Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TT6

Pa.el (14)|11.4.2007 19:30
Nevite nekdo jak se jmenuje adresar s mapou TT pro USA 6.6

dik
p.

ps. eventuelne starsi
mates2 (133)|11.4.2007 20:43
Pokud je mi známo, mapy US jsou rozděleny do několika balíků. Celá Amerika je pouze v hlavních tazích. Jestli se nepletu, tak Major_Roads_of_US_Ca. Ostatní je po jednotlivých státech, resp. vždy několik států spolu v jednom balíku
Pa.el (14)|11.4.2007 21:09
Dik za odpoved, ale myslim ze ne ....

Map of USA & Canada v6.6
Show detailed map information.
CloseMap of USA & Canada v6.6
Detailed seamless map fully covering all American and Canadian States (incl. Hawaii, Alaska and Puerto Rico). Guam as separate map included. Street network coverage: 99% Download 958 MB 99.95 EURO

Detailed seamless map fully covering all American and Canadian States (incl. Hawaii, Alaska and Puerto Rico). Guam as separate map included. Street network coverage: 99%

1GB a pak ta popiska ..... viz: http://www.tomtom.com/products/maps/select.php?D=24&Language=1&P=163
Sidon_ce4you (142)|23.4.2007 14:29
Mohl by mi prosím někdo napsat jaké jsou rozdíly mezi verzí 6.02 a 6.201? Já mám 6.02 a potřeboval bych vědět zda tam jsou oproti 6.201 vůbec nějaké změny-mám strach upgradovat, protože jsem se někde dočetl že tam snad změny nejsou žádné a prý se na některých zařízeních chová trhaně, tak abych si nepohoršil.
Sidon_ce4you (142)|24.4.2007 10:17
Hm takže mě asi nezbude nic jiného než to vyzkoušet, když s tím nikdo žádnou zkušenost nemá :(
Ivo Pokorný (400)|24.4.2007 14:33
Verze 6.201 neni urcena pro PDA. Posledni pro PDA je 6.03.
Sidon_ce4you (142)|24.4.2007 14:48
Díky za upozornění, to jsem nevěděl.
strojvudce (390)|25.4.2007 06:11
V6.201 na PPC - to jsem viděl při brouzdání
Ivo Pokorný (400)|25.4.2007 07:09
Ja vim, ze tam jde pustit... :sarcastic:
Ale je to verze stahnuta z jednouceloveho zarizeni... Neprinasi nic navic, krome toho, ze tusim na VGA trochu mrsi ikony.
Sidon_ce4you (142)|25.4.2007 08:38
Asi nejsem dnešní ale tohle nechápu... Nechci se nikoho opravdu dotknout, protože jsem rád že mi aspoň někdo odepsal, ale to je takový problém napsat třeba větu, že to je určeno pro jednoúčelové zařízení ale že to lze spustit i na PPC a že to nepřináší nic nového oproti verzi 6.03, spíše problémy? Trošku mi to přišlo jako kdyby těmi polovičatými informacemi dělal někdo blbce z lidí kteří tomu tolik nerozumí.
Mem__ce4you (485)|25.4.2007 08:52
Sidon: Sorry, ale tahle informace od Iva Pokorneho byla jednoznacna a z nikoho blbce nedela "Verze 6.201 neni urcena pro PDA. Posledni pro PDA je 6.03".

A pokud mate "nejak obstaranou" verzi 6.2x pro PDA, pak je neco spatne na vasi strane, takze bych si mozna nejake urazeni se tuplem odpustil, ne? :sarcastic:
Sidon_ce4you (142)|25.4.2007 09:04
Opravdu jsem to nemyslel nějak špatně a doufám že se to Jirky nedotklo, ale zarazilo mě proč je takový problém to napsat rovnou jak to tedy je. Mimochodem nechci, ani nepoužívám na svém zařízení nelegální software (TT mám legálně zakoupený) ale prostě mě jenom zajímal rozdíl mezi 6.02 a 6.201, nic víc (možná jsem to ve svém prvním příspěvku blbě formuloval)
Mem__ce4you (485)|25.4.2007 09:07
Máte asi pravdu v tom, že člověk, který už o tom něco ví, vnímá takovou stručnou informaci jinak než někdo, pro koho je to úplná novinka, ale tady na fóru se fakt s nějakým děláním blbců z lidí prakticky nesetkáte, vždycky je to spíš o tom odhadnout, co zná druhá strana
Sidon_ce4you (142)|25.4.2007 09:14
Opravdu, jestli jsem tím slovem že "někdo dělá z někoho blbce" někoho nějak urazil tak se omlouvám. Už na začátku jsem napsal, že jsem rád že mi aspoň někdo odpověděl, takže rozhodně nechci nikomu nadávat. Ale máš pravdu v tom že je to kolikrát o tom odhadu co ta druhá strana zná nebo nezná.
boby6k (21)|27.4.2007 10:52
zdravím, umí TT6 otočit obrazovku?
Ivo Pokorný (400)|27.4.2007 11:12
Sam ne. Musis ji otocit systemove.
generator_ce4you (0)|27.4.2007 11:18
[QUOTE="boby6k"]zdravím, umí TT6 otočit obrazovku?[/QUOTE]

