Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace

Kavar (9)|29.8.2006 18:26
Vůbec se mi nepodařilo poprat se ActiveSync verze 4.1.0. Ikdyž jsem si přečetl článek o nastavení a syncro tak obrázky na tuhle verzi zrovna nesedí. Problém je v tom že nemohu zaškrtnout položky které chci synchro. Je to tím, že zatím nemám paměťovou kartu nebo čím to je. Osvětlí mi to nekdo prosím. Mám MDA Vario od T-mobile.
atomion (1159)|29.8.2006 18:58
Tím, že nemáte paměťovou kartu to opravdu není! ;) Jak nemůžete zaškrtnout? Jako že je to Microsoftovsky celé zašedlé?
Kavar (9)|29.8.2006 19:04
Přesně tak aktivní mám jen položky Oblíbené, Soubory a Media jinak veškerá políčka na zaškrtnutí jsou šedá a neaktivní. (jak v MDA tak i v Počítači se systémem)
Surgical (2364)|29.8.2006 22:29
Jujky, a mas vubec nainstalovany v kompu Outlook a vytvoreny ucet?
Kavar (9)|30.8.2006 01:38
Jo naistaloval jsem si ten co je na přibalovaném CD pak i outloock z ofisů xp oboji mi při spuštění vyhodi hlašku že Outlook vyžaduje aplikaci Microsoft Outlook Ecpress 4.01 nebo vyšší. Tak nevím co s tím. Rada by se docela hodila. Díky.
ZdenekP (224)|30.8.2006 07:33
A nemáš upravené Widle? Kdysi jsem si připravil instalačku, kde jsem vyházel vše nepotřebné včetně outlooku express - protože jsem chtěl používat velký Outlook. Bohužel dostal jsem stejnou hlášku - nešla mi v Outlooku pošta. Pak jsme měl honičku to opravit. už si nepamatuju jak to skončilo, ale asi reinstalací.
Surgical (2364)|30.8.2006 09:49
Pak se nediv, ze neni s cim synchronizovat.
Kavar (9)|30.8.2006 18:31
A náhodou si nevzpomeneš jak tento porlem odstranit. At dělám co dělám pořád to nejde.
Surgical (2364)|31.8.2006 06:56
Nejjednodussi a nejrychlejsi cesta je preinstalovani WinXP. Abys neprisel o sva uzivatelska nastaveni a ostatni nainstalovane softy a data, je nejjednodussi spustit instalaci po nabootovani z instalacniho CD, dojit az na misto (po odkliknuti licencniho ujednani klavesou F8), kdy se nabizi disk/partition, do ktere se maji WXP nainstalovat a instalace zjistuje predchozi instalaci WXP, vybrat OPRAVIT PREDCHOZI INSTALACI, tedy vybrat klavesou R, a nechat to dojet az do konce.
Upozorneni, funguje to bezvadne, ale pouze se stejnou verzi Windows, jaka je jiz nainstalovana, tedy Home opravit na Home, Professional na Professional. Pro upgrade na jinou verzi je zapotrebi specialni release, umoznujici upgrade nebo jine figle.
Jinak Outlook Express je soucasti baliku Internet Explorer, je mozne, pokusit se reinstalovat/opravit pouze Internet Explorer (instalacni soubor ke stazeni odvisi od verze instalovaneho SP) viz napriklad ZDE
Tom007_ce4you (76)|1.9.2006 23:14
Nainstaloval jsem si ActiveSync do PC, ale po připojení telefonu a aktivaci programu není nalezen telefon. Dává mi to několik hlášek:

- zařízení nebylo rozpoznáno
- objeví se rámeček - připojení k místní síti 8 - stav: omezené nebo žádné připojení

Asi budu mít nějaký problém s portama, ale absolutně si nevím rady, co mám udělat a kde je problém. Mám Vario už tři týdny a zoufale se snažím ho propojit s PC, ale moje schopnosti na to nestačí...:no:
Surgical (2364)|2.9.2006 07:44
Jakou verzi AS jsi nainstaloval? Pouzivas nejaky firewall?
Tom007_ce4you (76)|2.9.2006 10:49
Verze 4.1.0.
Zonealarm
Surgical (2364)|2.9.2006 12:35
Tak ten ZoneAlarm disabluj a zkus to znova
Tom007_ce4you (76)|3.9.2006 15:09
Když jsem ZA vypnul a zase zapnul, Vario se s PC spojilo, takže to tím asi bylo. Problém je, že to teď po nastartování PC dělá to samé, tj. nespojuje se. . Někde jsem se tu dočetl, že by se do ZA měla dopsat IP adresa Varia, aby ji to při spojení přijalo....nemáte s tím někdo zkušenost ?

Ještě dotaz...je IP Varia adresa číslo označené jako "protokol"
weszter (231)|3.9.2006 21:07
no já používám zonealarm taky, při prvním připojení se mne ZA "zeptal" jestli má AS povolit, zaškrtnul jsem jo a bylo... AS a ZA spolu bezproblémů...
Tom007_ce4you (76)|28.9.2006 10:38
Tak se pořád připojuju tak, že musím ZA vypnout - bohužel nevím, kde nastavit, aby to MDA našlo. Jinak v záložkách ZA je Activesync povolenej....