Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS nastaveni

skywalker_ce4you (7)|16.8.2006 10:57
Tak jsem rozbehal konecne GPS s programem IGO 2006 ale GPS sla hrozne pomalu tak jsem se na ni kouknul programem gpstweak a ejhle GPS mi nejde uz vubec a nemuzu ji ani najit v zadnem programu. POMOCTE MI PROSIM jak se do ni dostat popripade jak ji resetovat ci dat prikaz k Factory resetu. Uz se nad tim lopotim 2 dny a furt nic :( Diky za jakoukoliv pomoc
M66 (116)|16.8.2006 11:14
S problémem bohužel moc neporadím, jen se chci zeptat, jaké problémy jsi měl s iGo. Já jsem dal do Mia SD s programem, provedla se instalace čehosi, v nastavení GPS v iGo jsem dal autodetekci, našlo si to port COM2 a rychlost 56400 (nebo kolik to je, nemám to při ruce). A funguje naprosto bez problémů.
Ale jinak se tu "ztracená" GPS určitě řešila, je nutno hledat. Jak udělat HR je m.j. popsané v návodě (volume down + vyp/zap, počkat než zavibruje).
skywalker_ce4you (7)|16.8.2006 11:17
No nejak to nechtelo hledat satelity jen obcas tak jsem se na to kouknul a nic . Uz jsem prehral Rom udelal 5 x Hard Reset ale GPS na me prdi :( prohledal jsem vsechny diskuze a nic i v anglictine , fracnoustine , nemcine
Martynez (206)|16.8.2006 12:47
Udelej HARDRESET a vyndej baterku na 10 hodin... Stalo se mi to samy... a tohle mi pomohlo