Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Media Player 10 & WM5 Skiny (Qtek8310)

vpx (529)|15.8.2006 17:26
Ahoj,
tak konecne se mi po prolezeni celyho internetu, kde kazdymu skiny na WMP10 & WM5 jdou uplne v pohode (a mne ne) podarilo se tim prokousat a opravil jsem skiny tak, aby chodily (teda alespon na mem qteku8310). Dobre je, ze skiny mohou byt klidne na pametove karte :)
Zatim jsem poopravil:

G.Amp
uPod
Pennock Audio System

Bude-li zajem, popisu postup. Skiny sem dat asi nemuzu, protoze nekteri autori zakazuji redistribuci.
Pokud ma nekdo nejaky "hezky" skin do WMP a nechodi mu na qteku8310, dejte sem odkaz, zkusim ho kdyztak taky poopravit.

VP
vpx (529)|16.8.2006 14:57
jsou to tyto - prikladam obrazky:







G.Amp


uPod


PAS

Hynchenzo (81)|16.8.2006 23:56
Myslim, ze vetsina lidi pouziva na prehravani TCPMP player, ale skiny moc hezky.
vpx (529)|17.8.2006 08:22
Ahoj, taky jsem ho chtel pouzivat, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze TCPMP ma horsi zvuk. Prekvapilo mne to hlavne z toho duvodu, ze je tam ekvalizer, ale stejne se na kvalitu zvuku z Media Playeru s TCPMP nedostanu :( Pak mne napadl jeste Pocket Player, ale ten jsem jeste nezkousel.
vpx (529)|17.8.2006 08:32
Tak par lidi to po mne chtelo, dam sem tedy ty upravene skiny.
Navod:
1) stahnout si z ce4you.cz pozadovany Windows Media Player Skin v sekci Tematka
2) stahnout si pozadovany *.skn soubor - odtud
3) rozbalit skin nekde na disku
4) vymenit *.skn za ten upraveny - odtud

Skiny doporucuju kopirovat na Storage Card, nebudou pak zabirat zbytecne misto v Qteku :
1) napr. vytvorit si v \Storage Card\My Documents adresar Media Player a v nem treba podadresar Skins
2) nakopirovat z PC upravene skiny (cely adresar se skinem), na pojmenovani adresaru nezalezi
napr. uPod.skn se pak nachazi v:
\Storage Card\My Documents\Media Player\Skins\uPod3) ve Windows Media Playeru dat v Playeru volbu 6 (Options) a pak 5 (Skins), chvilku pockat a pak vybrat pozadovany skin

Doufam, ze jsem to pro tech par dusi, co to chce pouzit, to napsal dost srozumitelne.
VP
crapper_ce4you (117)|17.8.2006 17:38
Tak to moc sosnout nejde :-(
vpx (529)|18.8.2006 08:57
Tak uz by to melo jit. Ty *.skn soubory nejdou stahnout, takze stahujte ty 3 spodni zipy :)
vi nekdo, jak mam vymazat ty vrchni ?
pechi (5)|22.8.2006 19:49
[QUOTE="VP"]Ahoj,
tak konecne se mi po prolezeni celyho internetu, kde kazdymu skiny na WMP10 & WM5 jdou uplne v pohode (a mne ne) podarilo se tim prokousat a opravil jsem skiny tak, aby chodily (teda alespon na mem qteku8310). Dobre je, ze skiny mohou byt klidne na pametove karte :)
Zatim jsem poopravil:

G.Amp
uPod
Pennock Audio System

Bude-li zajem, popisu postup. Skiny sem dat asi nemuzu, protoze nekteri autori zakazuji redistribuci.
Pokud ma nekdo nejaky "hezky" skin do WMP a nechodi mu na qteku8310, dejte sem odkaz, zkusim ho kdyztak taky poopravit.

VP
[/QUOTE]

Suprovej návod a taky je moc fajn že jsi upravil ty skiny, tohle mi chybělo a určitě nejsem sám :) Mohl bys upravit ještě ten skin Windows XP? Je to ten poslední. Nebo sem dát návod jak na to, to by byla paráda... ;)
vpx (529)|23.8.2006 09:52
Ten je taky na ce4you ke stazeni ? Jestli jo, mrknu na to. Jinak jsem jeste vyvinul vlastni skin(pouze audio), ve stylu Sony HiMD MZ-RH10 :) Behem dne ho sem snad dam.
vpx (529)|23.8.2006 13:15
Tak tady je HiMD skin pro WMP10. Vyzaduje mit nainstalovany font bankgothb.ttf (rozbalit bankgothb,zip a nakopirovat ho do \windows\fonts na mobilu). Font se neukaze do te doby, nez provedete restart smartphonu.
vpx (529)|23.8.2006 16:01
...a tady je ten PocketXP skin
Vylepsil jsem ho a dal jsem do nej jeste AlbumArt (zobrazi obrazek prehravaneho alba). enjoy !
TRemor_ce4you (0)|13.12.2006 13:51
V cem sa de vytvorit skin pro windows media player?
Je na to nakej softik?
vpx (529)|13.12.2006 16:33

nejlip asi v notepadu :))
TRemor_ce4you (0)|13.12.2006 17:46
Jj, uz sem na to prisel ale diky. :)