Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lehce mimo téma: Jak se dostat legálně k Opeře?

Dancer (39)|28.8.2006 10:07
Pokusil jsem se získat legálně Operu pro PPC, ael neúspěšně:
Postupoval jsem dle návodu = v PPC jsem si nechal vygenerovat identifikační číslo, to jsem zadal do platby jako variabilní symbol v platbě, odeslal peníze (odečetly se z účtu) a dostal potvrzovací email s informací, že mi přijde další email. A od té doby nic.
Napsal jsem na podporu Opery, nějaký člověk se mi ozval s tím, že pokud bude znát mé ID (ID mého PPC) tak že to prověří. Odpověděl jsem mu, přidal ID a zase ticho po pěšině.
Mám z toho tedy pocit, že společnost Opera Software je banda podvodníků... :(

Neví někdo, co dělat? Ne, že by mne těch pár stovek zruinovalo, ale nehodlám peníze posílat jen tak do světa.... :mad:
Docent (1234)|28.8.2006 12:18
Astalavista, baby ;) . BTW mně se po zkušenostech do nákupů software moc nechce - kdysi dávno jsem si pořídil Post-it Notes od 3M, k nim pěkný crack, pak jsem zjistil, že existuje verze o mnoho novější, obětoval jsem $20 a dostal mail s odkazem, kde stáhnout placenou verzi...
Chybička byla v tom, že button "HTML download", který na té odkazované stránce měl být, tam jaksi nebyl, ač jsem to zkoušel z několika PC a různých prohlížečů. Měsíc jsem psal maily a vyplňoval dotazníkové žádosti na technickou podporu, vždy jsem dostal akorát automatický FAQ, že mám zablokované cookies a podobné pitomosti...
Pak se konečně někdo ozval, o downloadu ani slovo, chtěli poslat ID zařízení a pak poslali registrační kód. Teď jsem PC přeinstaloval a můžu začít nanovo...
Podobná zkušenost s MusicMatch Jukebox - zakoupena licence s doživotním upgrade, po roce mně to začlo psát, že registrační kód je neplatný - chybu uznali také až po korespondenci, naštěstí kratší než u 3M.