Lze take pomoci Appluncher.exe nastavit otaceni pri spusteni.
Jenom TT6.03 je na LANDSCAPE strasne pomala. Mapy se trhaji ...

http://66.102.9.104/search?q=cache:wds9EWvN0Z8J:birdie.porcus.cz/item/spousteci-utilita-pro-windows-mobile-pocketpc+tomtom+oto%C4%8Den%C3%AD&hl=cs&ct=clnk&cd=2&gl=cz&lr=lang_cs
Bedza (24)|30.4.2007 12:27
Ahoj,

mám HP iPAQ HW6915 - TomTom 6.21 - jede úplně normálně! A pár rozdílů oproti 6.03 tam je - ne funkčních, ale designových.

Otočit obrazovku na HW6915 ani pomocí té utilitky nejde - pokud někdo umí poradit - díky předem.

Neuměl by někdo také poradit, kde bych našel pro TomToma mapu Nepálu? Díky

Bdz
Mem__ce4you (485)|30.4.2007 12:32
[QUOTE="Bedza"]mám HP iPAQ HW6915 - TomTom 6.21 - jede úplně normálně! A pár rozdílů oproti 6.03 tam je - ne funkčních, ale designových.[/QUOTE]
To je pořád dokola, "normálně" jede těžko, pokud se neprodává, a veřejně propagovat na tomhle fóru warez, když ještě i před přidáním příspěvku je nahoře důležité červené upozornění, to už je mimo moje chápaní :sarcastic:
fajmi (53)|30.4.2007 18:01
Zdravim,
tak jsem byl s Tomtome na Slovensku a stala se mě zajímavá a nemilá vec, (tedy krome toho, ze slovaci staveji evidentně rychleji než Tomtom stíhá aktualizovat mapy) prostě se mě smazala mapa. Kompletni obsah byl fuc a dodnes jsem nepochopil jak k tomu doslo. Nepovedlo se to už někomu také??
Mějte se Michal
oltcit (1098)|30.4.2007 20:14
A mal si zaplatenú dialničnú zámku? Ak nie,tak vtedy sa maže obsah máp.:D
Ale nie to bola švanda.;)
fajmi (53)|30.4.2007 20:32
Neměl a nabyl jsem dojmu, že osobáky u Vás známky mít nemusí. Aspoň to nebylo nikde napsáno :-)
oltcit (1098)|30.4.2007 21:10
Hm no len potom aby si nedopadol ako tych 219 cudzinov,ktori za jeden den museli zaplatit 10 nasobok rocnej znamky na rychlostnej komunikacii medzi Zvolenom a B.Bystricou:D Idu nase za.ky zelene po tych znamkach,idu:(
vahač.x (67)|4.5.2007 15:34
PROSÍM - vybírám navigační SW a potřeboval bych info...

Mám ASUS A716, GPS Evolve (čip MediaTek) připojenou přes BT.
Bude v této kombinaci TomTom funkční? (konkurenční iGo mi na A716 nejde spustit...)

Jaká je licenční politika TomTom (iGo je na kartě, která nelze kopírovat, ale lze přenášet z jednoho zařízení do jiného) - TomTom je na tom prý jinak - je vázaný na zařízení. Jak vypadá situace chci li používat TomTom na dvou zařízeních? Jak řeší situaci v případě, že si koupím nové zařízení (např. PDA) a chci do něj instalovat TomTom (který jsem dosud používal na starém PDA)?

Díky za pomoc.

Docent (1234)|4.5.2007 15:46
Áno, stejně jako se k přečtení manuálu odhodláváme až v případě, kdy při uvádění zařízení do chodu selžou všechny náhodné postupy, sháníme potřebné informace o licenci všude možně, hlavně ne tam, kde ji lze nejspíše očekávat ;) .
vahač.x (67)|7.5.2007 07:45
[QUOTE="Docent"]Áno, stejně jako se k přečtení manuálu odhodláváme až v případě, kdy při uvádění zařízení do chodu selžou všechny náhodné postupy, sháníme potřebné informace o licenci všude možně, hlavně ne tam, kde ji lze nejspíše očekávat ;) .[/QUOTE]

NO PAK TEDY SORRY - trapně jsem se domníval, že je zde "fórum" - místo tichých rozhovorů těch co ví s těmi co neví ... :sarcastic:
Jestli se tu nevědoucí nesmí zeptat-pak nechápu k čemu to tu je?

