Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT GPS a BT HF současně

salvator_ce4you (137)|23.8.2006 10:54
Hledal jsem všude možně, našel různé názory, ale ani jeden pevně daný. tedy zkusím položit přímou otázku. Můžu u MDAcompact připojit přes BT dvě zařízení tak , aby fungovaly současně??? HF a GPS, klasika v autě, kdy potřebuju telefonovat a současně sledovat navigaci. Na netu jsem našel jakýsi upgrade BT "HTC_Magician_BT_Upgrade_CAB.CAB", který mi rozšířil možnosti BT o další záložky (tiskárna, sluchátka, ..., ale umožní mi to co potřebuju - HF a GPS v reálném čase v provozu? Nebo řeší to utilita "Pocket BT tools"?
beecher (9270)|23.8.2006 12:39
Pocket BT Tools urcite ne, ty jsou pro MDA 2, ale nevidim nikde problem v tom, aby to nefungovalo... Komuikace s vice zarizenimi je zaklad BT...
Brco_ce4you (447)|23.8.2006 12:51
[QUOTE="beecher"] ale nevidim nikde problem v tom, aby to nefungovalo... Komuikace s vice zarizenimi je zaklad BT...[/QUOTE]

No to je len teoreticky. Probem moze byt s niektorymi BT zariadeniami a to v poradi v ako ich pripojis k PDA. Mne napr. nechce ist klavka ked ju pripojim skor ako sa dostanem na net cez bluetooth . Takze nie je to take ruzove ako pise ujo beecher :sarcastic:
Losos_ce4you (1147)|23.8.2006 13:04
BT HF + BT GPS zároveň není problém i bez "patchu" , nemáš ve stroji Palm OS ale WM , takže v tomhle problém mít nebudeš :-)
beecher (9270)|23.8.2006 13:06
[QUOTE="Brco"]No to je len teoreticky...[/QUOTE]To neni teoreticky, tak to ma byt... Pokud to tak nefunguje, tak nekdo nekde neco zprasil a potrebuje dostat za usi...
Brco_ce4you (447)|23.8.2006 13:12
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Brco"]No to je len teoreticky...[/QUOTE]To neni teoreticky, tak to ma byt... Pokud to tak nefunguje, tak nekdo nekde neco zprasil a potrebuje dostat za usi...[/QUOTE]

no to treba potom navstivit vyrobcu..... :cool:
salvator_ce4you (137)|23.8.2006 14:26
Prima, diky za info, tak se to pokusím zpáchat, teď už jen koupit BT GPS;)