Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Subject v položce kalendáře

PetrL_ce4you (6)|20.11.2003 08:28
Ahoj,
mám jeden, možná hloupý, dotaz. Jsem schopen nějakým způsobem změnit standardně nabízené záznamy (Call, Birthdaty, Dinner, . . . ) v políčku subject na položce kalendáře. Kde jsou tyto údaje uloženy ?
Předem díky za odpověď.
PetrL
PavelR. (2184)|20.11.2003 14:22
... tohle je vec, kterou bych taky docela uvital. Mit moznost editovat tyto nazvy popr. si vytvorit sve vlastni sablony pro udalosti by bylo super. Obavam se ale, ze to mozne neni ...

PavelR.

Milan Švec (938)|30.1.2004 23:51
Dík za skvělý nápad! :D
Už to tam píšu. Agenda Fusion je na to jak dělaná. Stačí v Calendar zvolit "New" a nějak vyplnit "Subject". Třeba "Telefonovat :"
Pak v "Tools" vybrat "Save as Template...".
Nabídne se okno "New template name" s možností ponechat název té šablony, jak uvedeno ("Telefonovat :"), nebo ho nějak upravit a "ok".
A tak postupně lze zadat a zadávat všechno, co se jako nějaké události opakuje a co jednoho napadne.

Při příštím klik v kalendáři na "New" se ukáže okno "Select Template" a v seznamu jsou tam všechny dříve nadefinované šablony. Když nechci žádnou, tak k tomu tam dole je "New Blank Item".

Potom může pokračovat už jenom doplnění všeho, co jsem v šabloně dotyčné události nevyplnil, nebo co chci vyplněné změnit.
Místo pro událost ("Locn") lze vyplnit nebo taky vybrat ze seznamu (stejně snadno editovatelného, o čem si uživatelé Outlooku 2002 musí nechat zdát). Podobně snadno lze doplnit "Starts" a "Ends" časy vč. připomenutí, stavu akce (obsazeno, volno, předběžně a ven do terénu), opakování, poznámek, kategorií, vazeb na kontakty a e-mailů.
Synchronizace to předá všechno do PC.

Šablony jsou úžasný vynález pro všechny, koho nebaví psát něco pořád dokola!
Projít starší příspěvky se, jak vidím, velmi vyplácí! :)