...

Za to vyhledávání se omlouvám, včera jsem to asi nějak nedával...Psal jsem omylem klíčová slova do kolonky autor...
Dave.K (63)|14.9.2006 11:35
Problém je asi někde v připojení přes bluetooth. Zkoušel jsem připojit přes bluetooth-notebook a přihlásit se na Agila a taky to nefunguje...Jen přes kábel to šlape. Přitom přes ten BT normálně surfuju na netu...Je tam potřeba ještě nějakého nastavení,aby Agil věděl, že má použít stávající připojení?
Tak nevím...IM norámlně běží bez jakékoli chybičky...jenže toho zas nemám zakoupený...
Dave.K (63)|14.9.2006 14:02
No tak už mám IM+ a ta šlape úplně super a je daleko lepší...tak nic...
kank (90)|15.9.2006 09:33
Ja mam ICQ pro PDA a vlastnim take asus a636N. Vse funguje paradne, zadne problemy (jak prez Wifi doma tak prez Bluetooth a telefon SE630)