Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová ROM R64

bkf1_ce4you (368)|4.10.2006 09:45
zrachlení odezvy displeje:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GDI\GLYPHCACHE\limit = 16384

zrychlení systému:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\FATFS\CacheSize = 8192
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\FATFS\EnableCache = 1
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Filters\fsreplxfilt\ReplStoreCacheSize = 8192

Prostě to zkus a uvidíš sám;) Nic tím zkazit nemůžeš, jestli jde o tohle;)
Naj_ce4you (183)|4.10.2006 16:11
Změnu jsem nějak nepostřehl, jen mě napadá jestli třeba zrychlením displeje nezvýší spotřebu baterie a zvýšení cache systém třeba zbytečně nezaplní paměť. Raději jsem si dal pro systém 1024.
bkf1_ce4you (368)|4.10.2006 16:32
Tak o vyšší spotřebě baterie nevím, to jsem skutečně nepostřehl. Jinak to se divím, že sis nevšiml rychlejší odezvy systému :/ Zkus to třeba déle používat. Jinak paměť se určitě zbytečně nezaplní;) Co máš vlastně za ROMku? R64? Tu "originální" nebo od Okiho?
janox (216)|4.10.2006 18:32
Chlapi, pri vytváraní toho registru na tlačítko Calendar namiesto Phone na displeji som vytvoril nejaký register /HKCU/Software/Microsoft/Today/window/scalendar - všimnite si že som nedal windows/calendar, ale window/scalendar, ktorý mi nejde nijak zmazať. (Nič zlé to inak nerobí, ale z princípu ma to ser..) Viete mi s tým helpnúť, alebo pomôže iba HR.
A stále som nevyriešil to tlačítko Calendar na displeji namiesto Phone, a to mi vééľmi chýba. Ako mám vyrobiť ten register, lebo moc tomu nerozumiem. Nejaký podrobnejší postup viete opísať? Poraďte pls. Dikesss
bkf1_ce4you (368)|4.10.2006 20:58
Mrkni sem: http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=412&highlight=softkey
PS: Mozna abys to mohl potahnout tak se budes muset zaregistrovat na tom foru, coz se ti urcite vyplati;) Jestli trochu rozumis ingliš, tak na tohle forum ani nemusis chodit;)
gothj (16)|5.10.2006 09:33
Po updatu 45-64 mi poslední dobou zničeho nic pohasne displej.Vše funguje ale nic neni vidět.Už asi popáté pokaždé v jiné situaci(po jiné činnosti či aplikaci).Instinktivně jsem polo poslepu najel do nastavení podsvícení -jas displeje(ten je v půlce a tma)-zvýším a vše ok.
Nestalo se někomu..
penca (11)|5.10.2006 16:45
Bohužel mám podobný problém,zkoušel jsem jak "normální 64",tak OKI 64 ROM a u obou mio jednou za den zamrzne-displej není podsvícený a svítí jenom tlačítka,nic nereaguje a nepomůže nic jiného než vyndat baterku.Bohužel se mi v té chvíli nikdo nedovolá(tomu kdo mi volá to normálně vyzvání,ale u mě nic) a to je docela problém.Vrátil jsem se k oficiální R52(A700),ta je zatím OK.
hondaeg3 (20)|5.10.2006 16:56
To Penca , mal som taký istý problem zo zamrzaním ale spravil som hard reset a mam po problemoch od vtedy max spokojnosť , možno to mohla spôsobovať aj lokalizácia od Sunnysoft, lebo teraz ju nemám... rom mam r64 oki
bkf1_ce4you (368)|5.10.2006 18:44
Mno ja takovej problem s R64kou taky nemam;) Mam podsviceni na treti carce zleva a pred i po updatu na R64 jsem delal hard-reset;)
PS: Tohle se mi stalo jenom jednou a to jeste na R45ce;)
janox (216)|6.10.2006 18:32
Inak musím povedať, že po prechode na R64 som mal trochu problém z blokovaním tlačítok a Mia, ale HR a malá lokalizácia od Sunnysoftu to urobili. Od vtedy 2 weeks nič ani ťuk a Mio šlape ako hodinky. Iba som sa utvrdil v tom, že tá velká lokalizácia sa bije s R64, a robí galibu. Majte sa.
Inak dikess za ten link na WM5 buzzdev, tá apl. na Softkey je superrrr
bkf1_ce4you (368)|6.10.2006 22:01
BTW psal jsem si s jednim typosem z Mia (z Belgie - hlavni servis centrum) a prej koncem pristiho tydne by mohla byt finalni ROMka;) Doufejme, ze testy dopadnou dobre a ze se konecne se dockame oficialni ROMky, takze si budou moct updatnout i ti, co se toho zatim boji kvuli zaruce a tak;) A hlavne doufam ze uz tam budou vychytany vsechny podstatny chyby, kdyz uz R64ka je dost dobra;) Akorat ma problemy s BT headsetama, WiFi SDIO kartama a tak :/ Coz me je uplne jedno :D
M66 (116)|7.10.2006 07:59
bkf1: hmmm. Zrovna problém s BT headsetem je třeba pro mě nedostatek naprosto fatální. Když by mi nefungoval BT headset, tak bych teď mohl být za chvíli bez řidičáku. No snad se už objeví verze bez chyb. S tou svou R45 si už připadám jako nějaký exot ...;) .
Osma_ce4you (0)|11.10.2006 16:40
Je nejaka sance, ze sem nekdo hodite funkcni odkaz na stazeni nove verze firmware? Ty co jsou v prvnim odkazu tak uz nejak nejsou :-).

Pak bych rad aby ste hodili postup jak to instalovat prez USB. Jestli je treba nejaky programek a aby jste rekli jaky. Diky moc Oskar.
hawkens (90)|11.10.2006 17:02
Vsetky tieto veci sa uz velakrat riesili vo vedlajsom fore/forach. Oficialne-neoficialne zaruka-nezaruka, myslim ze ked po hocijakych experimentoch v pripade reklamacie naflashujes spat R45, predajca nema sancu zistit ze nieco bolo robene, aj keby chcel vymyslat a robit problemy.

Ja prevadzkujem mirror s ROMkami, Rapidshare mi fest lezie na nervy, takze: http://mio.hawkens.sk postupne budem doplnat starsie ROMky, novsie samozrejme len co vyjdu.

Ak Mitac vyda "oficialnu" ROMku a zase tam nebude A2DP / BT, tak mi to bude prd platne, to si taky update mozu strcit. Ako budu taki "sikovni" ako doteraz ... ale nadej zomiera posledna.

Ako flashnut ROMku sa uz tiez milionkrat riesilo a postup najdes v kazdom tretom topicu, staci nebyt lenivy a pohladat, napriklad:

http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=622
bkf1_ce4you (368)|11.10.2006 21:54
Mno ja nastesti zadny BT headsety nepouzivam (nemam auto :D ) tak jsem v pohode;) Jako ale stejne doufam ze to v Miu nejak poresijou aby s tema BT headsetama lidi nemeli problem;) A kdyz ne tak urcite neco vymyslej na foru na fourpages.co.uk ;)