Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OneNote Mobile

Bobanovicz (511)|15.8.2006 18:28
Sice to není tak nové, ale nikde jsem nenašel na fóru zmínku o OneNote Mobile, který je součástí Microsoft One Note 2007 (Beta) a lze jej synchronizovat přes Active Sync.



beecher (9270)|15.8.2006 18:33
Pekne, ale co s tim? ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|15.8.2006 22:04
Také bych měl o OneNote zájem, moc dobrá věc;)
Bobanovicz (511)|15.8.2006 22:27
To není problém, zde si můžeš stáhnou Office 12 (Beta) a je tam i OneNote.
bmw (151)|16.8.2006 13:25
One note jsem zkoušel v PC, synchronyzovalo s emě to i do PDA,ale byli s tím problémy, nějak unikal smysl ONENOTE. Není to s ničím kompatibilní, takže zatím v tom vidím spíš problém.
Aplikace jako taková má asi budoucnost, ale dokud jí nebudou používat lidi ve větší míře tak je nepoužitelná. Nejdou, nebo možná se mě nazadařilo, z programu nějak poslat něco nkomu tak aby to v pohodě otevřel a mohl to editovat.
Bobanovicz (511)|18.8.2006 20:35
Neznamená, že když to neumíš využít ty tak je to k ničemu, já třeba OneNote na PC používám celkem dost, je pravda, že ta PocketPC verze je opravdu velmi jednoduchá, doufám, že ve finální verzi bude použitelnější.
radekhulan (315)|11.3.2007 12:23
Zakoupil jsem si Home verzi Office 2007, je tam místo Outlooku nově OneNote (ne, že bych z toho byl nadšený), nicméně, nějak postrádám aplikaci OneNote Mobile. Prostě tam není žádný instalační CAB.

Napadá mě, že to Microsoft nepřeložil do češtiny, tak to raději nedovává :(

// EDIT: ten instalační soubor by měl být v C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\1033\OneNoteMobile.CAB. Nemáte jej někdo?

// EDIT2: už mi byla zaslána, děkuji.
mikrotom (63)|11.3.2007 13:18
[QUOTE="beecher"]Pekne, ale co s tim? ;)[/QUOTE]

To je užitečný názor. Sdílet jej budou zejména uživatelé, kteří PPC používají k práci a ne na hraní.
mikrotom (63)|11.3.2007 13:35
Mobilni OneNote bych uzil, ale bohuzel se neda synchronizovat over the air primo proti serveru. Podobnym neduhem trpi i standardni poznamky, ktere si do sveho universalu take nenahraji, dokud nevybuduji partnerstvi s nejakym stolnim outlookem. Coz je skutecne opruz, kdyz mail, ukoly, kontakty a diar se da synchronizovat lehce naprimo :-(((
Bobanovicz (511)|11.3.2007 13:41
[QUOTE="rADo2"]ten instalační soubor by měl být v C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\1033\OneNoteMobile.CAB. Nemáte jej někdo?[/QUOTE]

Můžu ti poslat tu verzi co byla v Beta Office 2007, předpokládám, že pokud ve finálních EN Office bude tak je stejná, v CZ verzi opravdu není.
radekhulan (315)|11.3.2007 18:37
Tak je to zřejmě zcela nahovno. Nainstaloval jsem OneNote Mobile, OneNote 2007 vidí poznámky na PDA, nicméně, již není možné třeba pomocí drag&drop dostat poznámky z PC na PDA (dají se tam dostat jen jednotlivé poznámky, ale už ne kategorie). NIkde se nedá nastavit, co se má synchronizovat, dělá to sync jen té jedné složky "Poznámky ze zařízení rADo".

To je děsně odfláknuté a nepoužitelné..

No nic, vracím se zpět k PhatNotes..