Samozřejmě, že jsem byl na stránkách - ale tam jsem se moc nedozvěděl. Narozdíl od iGo (paměťová karta v průsvitném obalu) ani netuším, co se skrývá v krabici s TomTom - je tam paměťová karta? CD? ... nebo snad jen poukázka s kódem na stažení z webu??? :D

Takže jsem se zeptal jak je vůbec TomTom distribuován a jak je to s přenositelností na jiné zařízení ... A TO SE MILÝ DOCENTE V EULA N E D O Č T E Š ! ! ! ! - nechci ten SW krást, pirátsky kopírovat ani nic podobného ... jen mně zajímá, jaké je technické řešení (iGo prostě funguje jen na originální kartě, kterou je ale možno přenést kamkoli) - to je řešení kterému rozumím .... a TomTom????

ALE UŽ SE ZASE PTÁM A TO SE TADY PŘECE NESMÍ!!!!


Docent (1234)|7.5.2007 10:07
Jo tak to sorry, já si pořád neuvědomuju, že existují buď neschopní nebo líní jedinci, kteří nedokáží formulovat dotaz pro Google, napsat ho nahoru do okénka, zmáčknout "Hledat" a teprve když nic nenajdou, tak se ptát...
Takže jsem to zkusil za tebe, napsal jsem tam "TomTom licence", vyplivlo to řadu odkazů, třeba tenhle, a tam se píše např.:

"Licence se váže na zařízení, v balení je kartička s "product code" + ID PDA, které se ti zobrazí po nainstalování mapy, zadáš na stránkách www.ttcode.com, kde se ti vygeneruje kod vazaný na PDA."

A o tom, zda lze či nelze TomToma používat na dvou zařízeních, se v té licenční smlouvě mluví, dokonce česky... Zvládneš to nebo sem mám zkoupírovat tu jednu větu?

Proč se snažit sám, jednodušší je se po 1001 zeptat na věc, která už se tu 1000x probírala, on se vždycky najde blbec, který po 1001 odpoví, co :evil: ?
vahač.x (67)|7.5.2007 11:06
1. Nechci a nebudu se dál dohadovat - toto je mé poslední vyjádření k této diskusi. Jen jsem myslel, že se zde mohu dozvědět něco, co mi pomůže se správným výběrem navigačního SW pro můj PDA. Omlouvám se za to, že v této oblasti jsem nováčkem... :oops:
2. "vyplivlo to řadu odkazů" - a to je právě to - nemám možnosti ani čas hledat to ve stovkách odkazů
3. "Licence se váže na zařízení" - no to je právě to co jsem psal - a co když si koupím nové PDA - musím opět kupovat TT? - Ale to jsem se stejně nedozvěděl.
4. Ano v EULA se píše, že lze provozovat jen na jednom zařízení - ale můj dotaz byl jiný - postup při výměně PDA....
5. Nepovažuji zde nikoho za "blbce" - snaha byla spíše se dozvědět něco od stávajících uživatelů a to z toho důvodu, aby nedopadl jako s konkurenčním navigačním SW - který se prostě na mém PDA nerozjel a nedozvěděl jsem se proč.... (ano moje PDA není v kompatibility listu - ale tam zdaleka nejsou všechna PDA na kterých to funguje...)
6. Snažím se najít někoho, kdo provozuje kombinaci Asus A716 s nějakým navigačním SW - právě z důvodů uvedených v bodu 5. této odpovědi

7. Pokud máš pocit, že tě mé dotazy obtěžují, tak je PROSÍM nečti....

Děkuji za pochopení

EDIT by MODERATOR
libor_m (1026)|7.5.2007 15:29
TO Vahač.X:

Tak si opravdu myslím, že už toho bylo až moc. Za prvé, necituj předchozí příspěvky - pokud chceš přispívat na toto fórum, nejprve si, prosím, přečti Pravidla pro diskutující (aktualizace 14.7.2005).

ad1. právě proto, že jsi v této oblasti nováčkem - fórum je tu proto, aby jsi ho četl a něco se z něho dozvěděl - dosud nezodpovězené věci je možné postnout a čekat, zda někdo odpoví / zná řešení

ad2. nikdo po Tobě nechce, aby jsi procházel stovky odkazů - věř tomu, že to Docent také nenašel na 20. stránce Googlu

ad3. odpověď sis napsal sám - pokud ji tam nevidíš, tak si to po sobě ještě nekolikrát přečti

ad4. viz ad3.

ad5. pokud zařízení není v compatibility listu, může vzniknout jakýkoli problém při jakémkoli upgradu (i pokud to v souč. buildu jede v poho)

ad6. viz ad5.

ad7. viz všechny mé reakce dohromady

Doufám, že tímto již skončila tato přestřelka, kterou jsem celou tu dobu mlčky pozoroval. Ve středu to tu promažu od tohoto balastu.